Anna Borošová, pediatr Brumov-Bylnice

MUDr. Anna Borošová

Pediatr Více

Družba 1189, Brumov-Bylnice
Praktická lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Skvělá paní doktorka, využívá alternativní medicínu, která nám maximálně vyhovuje. Nechodí celá v bílém,takže děti nemusí mít paniku. Je milá a rozumná. Doporučuji velice

Chodila jsem k paní doktoktorce jako malé dítě a nikdy jsem s ní neměla problém ,naopak mi vždy vyšla vstříct.Nyní již v Brumově nebydlím,ale mám malé dítě a když přijedu nikdy mi neodmítne moje dítě vyšetřit a ošetřit.

Velmi vstřícná, ochotná, vždy, když bylo dítě nemocné, pomohla nám. Za nikoho jiného bych paní doktorku neměnila.

Chodila jsem k paní doktorce již jako dítě a nyní k ní chodím i se svým dítětem a neměnila bych.Je nejen velmi vstřícný člověk,ale i odborník na svém místě, který se neustále vzdělává.Najde si pro své pacienty vždy čas i po pracovní době a dovede léčit nejen tělo, ale i duši.Pro mě je prostě nejlepší!

Chodila jsem k ní asi 10 let a vůbec nedoporučuji! Paní doktorka léčí jen svými čajíčky a sirupky a pak děcko zkončí v nemocnici se zápalem plic!
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

je to nejen skvělá doktorka, ale taky dobrý člověk, který když potřebujete pomoc, je po ruce i po ordinačních hodinách...

paní doktorka mi na kazdé prohlídce napsala do karty vadné držení těla a kdyby jsem nešla k ortopedovi tak by sem se ani nedozvěděla co mi je a co by se mi mohlo stát..opravdu nedoporučuji