Ordinace PL pro děti a dorost
Jabloňová 3, Vyškov

Já k paní doktorce chodím s 3 dětma a nemužu si na ní stěžovat.Vždy ochotné vyšetří mé děti.Raději at klukum napíše Mukosolvan,než aby do nich cpala antibiotikama za to si jí moc vážím. Pro mě osobně je to PANÍ DOKTORKA .Kluci jí mají rádi a nejvíce ten 2 letej.

Musím paní doktorku obhájit. Několikrát se mi stalo, že volala v sobotu a ptala se na stav dětí, když se ji něco nezdálo. Líbí se mi taky, že omezuje braní antibiotik, vždy vyčkává, někdy se mi to zdá až přehnané, ale už několikrát se mi to vyplatilo. Řekla bych, že má dostatek zkušeností, i s tím s čím si jiná zastupující dr nevěděla rady, tak nasadila tak účinnou léčbu, že to zabralo. Je sice pravdu, že nás někdy vyplašila a zbytečně poslala do nemocnice, ale zase u malého dítěte se jí ani nedivím. Několikrát mi i navrhla, že pokud se mi něco nebude zdá, tak ať ji zavolám a ona nás vezme i v sobotu nebo v neděli. A pravda je, že jsme to několikrát udělat museli. Vím, že je náladová, sama vidím, že dnes nemá den, ale zase je to jen člověk, a tak to i beru.

Je neochotná, věčně smrdí kouřem a neodkáže pořádně vyšetřit a napsat potřebné léky.. Nedoporužuji..

K paní doktorce jsem chodila já a nyní moje dvě děti. Jsem s paní doktorkou spokojená vždy mi ochotně poradila. Syn trpěl na vysoké horečky a dokonce nás přijala i v sobotu dopoledne po telefonické domluvě. Myslím, že i k dětem má dobrý přístup a sestřička je taky moc fajn.

Paní doktorka ochotná,zkušená. Diagnozy raději vícekrát ověřuje a k malým dětem má velmi pěkný přístup.

Měla jsem silnou alergickou reakci, a proto jsem byla hospitalizována. V den propuštění z nemocnice jsem potřebovala předepsat léky od své již bývalé dětské doktorky (z nemocnice pacienty vybaví léky na nezbytně nutnou dobu a zbytek předepisuje obvodní lékař a dále pak odborný lékar).
Přišla jsem k paní doktorce v době, kdy měla ordinační hodiny pro pacienty s virózami atd... Po několika protivných řečech mě vzala do ordinace, kde jsem jí předala z nemocnice soupis léků, které mi má předepsat... na to mi opět protivným tónem a s několika průpovídkami odpověděla že "NEVÍ CO MI MÁ PŘEDEPSAT". Následně začala listovat v nějaké knize a opět to neopomněla řádně okomentovat, "že na mě nemá čas, že má v čekárně plno pacientů atd." Nakonec mi řekla, že mi léky hned nenapíše. Proto jsem se vrátila na oddělělení v nemocnici, kde mi určitou část léků vydali. BYLI ZDE VELICE PŘEKVAPENI PŘÍSTUPEM TÉTO DOKTORKY A STEJNÉ PŘEKVAPENÍ SDÍLELA I ALERGOLOŽKA.
Závěry již nechám na čtenářích.

Mate pravdu ze pani doktorka je hrozna! vetsinou slysim jenom Viroza,mucosolvan atd. Boleo mne v krku a na pruduskach,sla jsem k ni a ta mi rekla necekanou vetu _Viroza .za tyden to bylo porad stejne,tak sem se ....... a sla jsem na ORL a tam mne okamzite vysetrili a rekli ze mam cerny kasel...K ni uz radeji nechodim,nenecham si dobrovolne znicit zdravi.

Chodím k této P. Doktroce 17 let a za 17 let jsem nedostal jiný přípravek než Mucosolvan či Orofar. Po té sem jednou došel ze školy před zavírací dobou. cca (10m).A řeknu ji že mám asi 3-4 měsíce problémy z ucpáváním nosu po té mi nadá proč sme chodím s takovým problémem předd zavírací dobou myslím si že 10 minut je docela dobrá doba a nezabijeji když si její oblíbenou cigaretu dá se spožděním.! Po té jsem byl na alergologii... apod zjistila se alergie.. No a alerholoh mi důrazně zajázal používat spreje do nosu (olinth apod) A hle 2.11 jsem byl u doktorky opět pro nějáké prášky a Zase Mucosolvan, a zase Orofar. A na to mi napsala sprej do nosu olinth ale já říkám... že to brát nemůžu že to mám zakázané a ona aha tak to promin ja se nepodívala... Nechtěl bych vidět co by se stalo někomu jinému kdo by měl alergii na nějáký přípravek a ona by mu ho stejně napsala;).Doufám že od mích 18 let bude další mnou vybraný doktor schopnější. A předepisování Mucosolvanu,orofaru nejsem sam jak vidím a ještě k tomu o dalších 3 kamarádů slyšívám to stejné..

S paní dr.jsem žádné problémy neměla. Ano, je pravda, že kouří, ale kdo dnes né,že.Je velmi ochotná a vše podrobně vysvětlí.

Zdravím všechny čtenáře téhle diskuze.Na paní doktorku mám názor takový: všechny nemoci od Bolení krku až po nějáký zánět nosohltanu se kterým sem se setkla lečí Jeidně Mucosolvanem ani za mích 16 let sem se u ní nesetkal s nějákou jinou léčbou než takovouhle. Paní doktorka hodně kouří.. a proto NEDOPORUČUJI