Praktický lékař stomatolog
Ostravská 878, Petřvald

Chodila jsem k paní doktorce celé dětství a moc mi nepřirostla k srdci. Jednou se stalo, že mi najela na nerv, a pak mě za to seřvala, že jsem ji cukla s hlavou, a byla i sprostá. Bylo mi cca 8 let, a od této doby ji opravdu nemusím. Od 15 let už chodím k jiné doktorce. Svou dceru jsem přihlásila raději jinam.

jsem maximálně spokojený a to již několik let.

je super

kdyby byli všichni lékaři jako ona tak by bylo více spokojených lidí...k paní doktorce chodíme celá rodina.Nikdy se nestalo,že by byla mrzutá,protivná...je velice milá ,vysvětlí vám proč se vám stalo to a to,řekne co bude dělat,prostě s vámi jako s pacientem komunikuje.I přesto že nejste objednaní a máte bolesti ...vás ošetří a přidá i milý úsměv.Taktéž i sestřičky jsou milé a ochotné...

Příjemná, celá rodina jsem s ní velice spokojení

Chodíme zde s manželem i dcerou již několik let a jelikož mé zuby nejsou bílé perličky, mohu potvrdit, že jsem zde nadmíru spokojená, práce i kvalita je na vysoké úrovni.

Opravdu skvělá lékařka. Já i ostatní rodinní příslušníci jsme velmi spokojeni. Doporučujeme :-)

Super přístup k pacientům. Více takových lékařů.

Po třech letech jsem se ukázal u zubaře, kde paní doktorka zrovna byla bez sestřičky. A tak jsem si myslel, že bude mít nějakou narážku, že jsem se dlouho neukázal, ale nestalo se tak. Dokonce při odstraňování zubního kamene mi paní doktorka vše vysvětlila: proč mám zubní kámen a doporučila mi, jak si mám správně čistit zuby. Zkráceně, byla strašně moc hodná. Právě proto ji děkuji.