CENTRUM REHABILITACE SPONTE SUA s.r.o.
Kúty 3802 Zlín, Zlin

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Nedoporučuji!!! Pan primář je asi vědma, již ode dvěří ordinace mi řekl že mi nic není aniž by se mne zeptat co mi je či nedejbože prohlídl. S takový přístupem jsem se nikde a nikdy nesetkal. Dělá ze sebe pouze kapacitu v oboru jak všemu rozumí a léčí ale jeho přístup k lidem je katastrofální!! Měl by se nad sebou zamyslet...

Hrozný přístup, pan doktor na mě zapůsobil špatně již při vstupu do ordinace, kdy se mě ptal (když sem byla ještě ve dveřích), co potřebuju. To jsem znejistila a nevěděla jestli můžu vůbec jít dál. Poté jsem si sedla, sdělila mu své problémy (měla jsem doporučení od praktického lékaře) a on mi řekl, že to není jejich záležitost a mimo jiné mě ještě seřval, jak můžu mít špatné držení těla, když studuju speciální pedagogiku. Prakticky mě vyhodil, tak jsem si musela rehabilitace zařídit jinde, kde mé problémy potvrdili a přijmuli mě. Absolutně nedoporučuji, odcházela jsem s brekem.

Velmi nehezký přístup lékaře k dětem a jeho rodičům...Netaktní, nepříjemný...svou diagnozu řeší od stolu z papírů, aniž by měl zájem vyšetřit a na základě toho teprve hodnotit stav pacienta.

Pan "doktor" je těžký neprofesionál. Byla jsem k němu na určitou dobu objednaná. On si přišel o 20 min. později. Co následovalo mě dost šokovalo a rozzuřilo. Když jsem mu předala 2 žádanky, tak mi řekl: ".. si ze mě děláte srandu, že?" Jedna byla na cvičení kvůli kolenům a druhá na RHB vyšetření kvůli problémům se zády, které se objevily po dlouhodobém užívání berlí. Na žádanky se pořádně ani nepodíval a ptal se mě, co mě mě bolí. Tak jsem mu to řekla. Pak se mě udělal naprostého vola, jako kdybych nevěděla, co je rehabilitace. Že si prý pletu pojmy. Tím mi chtěl naznačit, že se něco nějak jmenuje v Brně a jinak ve Zlíně. A že prý jsem na špatné adrese. Pak se teprve podíval na zprávy, které jsem mu dávala. Jeho věta mě fakt dorazila: "Vy nic nepotřebujete, jste zdravá." Prý mi nic není. A to se na MĚ ANI NEPODÍVAL.... Kdybych byla zdravá a nic mi nebylo, tak bych nepotřebovala rehabilitaci, nemyslíte?... Takže výsledkem je to, že mi vůbec nepomohl, a také, že mi kvůli měsíčnímu čekání na jeho "vyšetření" propadla žádanka, takže jsem si pro novou musela zpátky ze Zlína do Brna.

Kromě toho mi tvrdil, že mě v Brně špatně léčili. Že prý u nich člověk po úraze a jedné sérii rehabilitaci už chodí, nic mu není a nic ho nebolí... ...

Po této zkušenosti musím říct, že tento člověk by měl přijít o lékařskou kvalifikaci a také, aby se to tam u nich přestalo jmenovat "centrum REHABILITACE"..

Pana "doktora" velmi NEDOPORUČUJI !!! Vyhněte se mu obloukem.

Dr. Krobot je vynikající odborník. Mám tuto zkušenost, upadla jsem na ledovce tak nešikovně, že jsem si asi natrhla
šlachu v rameně. Ortopéd mi řekl, že se to nedá operovat, abych zkusila rehabilitaci. O Dr. Krobotovi jsem slyšela samou chválu, tak jsem ho požádala o pomoc. Poradil mi, abych denně otáčela rukou podél těla 360% 100x dopředu a 100x opačně. Samozřejmě to bolelo, ale vydržela jsem. Trvalo to asi 14 dnů - nevím přesně, už je to delší dobu a opravdu to pomohlo, ruka je v pořádku.
Milá paní, rehabilitace bolí !!!! (Kdybyste vydržela 500x ten cvik, možná jste nemusela na operaci !)

Chci napsat trochu jiné hodnocení na pana doktora Aloise Krobota. Je to naše vděčnost a pokora.
Dovolte mi se svěřit:Pokud vím, pan doktor má praxi ve Zlíně, v Olomouci, v Brně a vyučuje v Praze a Baselu. Nyní docela chápu , má co předávat.
Dnes už máme červen 2010 a hlavně : Tereza, moje paní, nám koncem února porodila třetího krásného zdravého syna. Běžný příběh, náš prostřední Andrew má dnes 14 let, dává nám to znát. Ale to není do důležité, běžná puberta, sám jsem měl horší. Mojí Tery je dnes 41 a náš nejmenší Jan měl včera už 4 měsíce. Letí to. To na úvod. Pana doktora Krobota jsem do podzimu 2008 neznal: Vrátili jsme se ze Skotska po 12 letech zase do Česka: Terka před tím utrpěla v autě úraz horní krční páteře. To byl rok 2006. V GB tomu říkali ´whipplash injury´ nebo ´cervical myelopathy´. Trpěla asi docela dost, víc než dávala najevo. Měla napřed ochrnout pak ale chválabohu chodila.I když špatně. Občas neudržela moč. Nevěděl jsem si rady. Ona to vzdala. Byla nejistá, únavná. Moc pomoci nebylo, jen léky na bolest, z toho bolesti břicha, problémy s játry a stále dokola. Nechtěla, nemohla řídit auto, deprese, a takové jak si může každý představit. Asi to mnoho z Vás zná. Měla doporučení na doživotní pravidelnou fyzioterapii. Když mne firma poslala na východni Moravu, byl jsem docela skeptický. Žena přijela později. Hledal jsem alespoň podobný rehabilitační servis jako ve Skotsku. To byl listopad roku 2008. Hledal jsem v blízkosti něco podobného k rehabilitaci jakou znala, na co byla už navyklá: alespoň k udržení kondice a jako prevence vozíčku i nastupujícího stáří. Nějak se ale nedařilo. Bylo to takové divné, "tlačení do zad" a "magnet". Hledaje na www jsem narazil na Vaši podivnou rubriku "známý lékař",ráčí odpustit, kde odborníky hodnotí pouze laici. Kromě dalších směrníků jsem hledal i u Vás. Jsem technik, a stejná pravidla pro "ano - ne" jsem zadal. Vyšel mi rehabilitační lékař, s velkým množstvím reakcí, přitom negativní reakce píše velmi pravděpodoně pouze stejný (necenzurovatelný) autor, přesněji stejná sociální skupina. Převažují reakce pochvalné.
Do Zlína nebylo daleko. Rychlý profesionálnjí přístup, zájem o konkrétní minulá vyšetření v GB(MRI), což bylo docela ihned po pacs dostupné, sám jsem se podivil it pokroku v čr, racionální vyhodnocení, pohovor, vyšetření a konkrétní instruktáž. Kontroly, denní nenáročné ale zcela konkrétní cvičení. Výsledek je , že moje tehdy 40-letá paní nejen že zvládala postupně mnoha-mílové vycházky. Zázračně omládla. Je to zřejmě docela vulgarní jak píši, ale je to fakt. Její břicho se znovu stalo jejím dřívějším břichem. Pan primář a jeho dvě fyzioterapeutky ji vedli přes nesnáze. Omládla na těle a hlavně na duchu. Cítila pokrok. Dnes jsme přesvědčeni o vlivu takto konkrétní rehabilitace. A k když jsem pak našel článek pan doktora Krobota k anglickém časopise o rehabilitačním řešení podobných problémů, došlo mi, jaké máme štěstí, jak to je objektivně podložené.
A když potom pan primář V. nejen vyvrátil menopausu ale potvrdil již pokročilé týdny těhotenství, T. se na cítila. A chtěla, věděla jak na to. A po porodu ještě více rozkvetla. Děkuji Ti miláčku. Já také, aspon si to myslím. Být v 53-ti zase otcem zase krásného kluka je úžasné. Chci tímto moc panu doktorovi Krobotovi poděkovat, jakkoliv je to naše věc. Myslím že náš osobní příběh nezná, ženu last viděl v 7 nebo 8 měsící těhotenství. Ale jeho rady byly jednoduché, konkrétní ale hlavně účinné. Je to zkrátka zázrak. Panu doktorovi velmi přeji, ať si z docela ubohých úrážek nic nedělá. I když tuším, že to je asi to poslední co by četl a nad čím přemýšlel. Myslí dopředu, hlavně na nemocné, kterým může se svým týmem pomoci. Přeji mu aby se věnoval jen těmto nemocným a nemusel se zabývat jinými problémy.
My děkujeme za jeho profesionální medicínský přístup. Profesionální znamená účinný.
H.S.

Ja jsem k nemu sel aniz jsem vedel co me ceka a jak na tom jsem. Za tyden jsem mel delat talentovky na telocvik na vysokou skolu, takze jsem nemel ani na vyber. K nemu me objednala nejaka jeho byvala sestra, jinak bych se k nemu asi ani nedostal. Par dnu predtim se mi sekla krcni pater a nemohl jsem vubec hnout s hlavou, byla pouze vytocena na levou stranu. V Praze mi na to pani doktorka predepsala nejake leky! Byl jsem zoufaly kdyz jsem sel k nemu a cekal co se mnou udela on. Nechal me udelat stoj na rukou, myslel jsem ze umru bolesti a pak udelal par grifu. Pak me jeste rovnal ve stoji. Hlavu mi uvolnil cca o 10 stupnu. Poradil mi par cviku a pak mi rekl, ze do dvou dnu to bude pryc! A bylo! Udelal jsem talentovky na telocvik jeho zasluhou.Jinak bych tam ani nemohl jit. Ke me byl slusny, ale slysel jsem ze se simulanty vyrazi dvere. Je hodne primy!

Výborný odborník!
Doporučuji, pokud máte opravdový problém - simulanty skvěle vyhodnotí!

Jsou skutecne tady u nas nejlepsi. nelzou a kdyz nepohomou alespon poradi
jsou sqeli
au

Je skutečně sqela lekarska,Vi, umí to ostantmím d sqele
Az mni bude d pohybem skutečně zle tak napred zajdu k panu primáři pro jeho

Je to vynikající LÉKAŽKA odborMÍK MA REHABILITACI :DOSAH sAMOTIŠKY