Elišky Krásnohorské 16/1304, Havířov
Zařízení klinické psychologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní psychologů v okolí

Paní doktorka mi vůbec nepohla řešit dané poblémy. Byla duchem nepřitomna a raději koukala na hodinky. Doporučuji nechodit.

Skvělá psycholožka!!!! s nohama na zemi, absolutně chápe, co je v životě důležité a co není....velmi mi pomohla udělat si správný obraz o životě!!!§Moc doporučuji!

šikovná

Byla jsem u paní doktorky jednou. Po chvíli otázek (jejích) a odpovědí (mých) mi sdělila, že u mne nevidí zakázku. Od té doby jsem zdravá, pochopila jsem, že mi lékařka nepomůže. Hodnotím jí velmi dobře. Uplynul od té doby rok a jiného psychologa jsem nepotřebovala. Dala mi dobrou lekci.

Před 14 lety jsem trpěla poporodními depresemi,byla jsem v šestinedělí a paní doktorka mi vynadala,že jsem si vůbec vzala manžela a splodila s ním dokonce ne jedno,ale dokonce i druhé dítě.Prý to bylo ode mě nezodpovědné!Tato paní mi nijak nepomohla,ale naopak mě dorazila.Nutno dodat,že jsem se svým mužem šťastně vdaná již víc jak 17 let.

Pani doktorka, je velice prijemna, ochotna pomoci,pokud clovek ovsem sam pomoci chce....Tady ty nazory vyse jsou subejktivni, ale tato profese nejde hodnotit po jednom sezeni, ale az v konecnem vysledku....Znam spoustu lidi,kteri jsou s pani doktorku spokojeni.

Š

Mne paní doktorka pomohla, citlivá, ochotná i tehdy,když nebyly ordinační hodiny.
Myslím,že mne nastartovala do zcela jiného životního směru.

X

Paní doktorka mi nijak nepomohla, ale ani neublížila. O psychologovi jsem měla jiné představy.

S paní doktorkou mám dobré zkušenosti,pomohla mně i mé dceři a díky ní jsem dokázala změnit život k lepšímu...

ALE JEN VE VYJÍMEČNÝCH SITUACÍCH,POKUD NENÍ NIKDO