Františkánská 163, Uherské Hradiště

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jde o mou první zkušenost s kardiologem - je naprosto skvělý! Vyslechne pacienta, zodpoví vaše dotazy, je trpělivý, profesionální ale také velmi lidský. Při samotném vyšetření je citlivý a ohleduplný. Prostě můžu jen doporučit!!!

Neznám lepšího kardiologa, jako je pan doktor Dufka. Buďme vděčni za takové odborníky, kteří ordinují v našem městě. Příjemné prostředí ve výborně zařízené ordinaci, časové objednávky fungují perfektně, vždy si máme s doktorem co říci a společně řešíme nejvhodnější způsob léčby. Jsem velmi rád, že jako pacient patřím právě k panu doktoru Dufkovi.
Naprosto souhlasím s předešlým hodnocením -Jitky a PaedDr Zimčíka L.

Odbornice na svém místě. Pomáhá radou i přístupem všem pacientům.

Pan doktor Dufka je příkladným,chytrým,slušným,mladým lékařem,vždy ochotný pomoci,umí člověka vyslechnout a přesto,že má pořád plno pacientů,když potřebujete vždy nějakým způsobem vyjde ochotně vstříc a pacienta navíc přijme,navíc je perfektní diagnostik a velmi příjemný člověk,ostatní neochotní lékaři by si z něho měli brát příklad,jak hlavně z chování,tak i z profese.To,co lékaři slibují při promoci,že budou sloužit lidem si on plní na sto procent a tak by to mělo být všude.Mě to dnes přijde jako nová česká šlechta myslím tím některé "lékaře",kteří to dělají jako povolání,ale to není povolání,to je něco víc,to je poslání a to je velký rozdíl.Opravdu to je pan DOKTOR,jak má být je navíc skromný a přístup lékaře je hodně o psychice a on rozumí dokonale i tomu.Přeji mu hodně síly,aby byl takový jaký je doposud a příjemné prožití svátků vánočních.

Pan doktor je mladý, velmi vstřícný, ochotný. Umí naslouchat, je příjemný při jednání s klientem.
Samozřejmě je velkým odborníkem nejen na kardiologii, skvělé znalosti má i v jiných lékařských disciplínách. Když už se musím léčit, tak jen u něj. Počet jeho pacientů tomu odpovídá.