MUDr.

Ortoped

Kontaktní informace

• nejlepšíí

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Byl jsem u paní doktorky hanzlíkové protože jsem si narazil pravý nart dala mi nato olfen gel který samozřejmě nepomohl ale ještě k tomu mne ten nart začal za 2 hodiny bolet.Po 2 týdnech jsem byl na retgenu a tam nic nenašla a ještě z mojí mamkou jednala jak s kusem hadru!

• nejlepšíí

• plne spokojeny s pani doktorkou,ja i moje mamka k ni chodime a nestezujem si.

• paní doktorka je výborná, já i můj manžel jsme s ní maximálně spokojeni. Jen doporučujem.

• Po operaci kolenních vazů (mimo ČR) mě dala "do kupy" ! Bez problému předepsala ortézu, nemám výhrady!

• Paní lékařka je velmi dobrá, od narození mé dcery se jí věnuje, včas rozeznala problém a citlivě jí léčila. Dohlíží na ní do teď s maximální péči. Pod dozorem je u ní i má druhá dcera.Obě se na návštěvu této lékařky pokaždé velmi těší.

• Paní doktorka přistupuje ke své práci velmi svědomitě. Velmi dobře vyšetří, nedá se s rovnat a ortopedem ve Vítkově.

• pořádně neprohlídne a při prohlížení nedbá na ukazování bolesti a ohmatává jinde, než bolest opravdu je.