Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Nová cesta 531, Bílovec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dala jsem na hodnocení tohoto webu a zvolila pro syna paní doktorku, která byla veselá a vstřícná do doby, než jsem paní doktorce oznámila, že syn nedostane veškeré očkování,ale jen POVINNÉ. Paní doktorce nedělá problém dát tři vakcíny najednou nebo dát 2(hexa+rotaviry) a za dva týdny další 2 (pneumokoky+menin.), A jelikož tam vycházela dovolená, chtěla očkovat po 10ti dnech. Díky,že mě osvítilo a nedovolila jsem na mém dítěti tuto šílenost udělat. Tohle je absolutně nepřijatelné a nebezpečné na tak malé tělíčko. Co se týče preventivních prohlídek,člověk tam nebyl déle než deset minut, jen se zeptá,co dítě umí, ale že to nedělá správným způsobem už jí je jedno, protože to moc řeším. Od paní Mudr.Zasterove jsem odešla a nová pedimudr ihned poznala, jaký má syn pohybový problém,pozorovala ho a nechala pohybovat po ordinaci, pokaždé tam jsme 45minut, tomu říkám péče a ne tady ten, kdy všechno je normální a maminka vše moc řeší. Za mě, pokud je dítko zdravé a maminka na vše kývne, je to jistě dobrá lékařka, ale jakmile máte svůj názor a chcete pořádnou péči, je paní doktorka nevstřícná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka a paní sestřička jsou osoby pro tuto profesi přímo stvořené. Jejich přístup a profesionalitu by mohly vyučovat ve školách. Opravdu radost, pohoda a lidskost v jedné ordinaci. Děkuji za vše.

J
Ověřený profil

Tak nadšená z dětské lékařky i sestřičky pro své syny jsem ještě nikdy nebyla. Kdybych mohla dala bych jim oběma hvězdiček milion. Perfektní přístup, okamžité řešení problémů, a to vše s úsměvem a milým slovem. Děkuji, že jste.


I
Ověřený profil

Velice výborný pediatr s lidským a rozumným přístupem...zbytečnosti neřeší a zaměřuje se na důležité věci... mimochodem, chodíme k paní doktorce už 4 roky a ještě jsme ji neviděli mračit se...


M
Ověřený profil

Paní doktorka se sestřičkou jsou zlatí lidé a já s dcerou jim vděčíme za mnohé. Nejvíce si na paní doktorce cením jejího rozumného přístupu k malým pacientům. Nepředepisuje zbytečné léky, nehrotí zbytečně situaci... Vždy nás v ordinaci přivítají mile a s úsměvem. Sestřička je neskutečně ochotná, kdykoliv poradí i po telefonu ať už je večer nebo víkend... Vážím si paní doktorky i sestřičky, velice moc.
Magda


Ověřený profil

P.dr.Zástěrová je velmi sympatická a moc hodná,vždy jsme u ní spokojeni jak s chováním tak s léčením mých dětí.Velmi jsme si ji oblíbili a nikdy nevyměníme.Opravdu je skvělá a sestřička je vždy veselá a vdobré náladě a také moc hodná,Takže vše je super:-)


paní doktorka je vážně super. se setrou jsou sehrané a vždy se tam cítíme skvěle.


Š
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi ochotná a obětavá, profesionální přístup, semtam nějaký vtípek, se sestrou jsou dokonale sehraná dvojka. Kéž by takových bylo více...


D

decentní, vysoce profesionální, se sestřičkou to s dětmi obě umí a májí výskledky.


paní doktorka je naprostý profesionál, který umí jednat s dětmi a také s rodiči, je výborná diagnostik - není co dodat. Nesmím zapomenout na sestřičku- je to třída


Došlo k chybě, zkuste to znovu