Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou
Nemocnice Jablonec nad Nisou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou štítná žláza.

Mám úplně jiné zkušenosti s přístupem paní doktorky i sestřičky k pacientům, nežli ti, co si stěžují. Díky včasnému zásahu paní doktorky jsem na živu. Nyní již chodím jen jednou za 6 měsíců na kontrolu a stav mám stagnující, medikační léčba zůstala stejná, zmněila se jenom jednou a to díky tomu, že mnou dříve užívaný lék se k nám přestal dovážet.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka je bohužel velmi strohá, často arogantní s jízlivými poznámkami. Neumožňuje žádnou diskuzi ohledně přírodní léčby. Podle ní už má člověk brát hormony na do smrti i když má výsledky krve v pořádku, její odůvodnění jsou nerelevantní ve stylu "prostě tak to je" a odmítá se dál to pacientovi vysvětlit. Chybí mi komplexní přístup k léčbě, ochota dál se vzdělávat ve svém oboru (např. holistický přístup - čínská medicína a užití bylin) a také připustit jiný názor, člověk se až bojí ji cokoliv říct.
Třešničkou na dortu je čekací doba.Pacient v objednaný čas nikdy nepřijde hned na řadu. Čeká se cca 30 - 45 minut. To mi přijde opravdu neuctivé vzhledem k tomu, že čas je dnes nejcennější co máme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou

K paní doktorce jsem přesla z dětské endokrinologie, vždy sono, vše prý ok, postupně se navyšovaly dávky Letroxu, ale prý je vše v pořádku...přestěhovali jsme se do Prahy, první kontrola na endokrinologii a ukázalo se, že uzlík, který byl celou dobu prý v pořádku je najednou 4x větší a už je z něj karcinom. Díky moc, už jsem po TTE a v dlouhodobé péči skutečných odborníků.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou Doporučení od obvodní lékařky

Dostala jsem sprchu, když jsem si dovolila říct, že bych radši štítnou žlázu léčila přírodní cestou. Místo toho, aby mi vše v klidu vysvětlila byla nepříjemná a pripadalo mi, že léky nutí za každou cenu. Vim, že si s tím člověk nemá zahrávat, ale po prečtení par řádku z informací o předepsaném "leku", děkuji nechci... Určitě navštívím ještě jiného endokrinologa...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Jak na kardiologii na Dolním náměstí, tak na endokrinologii v Jbc nemocnici je MUDr. A.Jedlovská člověk na svém místě. Zkušený, profesionální lékař s lidským přístupem, vždy s úsměvem a zájmem, vždy pečlivě. Děkuji a doporučuji!


P
Ověřeny pacient

Ani já nemohu souhlasit, jak paní doktorka tak sestřička jsou obě velmi profesionální, vše mi bylo vysvětleno a vyšetření provedla bez zbytečných průtahů. Možná záleží na přístupu pacienta k lékaři. Plašilová


H
Ověřeny pacient

Byl jsem u paní doktorky poprvé a mám naprosto opačný dojem. Nejen, že pečlivě provedla sono-vyšetření, vše pečlivě vysvětlila


R
Ověřeny pacient

Velmi arogantní dáma. Za celou dobu vyšetření se na mne nepodívala, jen štěkala od počítače.
Nepříjemná osoba, vyhledám si jiného endokrinologa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti