Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Jiný

Arogance a ego létající vysoko nad zemí.. a já myslela, že Hippokratova přísaha je slib.Zde ovšem lidskost chybí zcela.Prijemná sestřička to sama nezachrání.

Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o. Jiný

Paní doktorka příjemná, sestřička příjemná, vyšetření proběhlo velmi dobře! Doporučuji těm, kteří se chystáte navštívit ušní, nosní, krční.

Umístění: Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

Paní doktorku rozhodně nedoporučuji. Je nepříjemná a nijak mi nepomohla. Chodila jsem k ní několik let se stále se vracejícím zánětem dutin. Donutila mě koupit speciální konvičku na výplach dutin a když se můj zánět pořád nezlepšoval, řekla mi jen že nedodržuju léčbu (což nebyla pravda). Odešla jsem proto k jiné paní doktorce a ta mě jako zázrakem vyléčila :).

Chodím k paní doktorce spoustu let, ale celou tu dobu s ní bojuji. Arogantní, nepříjemná, nepřístupná jakémukoli vysvětlení. telefonicky jsem se omluvila a přeobjednala a při následené návštěvě jsem ji na dotaz odpověděla,že jsem byla nachlazená. Reakce paní doktroky mn vyrazila dech, prý co lidí s takovým nachlazením chodí do práce. Kdybych přišla v takovém stavu do ordinace, tak mně seřve a vyhodí, co tam dělám.
Nedávno jsem si poslala manžela pro léky. Dop čekárny dorazil v 11.45, nikdo tam nebyl, po chvíli vyšla paní, zavřela dveře a manžel se naivně domníval, že sestra ještě do konce pracovní doby(12.00) vyjde.
Vyšla ve 12.10 s tím, že už má počítače vypnuté a recept nenapsala.Při následné návštěvě jsem situaci doktroce popsala s tím, že už mi došel spray a sestra celou situaci překroutila, že to není pravda, že manžel přišel už po ordinačních hodinách.
Prostě odcházím, nemám zapotřebí se stresovat před každou návštěvou. Jen by si měla paní doktorka uvědomit, kdo ji živí, že až tam bude mít prázdno tak půjde na ÚP a podle toho se chovat.

Vyšla

S bolestivým zánětem ucha jsem si odseděla 2 hodiny v čekárně, aby mi doktorka řekla, že mě nevezme, protože jsem se zmínila, že jsem dříve byla u jiné ušní, na mé upozornění, že bolest je už od rána od neděle, reagovala tak, že prý nepřebírá pacienty jiným lékařům. Sestra sympatická, ale arogantní doktorka není člověk na svém místě, jestliže odmítne pacienta s akutní bolestí.

Velmi zajímavý zážitek, čekal jsem asi 2 a čtvrt hodiny, sestra mi pak tvrdila, že to není pravda, protože mou kartu si brala asi po jedné hodině mého čekání (jednak nevycházela z ordinace a když to udělala, což bylo podle mne za tu hodinu 1-2x, tak jen zavolala na jiného pacienta a zase zmizela), prý si mě nevšimla. Pořadí, v kterém dotyční přišli, nebylo vůbec respektováno, že jsem se dostal na řadu jako poslední, i když jsem prokazatelně dříve než jiní, bych dokázal akceptovat - i vzhledem k tomu, že jsem nespěchal a uznávám že jiní mohli být akutnější případy - nicméně by o tom lékařka/sestra mohly informovat.
Bylo mi vyčítáno, že jsem nepřinesl žádanku od svého praktického lékaře, ani předchozí výsledky testů, jenže u svého praktického lékaře jsem nebyl - byl jsem v Brně na pracovní prohlídce a tam mi bylo jen doporučeno, ať zajdu na krční, výpis mi dán nebyl, pouze vysvětlen - je zajímavé, že tato paní doktorka mi tvrdila na základě jejích vyšetřování přesný opak, než mi byl řečen při vyšetření tam.. Celé vyšetření probíhalo asi 5-10 minut, kdy mi byla do krku vsunuta sonda a já se začal dávit a málem se pozvracel, neměl jsem z něho dojem přílišné citlivosti. Následně mi bylo řečeno, že jsem v pořádku a na mou námitku, že mám problémy, které se vrací už měsíc a možná i déle a bylo mi nakonec doporučeno zajít za specialistou, jsem slyšel, že pak to tedy není akutní (a prý i jiní měli tedy přednost oprávněně).
V rámci toho, když jsem se s paní dal do řeči a vyjádřil svůj názor, že se mi nelíbí, jak bylo jednáno se mnou a s lidmi, kteří šli přede mnou - malé děti, které vycházely s brekem ven a z ordinace se ozýval křik, mi na tento fakt bylo odpovězeno, že tomu nerozumím, že mohou mít životu ohrožující nemoc (na orl...). Když jsem řekl, že si budu na takový přístup stěžovat, mi bylo řečeno, že není na co - byl jsem ošetřen a uznávám to, že jsme skončili 10 minut po skončení ordinační doby - což mi doktorka zdůrazňovala - poté co mne nechala se sestrou tak dlouho čekat - ale že by to bylo pro tu lékařku takový altruismus ..(zvlášť, když zákroky má proplaceny, mimochodem tvrdila mi, že vyšetření, která už byla provedena, opakovat nebude, protože jí to pojišťovna nezaplatí) Také mi bylo řečeno, že paní doktorka je kvalitní (nejsem si jist dle zdejších referencí..) a vyhledávaná - prý má plnou čekárnu - na mou námitku, že důchodci a maminky s malými dětmi (jiní tam tehdy kromě mne nebyli) asi sotva budou cestovat 30-40 km za jiným lékařem, mi bylo sestrou řečeno, že to není pravda a že je běžné, že si každý najde svého lékaře a jezdí za ním v rámci malých měst i daleko. No nevím..
Nejlepší bylo, že po té, co mi bylo řečeno, že nemám nárok si nikde stěžovat, jsem utrousil, že tohle jednání alespoň popíšu na internetu, a paní doktorka se na mne otočila (poměrně dlouhou dobu se mnou mluvila otočena zády) a velmi výhružně mi odpověděla, že budu-li ji dehonestovat, udělá totéž i ona mě a nato zopakovala celé mé jméno. Byl jsem striktně žádán a platil jsem 30 Kč poplatek, nejsem si ale jistý, zda je to v současné době dle zákona v pořádku.

Pane Dlabaja naprosto s Vámi souhlasím.Měla jsem tu samou zkušenost a také mě tam již víckrát nikdo neuvidí.Také jsem psala asi před 2lety kritiku.Takový člověk by svou práci neměl vůbec dělat.Jana

Hodnotit paní Horsákovou jako doktora-specialistu si netroufám, protože jsem laik. Ale její chování vůči pacientu bylo katastrofální. Byla nervní a stále jen poučovala a vyčítala. Byl jsem se synem k ní odkázán od obvodní dětské lékařky i s žádankou, kde byly vypsány potřebné údaje. Ona však chtěla další informace po mně-laikovi.Když jsem jí sdělil, ať se na nejasnosti telefonicky zeptá dětské lékařky, sdělila, že nikomu volat nebude. Do zprávy po vyšetření opakovaně napsala, že nic nevím. Její chování bylo nevhodné a toto jsem jí po odchodu z ordinace sdělil. Ke zdravotní sestře nemám žádné námitky. Vím, že do této ordinace již nevkročím.

Paní doktorka je člověk na svém místě, vždycky mi pomohla a hlavně VYLÉČILA!!!! Sestřička už je tam nová, milá a usměvavá paní, takže vše bez výhrad!!

Jednoznačně DOPORUČUJI!!

Dlouho jsem se nesetkala s tak nechutným jednáním,poslední příchozí pacienti byli bráni předem a co bude asi všechny zajímat,že sestra jedná proti zákonu a vyžádala si po druhém vstoupení do ordinace téhož dne po přinesení výsledku znovu poplatek 30kč takže dohromady 60kč!!!!Paní doktorka by měla být vstřícnější k pacientovi,když stanoví diagnózu.Chtělo by to rychlou konkurenci,aby si uvědomili,jak mají jednat s člověkem!