Adresa

DERMATOLOGICKÁ ORDINACE KOLÍN
Smetanova 764, Kolín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

5 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: DERMATOLOGICKÁ ORDINACE KOLÍN Jiný

Paní sestřička je velice milá a chtěla by pracovat, ale u doktorky jde vidět, že už má vyděláno a nechce pracovat. Co jsem se dozvěděla, tak sestřička odchází jinam. Popravdě ani se nedivím, jelikož mi nikdo delší dobu nezvedá telefon a doktorka nekomunikuje. Když jsem se předtím chtěla objednat tak mi sestřička napsala že mám přijít mezi 11. a 13. hodinou s roční dcerou!!!! Bohužel se musím zkusit objednat někam jinam.

L
Ověřený profil
Umístění: DERMATOLOGICKÁ ORDINACE KOLÍN

Sestřička i lékařska obě milé, nicméně mají tolik pacientů, že objednávají cca 3 měsíce, v čas objednání se nikdy do ordinace nedostanete, v tom je chaoz, přicházejí neobjednani pacienti/známý, odbornost lékařky je myslím dobrá

T
Ověřený profil
Umístění: DERMATOLOGICKÁ ORDINACE KOLÍN

Milá a příjemná doktorka i sestřička. V kolínské nemocnici mě doktorka ani neviděla a všechno za ní řešila sestřička ve dveřích a tak jsem jel k paní Cabrnochové, která mě, ač jsem nebyl objednaný, vzala a pomohla mi. I když jsem nepřišel na kontrolu mateřských znamínek, tak je preventivně zkontrolovala. Doporučuji se objednat předem, co jsem viděl, tak jejich způsob přijímání objednaných pacientů je velice efektivní a neobjednaní tento proces lehce narušují. Paní doktorku doporučuji co se přístupu týče, do odbornosti nevidím :)


Ověřený profil
Umístění: DERMATOLOGICKÁ ORDINACE KOLÍN

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi milý a lidský přístup paní doktorky Cabrnochové i sestřičky. Prostředí ordinace je velmi příjemné. Určitě tuto lékařku doporučuji a v případě potřeby se ráda vrátím. Děkuji. Zezulková Hana


S
Ověřený profil

Nekonečně dlouho strávíte v čekárně, ač máte termín. Lékařka se ani neomluví, že se dostáváte pozdě na řadu. Ošetření/zákrok byl drobný, bez chyb. Nicméně se do této ordinace již nevrátím.


Došlo k chybě, zkuste to znovu