Alois Kolina, chirurg Jičín

MUDr. Alois Kolina

Chirurg Více

23 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jungmannova 154, Jičín
Chirurgická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
23 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Chirurgická ambulance

Na doporučené své ženy,která je stálou pacientkou pana MUDr.Koliny jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem zdravotní sestry a pana doktora.Bude mě 70 let a nikdy jsem se nesetkal s takovým lidským přístupem vůči pacientovi.Né všude se takto lékaři a sestry k nám chovají.Člověk jde k lékaři vždy tak nějak vystrašený,ale po vstupu do ordinace vše odpadne.Touto cestou bych chtěl poděkovat a mohu jen doporučit a to s čistým svědomím,protože vše co jsem napsal je pravda děkuji


Ověřeny pacient

Michaela ( 7.listopadu 2016)
V pondělí jsem byla poprvé u pana Koliny. Šla jsem tam na doporučení své sousedky, kterou pan doktor operoval již několikrát a je s ním velice spokojená. Mám velké křečové žíly na obou nohou. Pan doktor byl velice vstřícný a ochotný. Všecko mi vysvětlil o tom co mě čeká. Velice děkuji. Michaela.


L
Ověřeny pacient

jsem velmi ráda,že jsem se dostala do rukou právě tomuto chirurgovi,operoval mi mnohočetné ikdyž nezhoubné nádory na prsou a můžu říct,že přesto,že mě všichni děsili,jak to bude hrozně vypadat a jaké budu mít do konce života potíže a bolesti,zašil mě tak dobře,že kdyby o tom přítel nevěděl,nepozná nic a že to nebyly malé řezy... Velmi citlivý a příjemný doktor,takže jsem se na něj klidně obrátila znovu s mateřskými znaménky a aplikací piercingu. Letos,pokud najdeme volný termín si raději opět zajedu dál ikdyž znaménka dělají i tady a zaplatím si to,ale budu klidná protože vím,že budu v dobrých rukou :-)


V
Ověřeny pacient

Veselý: Duben 2014 S panem doktorem,jen a jen nejlepší skušenosti,vlídnost a soucit s pacientem na prvním místě,škoda jen, že není více takových lékařů!!!


S
Ověřeny pacient

Velmi dobrý a pracovitý lékař s vynikajícím vztahem k pacientovi.O jeho kvalitách svědčí stále plná ordinace. Vrátil mi důvěru k lékařům.


Pan doktor Kolina je opravdu pan doktor.Já osobně jsem u něho byla sama a i s mým 3 letým chlapečkem s piňdíkem a jen a jen to dobré.Dneska přetahujeme a stálo to za to!!Pane doktore moc moc děkuji Markéta Vaníčková (Bílková) ze Slatin.


velmi dobry doktor moc nam pomohl diky moc


Ověřeny pacient

Výborný chirurg,specialista na operaci křeč. žil, jsem již po druhé operaci, a jsem moc spokojená, mohu jen doporučit!!!


mohu jen doporucit je prijemny a ochotny a hlavne pobre poradi rakt super doktor!!


profesionál..


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti