MUDr. Antonín Ilík

Praktický lékař gynekolog
Sokolská 374, Mikulovice

Praktický lékař gynekolog
Masarykovo náměstí 151, Jeseník

Vynikajici lekar,chapavy,mily,klidny.Pri vysetreni vzdy sam vse vysvetluje,na dotazy odpovida.Pacientce se venuje s peci.Kdybych se nestehovala,nikdy bych nemenila...Take neni sebestredny a arogantni,naopak...

nejlepší doktor jakého jsem kdy poznala, chodí k němu i má dcera, kterou přivedl na svět. Nevadí mi za ním i jezdit skoro přes celou republiku. Jen nevím co jednou v budoucnu až přestane ordinovat, protože takových lékařů je opravdu velmi málo

Velmi dobrý, hodný a příjemný pan doktor, který je na srávném místě a moc dobře ví, co dělá. Paní sestřička nemá na Jesenicku konkurence, nejen ve vystupování, žádná sestřička mi nedokázala tak v pohodě odebrat krev - u jiných utrpení a tady úúúplně v pohodě ;)

Pan doktor je velice milí a starostlivý doktor,chodím k němu už léta a ani jednou mě nezklamal a to platí i o sestřičce,která je vždy milá a usměvavá,oba tuhle práci dělají na 100%a já doufám,že to vydrží

Pan doktor je velmi příjemný a citlivý člověk, což je zrovna u gynekologa velmi důležité a návštěvu mi to vždy ulehčí. Nejinak je to u sestry, která je vždy jako sluníčko, nikdy jsem ji nezažila nepříjemnou. Vždy mi plně vyhověli a se vším pomohli, což nemohu říct ke všem lékařům...

U pana doktora Ilíka jsme byla dva roky a za tu dobu jsem ho ani jednou neviděla. Antikoncepci mi předepisovala sestra, později jsem zjistila, že zbytečně silnou. Ani jednou za ty dva roky mi nebyly ani vyšetřeny prohmatem prsa. Myslím, že pravidelné gynekologické kontroly jsou velice důležité.

ohleduplný,ochotný

Vynikající pan doktor. Vždy mi pomohl, vše ochotně vysvětlil, sestřička velice milá paní, vždy s úsměvem na tváři. Bohužel jsem se stěhovala a musela jsem změnit lékaře a i když jsem si našla dobrého doktora, p. Ilík je bezkonkurenční. Škoda, že se nestěhoval taky. :)
Vřele doporučuji!

Je to dobrý lékař s upřímným zájmem o pacienta.Vše mi vysvětlí,pracuje i nad rámec svých povinností,
Děkuji

Je to velmi dobrý a schopný pan doktor, kterého všem vřele doporučuji.
Hlavně jeho ochota vše vysvětlit a dobře poradit, i sestřička dělá skvělou práci.
Jen více takových doktorů...