Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou
Nemocnice Jablonec nad Nisou

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou štítná žláza.

Mám úplně jiné zkušenosti s přístupem paní doktorky i sestřičky k pacientům, nežli ti, co si stěžují. Díky včasnému zásahu paní doktorky jsem na živu. Nyní již chodím jen jednou za 6 měsíců na kontrolu a stav mám stagnující, medikační léčba zůstala stejná, zmněila se jenom jednou a to díky tomu, že mnou dříve užívaný lék se k nám přestal dovážet.

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou preventivní lékařské prohlídky

Paní doktorka je bohužel velmi strohá, často arogantní s jízlivými poznámkami. Neumožňuje žádnou diskuzi ohledně přírodní léčby. Podle ní už má člověk brát hormony na do smrti i když má výsledky krve v pořádku, její odůvodnění jsou nerelevantní ve stylu "prostě tak to je" a odmítá se dál to pacientovi vysvětlit. Chybí mi komplexní přístup k léčbě, ochota dál se vzdělávat ve svém oboru (např. holistický přístup - čínská medicína a užití bylin) a také připustit jiný názor, člověk se až bojí ji cokoliv říct.
Třešničkou na dortu je čekací doba.Pacient v objednaný čas nikdy nepřijde hned na řadu. Čeká se cca 30 - 45 minut. To mi přijde opravdu neuctivé vzhledem k tomu, že čas je dnes nejcennější co máme.

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou

K paní doktorce jsem přesla z dětské endokrinologie, vždy sono, vše prý ok, postupně se navyšovaly dávky Letroxu, ale prý je vše v pořádku...přestěhovali jsme se do Prahy, první kontrola na endokrinologii a ukázalo se, že uzlík, který byl celou dobu prý v pořádku je najednou 4x větší a už je z něj karcinom. Díky moc, už jsem po TTE a v dlouhodobé péči skutečných odborníků.

Umístění: Nemocnice Jablonec nad Nisou Doporučení od obvodní lékařky

Dostala jsem sprchu, když jsem si dovolila říct, že bych radši štítnou žlázu léčila přírodní cestou. Místo toho, aby mi vše v klidu vysvětlila byla nepříjemná a pripadalo mi, že léky nutí za každou cenu. Vim, že si s tím člověk nemá zahrávat, ale po prečtení par řádku z informací o předepsaném "leku", děkuji nechci... Určitě navštívím ještě jiného endokrinologa...

Jak na kardiologii na Dolním náměstí, tak na endokrinologii v Jbc nemocnici je MUDr. A.Jedlovská člověk na svém místě. Zkušený, profesionální lékař s lidským přístupem, vždy s úsměvem a zájmem, vždy pečlivě. Děkuji a doporučuji!

Ani já nemohu souhlasit, jak paní doktorka tak sestřička jsou obě velmi profesionální, vše mi bylo vysvětleno a vyšetření provedla bez zbytečných průtahů. Možná záleží na přístupu pacienta k lékaři. Plašilová

Byl jsem u paní doktorky poprvé a mám naprosto opačný dojem. Nejen, že pečlivě provedla sono-vyšetření, vše pečlivě vysvětlila

Velmi arogantní dáma. Za celou dobu vyšetření se na mne nepodívala, jen štěkala od počítače.
Nepříjemná osoba, vyhledám si jiného endokrinologa.