Sam. ordinace PL pro dospělé
závod 06 Dinas, Svitavy

Sam. ordinace PL pro dospělé
Hraniční 9, Svitavy

Velmi empativní lékař a jsem vděčná za jeho laskavý a přívětivý přístup. I jeho nová sestřička je hodná a vlídná. Valerie Burešová

Souhlasím s předchozím hodnocením. Přivítá pacienta slovy, tak co s Váma a nahodí znechucený výraz v obličeji. Předepisuje anitibiotika nesmyslně často. Při potížích s tlakem ho obtěžuje změřit tlak, preventivní prohlídku jsem za 10let u něj nezažil. Když jsek ji chtěl, řekl mi že není potřeba, jestli mi něco je, že ji chci udělat...bez komentáře. Na co, že? Jemu stačí, že mu za každý rodný číslo pojišťovna cáluje měsíční provizi... co by se unavoval prevencí.
Sestřička Lada, zlatíčko :). To snad už ví každý, proč ji vyhodil. No přece aby ušetři, přece nebude platit cizí ženskou a hlavně profesionálku každým coulem. Lepší je, mít to v rodině... Od tohoto rádoby pana dokotra raději dále. To si raději zajdu do lékárny.

Od pana Polácha jsem přestoupila k jinému lékaři a to z toho důvodu, že když jsem po čtvrté návštěvě, že mě neustále bolí v krku a nemůžu mluvit, odvětil, že už si tak trošku vymýšlím a doporučil něco pro posílení imunity. Neodebral mi ani krev ani moc po předchozí léčbě antibiotiky. Po přestupu k jinému lékaři jsem měla hnisavou angínu. Sestřička velmi ochotná.

Mám stejnou zkušenost!!!!!!!!!!!!MUDr. Polách léčit neumí. Když mu pacient řekne, jakou má diagnózu a co mu má napsat za léky, tak je vše v pořádku, ale jinak to za moc nestojí. Umí do lidí doslova "cpát" antibiotika a následky ho nezajímají. Nebyla jsem s ním spokojená!!! Jsem ráda, že jsem si našla lepšího doktora.

Přešel jsem od pí Deákové k panu Polachovi.
Jsem velmi spokojený, s panem doktorem se dá dobře mluvit, korektní jednání.
Doporučuji!

VYNIKAJÍCÍ POHODOVÝ LÉKAŘ A JEHO NOVÁ SESTŘIČKA JEŠTĚ PŘÍJEMNĚJŠÍ NEŽ PŘEDCHOZÍ

SKVĚLÝ LÉKAŘ!

je skvělej...a ví co děla....

Ochotný,se zájmem o pacienta.Sestřička je příkladem pro ostatní zdravotnický personál.Ohodnotí ji i pan doktor?.

U tohoto pana doktora a jeho sestřičky nikdy nemám dojem, že o mne nemají zájem. Jsou skvělý a sehraný tým, který pečuje o své pacienty. Vřele doporučuji!