Praktický lékař pro děti a dorost
Nová cesta 531, Bílovec

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dala jsem na hodnocení tohoto webu a zvolila pro syna paní doktorku, která byla veselá a vstřícná do doby, než jsem paní doktorce oznámila, že syn nedostane veškeré očkování,ale jen POVINNÉ. Paní doktorce nedělá problém dát tři vakcíny najednou nebo dát 2(hexa+rotaviry) a za dva týdny další 2 (pneumokoky+menin.), A jelikož tam vycházela dovolená, chtěla očkovat po 10ti dnech. Díky,že mě osvítilo a nedovolila jsem na mém dítěti tuto šílenost udělat. Tohle je absolutně nepřijatelné a nebezpečné na tak malé tělíčko. Co se týče preventivních prohlídek,člověk tam nebyl déle než deset minut, jen se zeptá,co dítě umí, ale že to nedělá správným způsobem už jí je jedno, protože to moc řeším. Od paní Mudr.Zasterove jsem odešla a nová pedimudr ihned poznala, jaký má syn pohybový problém,pozorovala ho a nechala pohybovat po ordinaci, pokaždé tam jsme 45minut, tomu říkám péče a ne tady ten, kdy všechno je normální a maminka vše moc řeší. Za mě, pokud je dítko zdravé a maminka na vše kývne, je to jistě dobrá lékařka, ale jakmile máte svůj názor a chcete pořádnou péči, je paní doktorka nevstřícná.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka a paní sestřička jsou osoby pro tuto profesi přímo stvořené. Jejich přístup a profesionalitu by mohly vyučovat ve školách. Opravdu radost, pohoda a lidskost v jedné ordinaci. Děkuji za vše.

Tak nadšená z dětské lékařky i sestřičky pro své syny jsem ještě nikdy nebyla. Kdybych mohla dala bych jim oběma hvězdiček milion. Perfektní přístup, okamžité řešení problémů, a to vše s úsměvem a milým slovem. Děkuji, že jste.

Velice výborný pediatr s lidským a rozumným přístupem...zbytečnosti neřeší a zaměřuje se na důležité věci... mimochodem, chodíme k paní doktorce už 4 roky a ještě jsme ji neviděli mračit se...

Paní doktorka se sestřičkou jsou zlatí lidé a já s dcerou jim vděčíme za mnohé. Nejvíce si na paní doktorce cením jejího rozumného přístupu k malým pacientům. Nepředepisuje zbytečné léky, nehrotí zbytečně situaci... Vždy nás v ordinaci přivítají mile a s úsměvem. Sestřička je neskutečně ochotná, kdykoliv poradí i po telefonu ať už je večer nebo víkend... Vážím si paní doktorky i sestřičky, velice moc.
Magda

P.dr.Zástěrová je velmi sympatická a moc hodná,vždy jsme u ní spokojeni jak s chováním tak s léčením mých dětí.Velmi jsme si ji oblíbili a nikdy nevyměníme.Opravdu je skvělá a sestřička je vždy veselá a vdobré náladě a také moc hodná,Takže vše je super:-)

paní doktorka je vážně super. se setrou jsou sehrané a vždy se tam cítíme skvěle.

Paní doktorka je velmi ochotná a obětavá, profesionální přístup, semtam nějaký vtípek, se sestrou jsou dokonale sehraná dvojka. Kéž by takových bylo více...

decentní, vysoce profesionální, se sestřičkou to s dětmi obě umí a májí výskledky.

paní doktorka je naprostý profesionál, který umí jednat s dětmi a také s rodiči, je výborná diagnostik - není co dodat. Nesmím zapomenout na sestřičku- je to třída