Alergické testy

Biologická léčba revmatoidní artritidy léky v klinickém zkoušení

Běžný termín +3 Více

Infúze

Kmenové buňky • Od 500 Kč

Regenerace kůže za použití obohacené krevní plasmy kmenovými buňkami

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Od 500 Kč

pátek: 8.00 - 1...

• revmatologie
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: iMedica s.r.o. Jiný

Nevím, co si myslet. Marně se zkouším týden dovolat, abych se objednal, na střídačku je obsazeno nebo telefon nikdo nebere.

Umístění: iMedica s.r.o. nemoc

Výborná: příjemná, moc pečlivá, pozorná, snaží se najít původ nemoci a nejenom léčit její symptomy, což je v revmatologii moc důležité.

Paní doktorka nejlepší nejenom jako lékařka,ale i jako člověk,což už se v dnešní době vidí v ordinaci málokdy. Ve svém oboru na špičkové úrovni, pomůže i se vším, co se netýká přímo diagnozy v její ambulanci. Sestřičky skvělé,člověk do takové ordinace chodí rád a s nadšením, po mnoha letech má člověk pocit "náhradní rodiny" .. Kéž by takových ordinací bylo víc!!!! Pět hvězdiček je pro ně málo,zasloužily by si jich alespoň tisíc =)))) Děkuji za všechny pacienty za super přístup a léčbu.

Na první pohled je paní doktorka velmi sympatická osoba. Zajímá se o svého pacienta, jeho problémy, vyslyší ho, udělá potřebná vyšetření. Svojí přítomností dává své ordinaci klid a pohodu. Sestřičky též hodné. Doporučuji:)

Velice příjemná a ochotná paní doktorka, kterou zajímá pacient a věnuje se mu. Pacientovi se snaží pomoci a vyslechne jeho problémy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vynikající ve všech ohledech - svému oboru rozumí, její léčba zabírá, zajímá se o můj celkový stav, má milý přístup a po konzultaci vždy vím co, kdy, jak, proč, kvůli čemu a na co. Kdyby se mě někdo zeptal, jak si představuji ideálního lékaře, odkážu na ni.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla poprvé a velmi mě překvapilo až skoro domácí prostředí a vstřícný přístup personálu i paní doktorky.Je velmi milá a ochotná, prostě něco nevídaného v našich ordinacích. Hodnotím velmi kladně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky Lapčíkové na prvním vyšetření a jsem maximálně spokojená. Pevně věřím, ze i další návštěvy budou tak perfetní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

K práci lékařky nemám výhrady, spíše naopak. Jen nezafungoval přenos objednání termínu po netu do záznamů ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva u paní doktorky předčila veškerá má očekávání, byla tam perfektní atmosféra, milá paní doktorka, sestřička i pacienti :-) Už se těším na další návštěvu a přeji hromadu dalších spokojených pacientů!

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,
chcela by som sa opytat,Moj manzel ma uz dlhsie bolesti klbov a pichanie na roznych castiach tela.Bolesti ho uz velmi obmedzuju v kazdodennej cinnosti,zle spava.Od praktickej lekarky ma predpisany Aulin od bolesti ale ja mam pocit ze to nestaci. Jeho otec sa lieci na psoriaticku artritidu. Je mozne,ze to mohol po nom zdedit?

Dakujem za pomoc.

Dobrý den, je to možné, pokud má již projevy lupénky. A. Lapčíková

MUDr. Angelika Lapčíková

mám dotaz mám nízké hodnoty vitamínu d , je vhodné užívat ibandronát mylan?

Dobrý den, pokud máte nízké hodnoty vit. D je potřeba jej užívat. Užívání Ibandronátu s tím nesouvisí.

MUDr. Angelika Lapčíková