Nemocnice Jablonec nad Nisou
Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou Jiný

Paní doktorka je neempatická a pohrdala mými otázkami, když jsem potřebovala poradit. Zavrhovala jakékoliv další možnosti léčby jako je změna stravy, pohyb atd. Navíc podcenila můj zdravotní stav a s velmi vážným nálezem mě následně operovali v Motole, kde sami uznali, že takový nález je zanedbaný.
Změnila jsem lékaře a jsem jedině ráda. Takový přístup k pacientům jsem vážně skoro nikde nezažila. Sestra u doktorky je zlatá, zasloužila by si lepší pracovní místo.

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou Jiný

Bohužel musím dát za pravdu mnohým nespokojeným pacientům, s paní doktorkou mám také negativní zkušenost. O pacientech necitlivým a mnohdy nevybíravým způsobem nahlas diskutuje se sestrou předtím, než do ordinace vůbec vejdete, přičemž je vše slyšet přes dveře do čekárny. Její přístup je neempatický a kritický, vždy jsem se cítila tak, že dělám vše špatně. Na otázky týkající se alternativních způsobů řešení (např. změna stravování, suplementace atd...) odpovídá pohrdavě. Po poslední návštěvě jsem se rozhodla změnit lékaře a nemohla jsem udělat lépe.

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou štítná žláza.

Mám úplně jiné zkušenosti s přístupem paní doktorky i sestřičky k pacientům, nežli ti, co si stěžují. Díky včasnému zásahu paní doktorky jsem na živu. Nyní již chodím jen jednou za 6 měsíců na kontrolu a stav mám stagnující, medikační léčba zůstala stejná, zmněila se jenom jednou a to díky tomu, že mnou dříve užívaný lék se k nám přestal dovážet.

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka je bohužel velmi strohá, často arogantní s jízlivými poznámkami. Neumožňuje žádnou diskuzi ohledně přírodní léčby. Podle ní už má člověk brát hormony na do smrti i když má výsledky krve v pořádku, její odůvodnění jsou nerelevantní ve stylu "prostě tak to je" a odmítá se dál to pacientovi vysvětlit. Chybí mi komplexní přístup k léčbě, ochota dál se vzdělávat ve svém oboru (např. holistický přístup - čínská medicína a užití bylin) a také připustit jiný názor, člověk se až bojí ji cokoliv říct.
Třešničkou na dortu je čekací doba.Pacient v objednaný čas nikdy nepřijde hned na řadu. Čeká se cca 30 - 45 minut. To mi přijde opravdu neuctivé vzhledem k tomu, že čas je dnes nejcennější co máme.

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou

K paní doktorce jsem přesla z dětské endokrinologie, vždy sono, vše prý ok, postupně se navyšovaly dávky Letroxu, ale prý je vše v pořádku...přestěhovali jsme se do Prahy, první kontrola na endokrinologii a ukázalo se, že uzlík, který byl celou dobu prý v pořádku je najednou 4x větší a už je z něj karcinom. Díky moc, už jsem po TTE a v dlouhodobé péči skutečných odborníků.

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou Doporučení od obvodní lékařky

Dostala jsem sprchu, když jsem si dovolila říct, že bych radši štítnou žlázu léčila přírodní cestou. Místo toho, aby mi vše v klidu vysvětlila byla nepříjemná a pripadalo mi, že léky nutí za každou cenu. Vim, že si s tím člověk nemá zahrávat, ale po prečtení par řádku z informací o předepsaném "leku", děkuji nechci... Určitě navštívím ještě jiného endokrinologa...

Jak na kardiologii na Dolním náměstí, tak na endokrinologii v Jbc nemocnici je MUDr. A.Jedlovská člověk na svém místě. Zkušený, profesionální lékař s lidským přístupem, vždy s úsměvem a zájmem, vždy pečlivě. Děkuji a doporučuji!

Ani já nemohu souhlasit, jak paní doktorka tak sestřička jsou obě velmi profesionální, vše mi bylo vysvětleno a vyšetření provedla bez zbytečných průtahů. Možná záleží na přístupu pacienta k lékaři. Plašilová

Byl jsem u paní doktorky poprvé a mám naprosto opačný dojem. Nejen, že pečlivě provedla sono-vyšetření, vše pečlivě vysvětlila

Velmi arogantní dáma. Za celou dobu vyšetření se na mne nepodívala, jen štěkala od počítače.
Nepříjemná osoba, vyhledám si jiného endokrinologa.