Neurolog Více

2. května 3646, Zlín

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Y

Nevím, kdo z rodičů může tuto lékařku doporučit, já rozhodně ne. Po první návštěvě jsem byla hodně rozhozená, i když naše holčička je v podstatě zdravá, jen méně otáčí hlavičku a v 8 týdnech málo pase koníky. Dozvěděla jsem se, že je zanedbané dítě, což je u ní velmi častá diagnoza. Totéž sdělila i jiné mamince, kterou znám. Navštívili jsme jinou dětskou neuroložku ve Vsetíně, která nás uklidnila, vysvětlila nám co jsme potřebovali a měla úžasný lidský přístup. To se o paní Švehlákové nedá říct, o empatii neví zhola nic, jen děsí matky. Navíc jako žena by měla mít přehled o tom, jak se cítí matka po porodu, navíc provorodička. Díky této lékařce jsem málem přišla o mléko, jak mě jedinou návštěvou dokázala vystresovat.

Ja mužu za sebe říct,že mě pani doktorka léčila 6let na epilepsii,kterou jsem vůbec neměla.Po celých 6let jsem polykala silné léky,které mě způsobily problemy s krví.Nedá se zapomenout i na arogantní chování vůči rodičům,jejich názor vůbece nebrala.I mě jako ditěti nahaněla,,hrůzu"a byla velmi nepřijemná.Za chybnou diagnozu se nám ani neomluvila.

Nevím jestli paní doktorku můžu doporučit. Hodně rodičů k ní dochází i když nejsou spokojeni , protože nemají výběr ( tady na okolí není jiného dět. neurologa).Chování k rodičům není hezké. A co potom když nutně potřebujete nějakou pomůcku, (kterou plně hradí pojištovna) to je veliký problém . Nikde jinde takové problémy nedělají, vím ne jen ze své zkušenosti. Raději jsme doktora změnily a jsme nad míru spokojeni.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím o vysvětlení co znamená diagnoza G55.2 a indikace VI/3?
Děkují moc za odpověď

Není co dodat, je to přesné.