Chirurgická ambulance
Jungmannova 154, Jičín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Absolvovala jsem u pana doktora odstranění mateřských znamínek a mohu jen doporučit. Skvělý přístup, velmi milý a ochotný personál. Pan doktor i sestřička byli laskaví. Výkon byl proveden perfektně a precizně. Sestře operoval pan doktor víčka a pěje na něj samou chválu.

Umístění: Chirurgická ambulance Jiný

Právě jsem se vrátila z velice nepříjemné návštěvy v ordinaci pana Koliny. Chtěla jsem využít jeho estetické služby. Čekala jsem pul hodiny a po zaklepání na dveře mi bylo sděleno, že ještě chviličku. Po dotazu na jak dlouhou chviličku mi paní Kolinová neochotně sdělila, že 5-10 minut. Poté mě opět neochotně zavolala sestra a já se v kanceláři omluvila s tím, že potřebuji do práce a že jsem si vyhradila čas, na který mě objednali. Místo omluvy přišlo seřvání panem doktorem, jeho odchod z ordinace a prásknutí dveří. Tak jsem se rozloučila a odešla. Věřím, že je pan Kolina dobrý chirurg na základě recenzí, ale jeho přístup ke klientům estetické medicíny opravdu doporučit nemůžu! Hrozný zážitek. Jsem z toho do ted otřesena.

Umístění: Chirurgická ambulance

Na doporučené své ženy,která je stálou pacientkou pana MUDr.Koliny jsem byl příjemně překvapen profesionálním přístupem zdravotní sestry a pana doktora.Bude mě 70 let a nikdy jsem se nesetkal s takovým lidským přístupem vůči pacientovi.Né všude se takto lékaři a sestry k nám chovají.Člověk jde k lékaři vždy tak nějak vystrašený,ale po vstupu do ordinace vše odpadne.Touto cestou bych chtěl poděkovat a mohu jen doporučit a to s čistým svědomím,protože vše co jsem napsal je pravda děkuji

Michaela ( 7.listopadu 2016)
V pondělí jsem byla poprvé u pana Koliny. Šla jsem tam na doporučení své sousedky, kterou pan doktor operoval již několikrát a je s ním velice spokojená. Mám velké křečové žíly na obou nohou. Pan doktor byl velice vstřícný a ochotný. Všecko mi vysvětlil o tom co mě čeká. Velice děkuji. Michaela.

jsem velmi ráda,že jsem se dostala do rukou právě tomuto chirurgovi,operoval mi mnohočetné ikdyž nezhoubné nádory na prsou a můžu říct,že přesto,že mě všichni děsili,jak to bude hrozně vypadat a jaké budu mít do konce života potíže a bolesti,zašil mě tak dobře,že kdyby o tom přítel nevěděl,nepozná nic a že to nebyly malé řezy... Velmi citlivý a příjemný doktor,takže jsem se na něj klidně obrátila znovu s mateřskými znaménky a aplikací piercingu. Letos,pokud najdeme volný termín si raději opět zajedu dál ikdyž znaménka dělají i tady a zaplatím si to,ale budu klidná protože vím,že budu v dobrých rukou :-)

Veselý: Duben 2014 S panem doktorem,jen a jen nejlepší skušenosti,vlídnost a soucit s pacientem na prvním místě,škoda jen, že není více takových lékařů!!!

Velmi dobrý a pracovitý lékař s vynikajícím vztahem k pacientovi.O jeho kvalitách svědčí stále plná ordinace. Vrátil mi důvěru k lékařům.

Pan doktor Kolina je opravdu pan doktor.Já osobně jsem u něho byla sama a i s mým 3 letým chlapečkem s piňdíkem a jen a jen to dobré.Dneska přetahujeme a stálo to za to!!Pane doktore moc moc děkuji Markéta Vaníčková (Bílková) ze Slatin.

velmi dobry doktor moc nam pomohl diky moc

Výborný chirurg,specialista na operaci křeč. žil, jsem již po druhé operaci, a jsem moc spokojená, mohu jen doporučit!!!