Declin s.r.o. (mapa)

Přijímám: dospělí
Hotovost, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 2 Více

Bělení zubů

Dentální hygiena

Endodontické konzultace +7 Více

Estetická stomatologie

Implantáty

Keramické korunky

Spolupracuji s pojišťovnami: OZP (207), ČPZP (205), VoZP(201), MVČR (211). Jsem dědičným zubním lékařem s praxí 13 let. Absolvoval jsem Moskevskou s...

• zubní kaz

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídky

Zubní vyšetření

Declin s.r.o.

Umístění: Declin s.r.o. Mrtvý zub, zánět v kanálku a boule na patře

U pana doktora jsem registrován, nicméně v březnu letošního roku mi začaly problémy se zuby. Zdály se být zanícené a bolest nepřestávála. Bohužel pan doktor neměl termín ihned, tudíž jsem se musel dostavit na zubní pohotovost (záměrně nejmenuji). Zde mi provedli prvotní ošetření, dali mi instrukce a za necelý týden jsem šel na kontrolu. Bolest zubů opravdu ustoupila, nicméně se mi vytvořil na patře váček který byl značně nepříjemný. Posléze bylo zjištěno, že mám tzv. "mrtvou" dvojku nahoře. Zubařka mi tedy do zubu vyvrtala díru, vymáčkla hnis a dostal jsem stříkačku k pročišťování. Při další kontrole a čištění se jí bohužel povedlo mi v tom kanálku zlomit nástroj. Prý to ničemu nevadí a nebrání to hojení. Po cca týdnu v tomto stavu se mi boule na patře tak zvětšila a bolela, že jsem musel jít předčasně opět na pohotovost. Jiná lékařka mi bouli rozřízla, odstranila hnis a bylo to relativně ok. Nicméně vždy v průběhu dne se boule objevila a pak zmizela. Když jsem šel na domluvenou kontrolu, tak jsem byl opět u jiného lékaře, který mi sdělil, že pod zubem mám cystu a jediným řešením je resekce zubu. Po sdělení celkové částky za implantát jsem se poměrně zhrozil. Naštěstí se mi již blížil termín objednání u pana doktora Dušečkina, takže jsem se rozhodl, že bude lepší znát i jeho názor. Zbytek nástroje mi pan doktor téměř hned odstranil, byť na něm bylo znát, že se jednalo o dost náročný proces, kterého se ovšem zhostil se ctí. Posléze mi zub ošetřil a od té doby té doby už žádný problém nemám. Zub sice ještě není kompletně dokončen, nicméně to je z důvodu možné recividy a hlavně prevence. Dnes mi jej uzavřel a opět bez problémů a bez jakéhokoliv bolesti. Musím vyzdvihnout odbornost, zkušenosti, přístup a hlavně to, že vždy komentuje každý úkon, který dělá, tudíž pacient ví co se bude dít (pro někoho je to možná nadbytečné, nicméně já jsem byl rád, že vím, co dělá a jak) Pokud by se mi někdy v budoucnu opět něco přihodilo se zuby, tak když to nebude bezprostředně nutné nikam jinam nepůjdu. Raději bych pana doktora vyhledal v jeho druhé ordinaci. Zbavil mě bolesti, ponechal mi můj vlastní zub... Bohužel hodnocení je omezeno pouze 5 hvězdičkami, takže víc dát nemohu.

lékař Andrej Dušečkin

Pane Kocourek, děkuji moc za pěkný názor!

Umístění: Declin s.r.o. extrakce zubu

K panu doktorovi chodím již pátým rokem, je nejlepší a nejhodnější zubař pro bázlivé pacienty! Dnes mi trhal dolní sedmičku a i když se chudák nadřel, bylo to snesitelné, ve srandě a dokonce mi dovolil si zpívat :-) Není lepšího zubaře v Praze.

lékař Andrej Dušečkin

Tak jste moc hodná! Děkuji za skvělý názor!)

Umístění: Declin s.r.o. Změna zubaře, se kterým jsem nebyla spokojena

Dobrý den, toto je nejlepší zubař, jakého jsem kdy měla. Od mala mám ze zubaře panickou hrůzu, když jsem přišla a sedla do křesla, už předem absolutně ve stresu a když bral zubař vrtačku do ruky tak konečná, rozklepaná a vyděšená. Změnila jsem zubaře a objednala se k panu Dusečkinovi. Nelituji. Nyní chodím k zubaři naprosto bez obav. Nejen, že je skvělým zubařem, ale zároveň dobrým psychologem, který na tom kresle umí člověka uklidnit a vše mu vysvětlit. Neváhejte, pokud se zubaře bojíte, on je pro Vás tou nejlepší volbou. Já za sebe můžu říct, že největší strach jsem měla ze zubaře a po první návštěvě u pana Dušečkina, navštěvuji jeho ordinaci bez strachu a dokonce bych řekla že i s radostí, je to skvělý člověk, milý, příjemný, žádná arogance jako u jiných lékařů. Musím mu moc poděkovat, že mě přijal do své péče a vážím si toho. Jsem s ním velmi spokojená. :) Přeji mu mnoho úspěchů a spokojených pacientů jako jsem já, o čemž nepochybuji. Pokud návštěvu zubaře bez stresu a obav - je pan Dusečkin nejlepší volba.

Umístění: Declin s.r.o.

Ochotný , milý přátelsky přístup , precizní práce , hlavně nic nebolí vše vysvětli . Za me nejlepší zubař u kterého jsem kdy byla :-)

Umístění: Declin s.r.o.

S panem doktorem jsem naprosto spokojený! Profesionál na svém místě. Po nehodě na lyžích jsem přišel o 2 přední zuby a už mám nové a jsou jako původní. Výborná práce

Umístění: Declin s.r.o.

V dnesni dobe je bohuzel problem najit kvalitniho zubare, ktery dela svoji praci poctive a opravdu kvalitne. Ja ho po dlouhem hledani nasla. Pana doktora opravdu doporucuji vsem! Z peti moznych hviezdicek davam tak 30. Dekuji od srdce za starostlivost PANE DOKTORE!! Preji hodne spokojenych pacientu a krasne svatky.

lékař Andrej Dušečkin

Vážená paní Rubaninská, moc Vám děkuji za krásný názor! Také Vám přeji krásný svátky a hezký úsměv!

Umístění: Declin s.r.o.

Pan doktor je prvotřídní jakosti. starostlivý, pozorný, nadaný. Je nejlepší zubní lékař který mě léčil zuby. Doporučuji.
High quality specialist: attentive, caring, skilled. The best I have ever met. Recommed to everyone.
è un stomatologo di primissima qualità, premuroso, disponibile, capace di miracolo. è migliore di tutti mai visti. Lo raccomando di cuore.
Стоматолог высочайшего уровня, внимательный отзывчивый, способный на чудеса. Лучший из всех, которых я когда-либо встречала. Очень рекомендую!

Děkuji moc za názor!
Thank you much for your opinion!
Grazie mille per la tua opinione!
Спасибо большое за отзыв!

Umístění: Declin s.r.o.

Mohu všem vřele doporučit, pan doktor je naprosto užasný lékař, nikdy jsem takto se zubním lékařem nebyla spokojena. Nejen, že je šetrný,ale opravdu zuby léčí a netrhá zbytečně! Je velmi přátelský a lidský. :-)

lékař Andrej Dušečkin

Moc děkuji za názor! Přeji Vám hodně zdraví a zdravé zuby!

Umístění: jiné místo ošetření zubního kazu

Skvělý proaktivní přístup a komunikace, výborná práce a koordinace zákroku. Maximální spokojenost ! Doporučuji všem a velmi vřele !!!

lékař Andrej Dušečkin

Děkuji moc za názor! Přeji vám hodně zdraví a zdravé zuby!

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi za opravdu velmi kvalitní péči a přístup. Pana doktora Dušečkina jsem poznala jako úžasného a skvělého lékaře, který má zlaté ruce a dobré srdce. On je velice hodný, pečlivý a jeho práce je opravdu kvalitní. S panem doktorem jsem maximální spokojená. Prakticky mi zachránil zub, který bych ztratila bez jeho pomoci a velice kvalitní práce. Pan doktor Dušečkin je nejlepší zubař, jakého znám! Zdravotní sestra je taky milá, dobrá a pečlivá. Určitě doporučuji pana doktora všem, kteří mají problémy se zuby. Cela rodina chodím k doktorovi pravidelně a jsme velmi spokojeni.
S pozdravem,
Valentina Garbovskaya

lékař Andrej Dušečkin

Děkuji moc za názor! Přeji vám hodně zdraví a zdravé zuby!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, můj problém začal od 22.12.2017 s jedním zubem, kde byl malý kaz, paní doktorka ho vyvrtala a vše bylo v pořádku. Jenže další problém se začal probouzet hned do týdne, kdy mě začal bolet zub vedle toho zaplombovaného zubu. Bolelo to tak, že jsem skončila na Silvestra na pohotovosti. Zub byl mrtvý, paní doktorka mi píchla injekci, vytála nervy a že mám zánět v zubu, zub nechala volně. Nyní je 6.2. a já stále každý týden chodím na čistění kanálku a zub je volný. Zub cítím na dotek citlivý a v tu ránu jak mi dá paní doktorka léčivou vložku, tak nastane tepání, škubání v zubu, do tři dnů mi nateče tvář mírně a zub bolí, už 2x jsem tu vložku vytáhla, nebo se bolest nedala vydržet, hned jsem snědla ibalginy. Co se bude dít dál, když už dva měsíce se nic neděje a zub bolí i když je mrtvý..za týden opět čistění a nic. Rentgen zubu nebyl. Děkuji za Vaši odpověď. Hezký den.

Dobrý den. Souhlasím s kolegou, že kvalitní endodontické ošetření zubu bez rentgenu není možně. Také doporučuji vyhledat zkušeného endodontistu.
    Zubní lékař Andrej Dušečkin

• zubní kaz