Lipovská 103, Jeseník

Umístění: Ordinace Jiný

Skvělý pan doktor, pomůže a vysvětlí . Vždy mi pomohl, když jsem měla nějaký problém.
U prvního mého porodu byl taky, což jsem za to byla ráda.

Umístění: Ordinace Jiný

Ještě pár let zpět bych dala 5 hvězdiček. Byla jsem s panem doktorem velmi spokojená, nicméně mi přijde, že ho poslední dobou jeho práce nebaví, a tak nějak si to ventiluje na pacientkach. Bývá někdy opravdu nepříjemný a občas utrousí nějakou nemístnou poznamku. Co se týče kvality péče už také není co bývalá..a přijde mi naprosto nechutné, kdyz na kresle vidím zmuchlany použití papír, zřejmě již po několika pacientkach, který dříve pečlivě měnil ještě než mě požádal abych se posadila...nyní jsem už asi po 5 návštěvě za sebou, musela sedat na použity papír, a jen jsem na něj zirala, jestli to myslí vážně.. opravdu nevím, kde se to zlomilo, ale zřejmě ma pacientek nad hlavu a tím, že ordinuje jen čtvrtek pátek dopoledne, tak mu to přerůstá přes hlavu...měním gynekologa

Umístění: Ordinace

S MUDr. Kořenkem nemám dobrou zkušenost, navštívila jsem ho s výsledky třech odlišných vyšetření, vše ukazovalo na gynekologicky problém, ale Kořenek mi sdělil že jsem bez nálezu a poslal domů. Naštěstí jsem se dostala do Olomouce, kde mi hned stanovili diagnózu, mam po jedné operaci a druha mě čeká. Takže za mě "MUDr. Kořenek " hodně velké mínus. Možná je dobrý lékař, ale když vám nic není ????.

Původně jsem k panu doktorovi chodila s nadšením, ovšem dokud mi nic nebylo. Snažil se moje zdravotní problémy řešit, to je pravda. Měla jsem jakési vřídky, objednal mě na zákrok pod jeho vedením. Ničeho jsem se neobávala, vše mi vysvětlil, ovšem při zákroku na jeden vřídek "zapomněl" a nemoc se mi opět rozšířila. Přešla jsem k panu Liptayovi, který mne vyléčil a nabídl mi adekvátní péči, po roce jsem se vřídků konečně zbavila a nabídl mi i perfektní očkování, o kterém jsem dříve neměla tušení. Chtěla bych také zdůraznit, že pan primář Kořenek ordinuje jen v pátek a čekárna je doslova narvaná k prasknutí, čekala jsem obvykle i 2-3 hodiny na vyšetření.Dále když jsem mu řekla, že jsem po nově zvolené antikoncepci výrazně přibrala a poprosila jsem o radu nebo změnu, řekl mi doslova že nesmím žrát! Neprofesionální sdělení.

je to moc hodní doktor

Pan primář Kořenek je jeden z nejlepších gynekologů, které jsem mohla poznat. Je vysoce profesionální a jeho dobrá nálada, která povzbudí i v nejtěžších chvílích je uctyhodná. Děkuji, že mohu k tomuto lékaři chodit a že mohu vždy počítat s upřímností, odborností a příjemným výstupem.

Citlivý, lidsky vstřícný a empatický, na velmi dobré profesionální úrovni. Sleduje současné trendy v oboru, orientovaný.

Pan primář mi pomohl odrodit dva krásné zdravé kluky, nedám na něj dopustit, je to nejen profesional na svem miste, ale ma taky srdicko, je lidsky, chápe s těma vašima bolestma a snazi se za kazdou cenu ulevit vam a pomoct, mame ho s manzelem doopravdy moc radi, mame na nej ty nejlepsi vzpominky a jeste hned po porodu nas krasne vyfotil :) Děkujeme pane primáři!!!!Kačka

Ďakujem p. primárovi Kořenkovi za jeho starostlivosť počas tehotenstva. Svojím profesionálnym a ľudským prístupom predčil všetky moje očakávania a je jednoznačne najlepší gynekológ široko ďaleko. Z Jesenicka sme sa odsťahovali a obávam sa, že takého dobrého gynekológa už nestretnem. Želám mu veľa šťastia.

řšNemohu posoudit odbornost, nejsem lékař.Hodnotím jako pacientka.
Vstřícný, slušný, komunikativní, lidský. Na oddělení je pořádek a z hlediska pacientů pohoda.Jsem pacientka po operaci, stp. aktinoterapii, v péči tohoto lékaře. Jsem bez problémů, bez potíží, velmi spokojená.
Reichová Marie r.1953