Alois Kolina, chirurg Jičín

Chirurg

Jungmannova 154, Jičín
Chirurgická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance

Na doporučené své ženy,která je stálou pacientkou pana MUDr.Koliny jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem zdravotní sestry a pana doktora.Bude mě 70 let a nikdy jsem se nesetkal s takovým lidským přístupem vůči pacientovi.Né všude se takto lékaři a sestry k nám chovají.Člověk jde k lékaři vždy tak nějak vystrašený,ale po vstupu do ordinace vše odpadne.Touto cestou bych chtěl poděkovat a mohu jen doporučit a to s čistým svědomím,protože vše co jsem napsal je pravda děkuji

Michaela ( 7.listopadu 2016)
V pondělí jsem byla poprvé u pana Koliny. Šla jsem tam na doporučení své sousedky, kterou pan doktor operoval již několikrát a je s ním velice spokojená. Mám velké křečové žíly na obou nohou. Pan doktor byl velice vstřícný a ochotný. Všecko mi vysvětlil o tom co mě čeká. Velice děkuji. Michaela.

jsem velmi ráda,že jsem se dostala do rukou právě tomuto chirurgovi,operoval mi mnohočetné ikdyž nezhoubné nádory na prsou a můžu říct,že přesto,že mě všichni děsili,jak to bude hrozně vypadat a jaké budu mít do konce života potíže a bolesti,zašil mě tak dobře,že kdyby o tom přítel nevěděl,nepozná nic a že to nebyly malé řezy... Velmi citlivý a příjemný doktor,takže jsem se na něj klidně obrátila znovu s mateřskými znaménky a aplikací piercingu. Letos,pokud najdeme volný termín si raději opět zajedu dál ikdyž znaménka dělají i tady a zaplatím si to,ale budu klidná protože vím,že budu v dobrých rukou :-)

Veselý: Duben 2014 S panem doktorem,jen a jen nejlepší skušenosti,vlídnost a soucit s pacientem na prvním místě,škoda jen, že není více takových lékařů!!!

Velmi dobrý a pracovitý lékař s vynikajícím vztahem k pacientovi.O jeho kvalitách svědčí stále plná ordinace. Vrátil mi důvěru k lékařům.

Pan doktor Kolina je opravdu pan doktor.Já osobně jsem u něho byla sama a i s mým 3 letým chlapečkem s piňdíkem a jen a jen to dobré.Dneska přetahujeme a stálo to za to!!Pane doktore moc moc děkuji Markéta Vaníčková (Bílková) ze Slatin.

velmi dobry doktor moc nam pomohl diky moc

Výborný chirurg,specialista na operaci křeč. žil, jsem již po druhé operaci, a jsem moc spokojená, mohu jen doporučit!!!

mohu jen doporucit je prijemny a ochotny a hlavne pobre poradi rakt super doktor!!

profesionál..