Dům zdraví
Jugoslávská 13, Brno

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Dům zdraví Jiný

Praktická lekarka napsala zadanku na vysetreni , presto ze jsem u lekare vedena, lekarka odmitla vysetrit, protoze pri posledni kontrole pred 2lety bylo vse v poradku. A to me nechali jet pres pul Brna na odběr krve, který nakonec odmítli. Velmi nepříjemné, neprofesionální a hlavně nelidské. Mrzí me ze musím sdílet tuto zkušenost.

Umístění: Dům zdraví Jiný

Mate-li zpozdeni, dopravni zacpa, nevolnost…. je jim to jedno, nechaji Vas dojet do ordinace aby Vam sdelili, ze Vas nevezmou. Takze si berete volno v praci a prodirate se mestem uplne zbytecne. Kdyby to alespon meli na webu…… celkove neprijemny velmi neempaticky pristup

Umístění: Dům zdraví Jiný

Profesionalni lekarka, ktera se zabyva mym celkovym stavem, na rozdil od jinych lekaru, kteri se zabyvaji pouze konkretnim problemem spadajicim do jejich specializace.

Umístění: Dům zdraví vyšetření štítné žlázy

Velmi neprofesionální přístup, nepříjemné neslušné chování. Poprvé jsem nemohla najít ordinaci, protože tam jsou další dvě a špatně označené. Přišla jsem asi o 3 min později a okamžitě jsem byla odložena na jiný termín i když doktorka neměla pacienty. To jsem jste nevěděla jak drzá bude doktorka. Byla jsem jednou a naposled.

Umístění: Dům zdraví vyšetření štítné žlázy

Bohužel se paní doktorka chovala velmi nepříjemně a arogantně, její profesionalita potom nemá vůbec cenu, když se k vám někdo takhle chová. Moje hodnota je nepodporovat takové lidi, když se neumí chovat, takže ráda budu hledat dál. Zůstat zde jen proto, že je obtížné někoho najít, mi přijde hloupé.

Paní doktorka nechala mamince růst přes tři roky "nezhoubný" nádor. Když se po takové době přiklonila k operačnímu řešení, tak v nemocnici konstatovali, že se jedná o folikulární karcinom. I ta Wikipedie píše: "Folikulární karcinom štítné žlázy může vzniknout malignizací benigního folikulárního adenomu". = vyčkávací taktika rozhodně nebyla dobře zvolena. O reakci na to, že má její pacientka rakovinu, ani nemluvím...

U paní doktorky jsem byl dnes poprvé a rovnou jsem absolvoval i (zcela bezbolestný) zákrok. Paní doktorka je bezesporu odborník s empatickým lidským přístupem a tvoří se sestřičkou velmi příjemný tým. Velmi rád mohu doporučit ostatním.

Zatim nemuzu posoudit z dlouhodobeho hlediska,nicmene jsem rada,ze jsem byla prijata,protoze sehnat endokrinologa v Brne,kdyz tu nemate trvale bydliste, je velmi narocne. Sestricka je velmi prijemna,jak jen muze sestricka byt, pani doktorka je nejspis odbornik (to nedokazu posoudit),ale jako clovek mi nesedi - je arogantni, neusmeje se,stroha, pri jakekoli mem dotazu se na me divala jak "na blbce" a radne me tedy poucila, jak to je (trochu jako zacek ve skole si u ni pripadam a radsi uz se na nic ptat nebudu). Kazdopadne vzdy je lepsi varianta - lekar dobry po odborne strance, lec protivny, nez prijemny, ale neschopny lekar.

Velice příjemná, pozorná, vstřícná a empatická paní doktorka. Dokáže vysvětlit situaci a s pacientem probrat možnosti řešení. Skvělá organizace práce - čekání max. 5 minut. Jsem velice spokojená. :)

Tato doktorka je momentálně jediná, která se stará o celý můj zdravotní stav, nejen o štítinou žlázu. Není jí jedno jak se cítím a řeší to.