Andrea Rákosová Kagánková, gynekolog Ostrava

MUDr. Andrea Rákosová Kagánková

Uložit

Gynekolog Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Poliklinika Agel Ostrava / Železniční poliklinika/

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Reprofit International s. r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Agel Ostrava / Železniční poliklinika/ problémy s otěhotněním

Paní doktorka je prostě nejlepší. Je příjemná, lidská, profesionál na pravém místě. Dokáže v pravou chvíli podpořit a vše řádně vysvětlit. Díky ní, pracovníkům Gyncentra v Ostravě a dále také pracovníkům oddělení gynekologie, porodnice a novorozeneckého oddělení Městské nemocnice v Ostravě se nám narodilo naše největší zdravé štěstíčko - dcera Adélka. Mockrát děkujeme.

S
Ověřeny pacient

Přidám se k chválám na paní doktorku - doporučuji všem. Paní doktorka je milá, lidská, šetrná, velice sympatická, má o pacientky zájem a zodpoví dotazy. Sestra je super jakbysmet :-)

B
Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál každým coulem. Milá, příjemná a vždy se vším pomůže a poradí.
Dlouho jsem hledala gynekologa jako ona. Vřele doporučuji!!!

M
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem šli s manželem kvůli neplodnosti. Oba jsme se shodli, že není nic, co bychom mohli vytknout. Lidská, profesionální, taktní, milá.

H
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, s profesionálním a milým přístupem k pacientce. Vysvětlí vše, co potřebujete. Celkově působí Gyncentrum v centru Ostravy na ul. Dr. Šmerala, kde paní doktorka pracuje, velmi dobře a profesionálně, včetně prostředí centra a přístupu sestřiček. Důležité pro mne byly i téměř nulové poplatky v Gyncentru - ne jako jinde, kde platíte tzv. "dobrovolné" poplatky za tzv. "nadstandart". Jako pacient se zde cítím velmi dobře.

C
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá a ochotná na vše odpovědět, velmi precizní a profesionální, říká co dělá a upozorňuje, zajímá se o pocit pacientek, empatická...prostě sympatická a skvělá doktorka, která nic nezanedbá a je skutečnou specialistkou :) všem doporučuji. Sestřička příjemná a milá, co víc si přát...

P
Ověřeny pacient

A paní doktorkou jsem velice spokojená. Při prohlídce je pečlivá, zodpoví všechny mé dotazy a poradí. Sestřička je také moc pířjmená. Mohu jen doporučit!

P
Ověřeny pacient

Nejlepší, výborná paní doktorka. Byla jsem z ní nadšená ihned při první návštěvě. Je velice pečlivá, zajímá se o zdravotní stav, vše vysvětlí...kéžby bylo více takových lékařů, jako je právě p. doktora Kagánková. Za jednu návštěvu jsem se dozvěděla tolik věcí, co jsem se nedozvěděla od mého - naštěstí již bývalého gynekologa.

S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je výborná. Takový přístup k pacientovi jsem ještě nikde nezažila. Vše vysvětlí, je pečlivá. A má správnou sestřičku. Obě moc milé. Doporučuji!

L
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, s pacientem spolupracuje, baví se, zajímá se. Zatím jí nemám co vytknout!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti