Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

J. E. Purkyně 270/5, Most
Audiologie a foniatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Umístění: Audiologie a foniatrie Jiný

Moje dcera má vrozenou sluchovou vadu. Protože spadáme pod mosteckou nemocnici, tak automaticky jsme padly do spárů této paní.
Mému 9 měsíčnímu dítěti naordinovala naprosto nevhodná sluchadla za poměrně vysokou cenu. (později jsem si našla, že se prodávají o polovinu levněji) Bohužel člověk neznalý problematiky věří studivanému člověku.
Po informaci, že dcera sluchadla odmítá mi s úsměvem nejprve řekla, že ji musím přesvědčit. Po tom, kdy jsem jí řekla, že jí dávám plnou ať to zkusí, tak mi dost podrážděně odvětila:,, Tak jí je přilepte."
Má zkušenost je tedy taková, že k paní doktorce bych nešla!

A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo akutní problém

U paní doktorky jsem 3 hodiny seděla v čekárně s akutním problémem. V minutu kdy padl konec ordinačních hodin a navazovaly další 2 hodiny administrace (takže doktorka i sestra byly přítomny) mi sestra beze slova zamkla před nosem a na klepání nereagovala. Jsem si jista že si mě všimla. Zůstala jsem v čekárně jako jediný neošetřený pacient. Přijela jsem zbytečně ze 30 km vzdáleného města

5
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo letité problémy s čelistími dutinami

Paní doktorka je velmi milá, příjemná, profesionální přístup. Mnoho let trpím problémy s čelistními dutinami, navštívila jsem několik lékařů bohužel s nulovým efektem. Až paní doktorka mne poslala na vyšetření CT a na základě výsledku doporučila operaci. Moc děkuji a snad konečně bude konec s mým utrpením. Všem doporučuji, skvělá lékařka!

H

Výborná lékařka. Vynikající přístup.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti