Prim. MUDr. Anežka Kudličková

Hodonín 1 adresa

Nemocnice TGM Hodonín
Purkyňova 11, Hodonín

Umístění: Nemocnice TGM Hodonín Febrilní křeče

Chtěla bych touto cestou velmi pochválit a poděkovat paní primářce Anežce - je to opravdu Paní Primářka, která má velké porozumění, nechybí jí ani milý úsměv a pečlivost, skvělá lékařka. Pochvala patří také celému dětskému oddělení, které má velmi příjemnou a starostlivou vrchní sestru paní Smetkovou a také sestřičkám včetně JIP nemocnice Hodonín.
Z Prahy zdraví Popplovi a hlavně Michaelek :)

Umístění: Nemocnice TGM Hodonín Hospitalizace v nem. - zápal plic

Pečlivá paní doktorka, vstřícná a ochotná. Nemůžeme si stěžovat. Chtěli bychom poděkovat i celému dětskému oddělení. Sestřičky byly moc příjemné, ochotné a starostlivé. Moc nás potěšila i pečlivost vrchní sestry, která denně kontrolovala pokoje i co do čistoty (když se jí něco nezdálo, hned volala paní uklízečku), dále se ptala, jestli není něco potřeba. Oproti poslední zkušenosti z doby před dvěmi lety se starší dcerou musím říct, že došlo k velmi příjemné změně a to i co se týče vybavení, resp. výzdobě pokojů, která pobyt dětem zde určitě také zpříjemní.

Nejhorší doktorka všech dob!!!!! Chodila jsem k ní od 3 let, neustálé, opakující se silné záněty močových cest, hospitalizace, ovšem jediné co vám dá je Biseptol a nebo Furantoin , neřeší ovšem příčinu problému. Až v 15 ti letech, kdy mě poslala do Brna na běžné vyšetření mi zjistili zůženou močovou trubici, která způsobovala všechny problémy. Takže okamžitě operace. V Brně byli šokovaní, jak je možné, že za celých 12 let, kdy k ní chodím nezjistila tak základní věc při běžném vyšetření, které jsem absolvovala nesčetněkrát!!!! Absolutní zanedbání péče, nemluvě o jejím přístupu k pacientovi!! Nejhorší doktorka, nechápu, jak může být ještě navíc primářka. Btw od operace v Brně nemám už žádné problémy.

Top doktorka mezi dětskými lékaři - a proto je nejspíše i primářkou,že.opravdu se vyzná jak v léčení,tak je i výborný psycholog pro děti.milá, vstřícná, pečlivá,opravdu doktorka na svém místě.mohu všem jen a jen doporučit, a zároveň chválím i péči na jejím detskem oddělení a též na oddělení JIP nemocnice Hodonín (syna 2,5let léčila se zápalem plic). Doporučuji

Paní doktorka s velkým P.Nic nezanedbá a na syna byla velmi hodná. Někdy je trochu zla na maminky které neposlouchají co říká ale jinak klobouk dolů před paní Kudličkovou

Dobrý den, také musím paní doktorku moc pochválit. Nejen, že mému synovi pomohla od opakovaných zánětů mandlí a zápalu plic(které naše dětská doktorka přecházela), ale také za její profesionální přístup!!! Pokaždé Filípka důkladně vyšetřila, byla ochotná, trpělivě vyslechla i můj názor a poradila. Malý se na ni vždy těšil, ač má 2,5 roku. Kéž by se našlo takových obětavých a laskavých lidí více. Děkuji a přeji paní doktorce pevné zdraví , chuť i elán do práce. Lenka Vavříková Radějov

Na předchozí negativní názor jedné maminky musím reagovat.Paní primářka Kudličková je mistrem ve svém oboru.K dětem má velmi kladný vztah,a nejenom k dětem. Je na velké profesionální úrovni,a mi jí vděčíme za včasné odhalení těžké vady srdce ihned po narození našeho druhého syna,a rychlé řešení situace,i dnes po 15 letech,od narození syna jí za všechno moc děkujeme!!! Co se týče personálu dětského oddělení tak JIP kde náš syn párkrát ležel nemám jedinou výtku, všichni byli maximálně vstřícní,a ochotní i jim patří velké děkuji!!!

Paní primářka byla skvělá, vždy si našla čas na vysvětlení a i když neměla zrovna službu, vždy na maličkého nakoukla. Sestřičky byly perfektní, jak na JIPce, tak i dole na oddělení :)

NEJHORSI detsky doktor na svete,neprijemna,arogantni,netrpeliva,nic nevysvetli. Hlavne nema rada mlade maminky. NEZAPOMENUTELNY zazitek na detskem oddeleni v Hodonine! Ne jen primarka Kudlickova,ale i sestrciky,misto toho,aby se staraly o deti,tak si vyrizuji osobni telefonaty, sestricky na JIP se radeji divaji na internet a divaji se jak Iveta Bartosova pribrala... do ted mam nocni mury ! NIKDY!!!!!!