Andrea Zástěrová, pediatr Bílovec

MUDr. Andrea Zástěrová

Pediatr

Nová cesta 531, Bílovec
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Tak nadšená z dětské lékařky i sestřičky pro své syny jsem ještě nikdy nebyla. Kdybych mohla dala bych jim oběma hvězdiček milion. Perfektní přístup, okamžité řešení problémů, a to vše s úsměvem a milým slovem. Děkuji, že jste.

Velice výborný pediatr s lidským a rozumným přístupem...zbytečnosti neřeší a zaměřuje se na důležité věci... mimochodem, chodíme k paní doktorce už 4 roky a ještě jsme ji neviděli mračit se...

Paní doktorka se sestřičkou jsou zlatí lidé a já s dcerou jim vděčíme za mnohé. Nejvíce si na paní doktorce cením jejího rozumného přístupu k malým pacientům. Nepředepisuje zbytečné léky, nehrotí zbytečně situaci... Vždy nás v ordinaci přivítají mile a s úsměvem. Sestřička je neskutečně ochotná, kdykoliv poradí i po telefonu ať už je večer nebo víkend... Vážím si paní doktorky i sestřičky, velice moc.
Magda

P.dr.Zástěrová je velmi sympatická a moc hodná,vždy jsme u ní spokojeni jak s chováním tak s léčením mých dětí.Velmi jsme si ji oblíbili a nikdy nevyměníme.Opravdu je skvělá a sestřička je vždy veselá a vdobré náladě a také moc hodná,Takže vše je super:-)

paní doktorka je vážně super. se setrou jsou sehrané a vždy se tam cítíme skvěle.

Š

Paní doktorka je velmi ochotná a obětavá, profesionální přístup, semtam nějaký vtípek, se sestrou jsou dokonale sehraná dvojka. Kéž by takových bylo více...

decentní, vysoce profesionální, se sestřičkou to s dětmi obě umí a májí výskledky.

paní doktorka je naprostý profesionál, který umí jednat s dětmi a také s rodiči, je výborná diagnostik - není co dodat. Nesmím zapomenout na sestřičku- je to třída

Tady není co bych k tomu dodal. Paní doktorka a sestřička jsou fakt třídy.

Je to opravdu dobrá lékařka. Má pěkný vztah k dětem, ale i k rodičům to platí i pro setřičku. Obě jsou skvělé a jsme spokojeni.