Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jugoslávská 13, Brno
Dům zdraví

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Umístění: Dům zdraví Jiný

Profesionalni lekarka, ktera se zabyva mym celkovym stavem, na rozdil od jinych lekaru, kteri se zabyvaji pouze konkretnim problemem spadajicim do jejich specializace.

E
Ověřeny pacient
Umístění: Dům zdraví vyšetření štítné žlázy

Velmi neprofesionální přístup, nepříjemné neslušné chování. Poprvé jsem nemohla najít ordinaci, protože tam jsou další dvě a špatně označené. Přišla jsem asi o 3 min později a okamžitě jsem byla odložena na jiný termín i když doktorka neměla pacienty. To jsem jste nevěděla jak drzá bude doktorka. Byla jsem jednou a naposled.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient
Umístění: Dům zdraví vyšetření štítné žlázy

Bohužel se paní doktorka chovala velmi nepříjemně a arogantně, její profesionalita potom nemá vůbec cenu, když se k vám někdo takhle chová. Moje hodnota je nepodporovat takové lidi, když se neumí chovat, takže ráda budu hledat dál. Zůstat zde jen proto, že je obtížné někoho najít, mi přijde hloupé.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka nechala mamince růst přes tři roky "nezhoubný" nádor. Když se po takové době přiklonila k operačnímu řešení, tak v nemocnici konstatovali, že se jedná o folikulární karcinom. I ta Wikipedie píše: "Folikulární karcinom štítné žlázy může vzniknout malignizací benigního folikulárního adenomu". = vyčkávací taktika rozhodně nebyla dobře zvolena. O reakci na to, že má její pacientka rakovinu, ani nemluvím...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byl dnes poprvé a rovnou jsem absolvoval i (zcela bezbolestný) zákrok. Paní doktorka je bezesporu odborník s empatickým lidským přístupem a tvoří se sestřičkou velmi příjemný tým. Velmi rád mohu doporučit ostatním.

E
Ověřeny pacient

Zatim nemuzu posoudit z dlouhodobeho hlediska,nicmene jsem rada,ze jsem byla prijata,protoze sehnat endokrinologa v Brne,kdyz tu nemate trvale bydliste, je velmi narocne. Sestricka je velmi prijemna,jak jen muze sestricka byt, pani doktorka je nejspis odbornik (to nedokazu posoudit),ale jako clovek mi nesedi - je arogantni, neusmeje se,stroha, pri jakekoli mem dotazu se na me divala jak "na blbce" a radne me tedy poucila, jak to je (trochu jako zacek ve skole si u ni pripadam a radsi uz se na nic ptat nebudu). Kazdopadne vzdy je lepsi varianta - lekar dobry po odborne strance, lec protivny, nez prijemny, ale neschopny lekar.

M

Velice příjemná, pozorná, vstřícná a empatická paní doktorka. Dokáže vysvětlit situaci a s pacientem probrat možnosti řešení. Skvělá organizace práce - čekání max. 5 minut. Jsem velice spokojená. :)

M
Ověřeny pacient

Tato doktorka je momentálně jediná, která se stará o celý můj zdravotní stav, nejen o štítinou žlázu. Není jí jedno jak se cítím a řeší to.

S
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka, vždy ochotná, komunikativní, vše vysvětlí. Nikdy se u ní necítíte jako "kus", ale vždy jako člověk. Problémy řeší komplexně, ne pouze štítnou žlázu a dost. Moc mi pomohla. Sestřička moc šikovná a příjemná, vždy s úsměvem na tváři. Ještě nikdy mi nebrali krev tak dobře jako tady, nikdy žádné modráky. Děkuji za takové lékaře.

Ověřeny pacient

paní doktorko mě nepřijala jako další pacientku a řádně mi vysvětlila, že nepatřím k ní podle svého bydliště - byla protivná a její sestřička taky. Po rozhovoru s¨nimi jsem byla otrávená celý den - svobodná volba lékaře zde tedy neplatí - tudíž - pro mě není profesionálka.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti