Alexandra Sedlářová, psychiatr Karviná

MUDr. Alexandra Sedlářová

Psychiatr

Komenského 611/11, Karviná
Psychiatrická ambul.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

K paní doktorce docházím už pár let. Její přístup se mi velmi líbí. Je obětavá, ochotná, velmi příjemná. Vše pečlivě vysvětlí, umí poslouchat, nikdy z ní nemám pocit, že obtěžuji či zdržuji. I v době mého rizikového těhotenství, kdy jsem se o svůj psychický stav obávala zatím nejvíc, vč. zdravotního stavu mých nenarozených miminek, mě držela "nad vodou", vše se mnou důkladně konzultovala, doporučovala, ochotně spolupracovala, vysvětlovala. Mohu jen doporučit a přát si, aby takových lékařů bylo u nás mnohem víc, a to i v jiných oborech.

K paní doktorce už docházím několik let. A prostě ani po těch letech se nemůžu zbavit pocitu, že je to jeden z nejlepších lékařů, jakého jsem kdy mohl poznal (nebylo jich málo a to i mimooborově). Profesionální, ale hlavně prolidský přístup, tolerance, obětavost a pochopení, z ní dělá jednoho z nejlepších odborníků ve svém oboru na severu Moravy. I sestřička je velice příjemná a ochotná. Za mě jedině jasné DOPORUČENÍ!

Když jsem se před 6-ti lety dostal až na samotné dno a žádný psychiatr neměl zrovna volný termín,tak Mudr. Alexandra Sedlářová se mě ujala a léčím se u ní už těch 6 let a je mi tak dobře než jsem dotoho spadl. Umí soucítit s člověkem a dát mu naději a pozvednout mu náladu na zbytek dne když vám je nanic. Jsem jí vděčný za to co pro mě dělá a na každou návštěvu k ní se moc těším Děkuju-)

Nemohu vůbec doporučit. Lékař, který se zabývá lidskou psychokou by si neměl dovolit bez důvodně řvát po lidech a tím je ještě více zdeptat, že se jejich stav rapidně zhorší. Pokud je to míněno jako provokace a vyburcování pacieta, dá se to pochopit, ale pokud to udělá již po několikáte, musí již znát reakci daného člověka, že ho to ještě více zdeptá. Jsem ráda, že jsem od paní doktorky odešla, vůbec mi nepomohla a při její léčbě jsem měla šílené stavy, kdy bych nejraději skočila pod auto. K ní už nikdy.

pani doktorka je velmi prijemna,hodna,dokaze vas vyslechnout a poradit,nedala bych na ni dopustit i kdyz je na me nekdy tvrda,ale tak to asi musi byt,jsem rada ze chodim k ni,hodne mi pomaha,je nejlepsi,umi se i pekne zasmat,proste je skvela a sestricku ma luxusni,je moc prijemna,dekuji blanka Mencnerova

C

V roce 2009 jsem psala velmi pozitivní názor na paní doktorku i sestřičku.Ten se ani po letech nezměnil...i když mému synovi nedokázaly pomoci.Ani pan doktor Wratný.Protože nechtěl pomoci.Můj syn vzdal jakoukoliv léčbu ,nevěřil ani mně ani lékařům,ale já jsem víru v jejich profesionální a naprosto lidský přístup neztratila.Vím,že kdykoliv se na ně mohu obrátit,i když někdy někomu nedokáže pomoci ani Bůh.V případě mého syna jsme všichni museli rezignovat.Ke svým pacientům jsou velice empatičtí a k jejich příbuzným,kteří neztratili víru také.Kdykoliv se znova obrátím právě k nim o pomoc,v každém případě ji budu jistě brzy potřebovat,protože můj syn je zdrojem neustálých potíží.Jeho nemoc ho změnila v tyrana a je neuvěřitelné,že i své dítě dokážete nenávidět.

Paní doktorka je skvělá,dokáže poradit,pomoci a dodá sílu bojovat s nemocí. Je to nejlepší lékařka na světě ve svém oboru.

Paní Doktorka Sedlářová je je absolutně nejlepší,nejpříjemnější a nejrozumnější psychiatr se kterým jsem se setkal,(před ní jsem měl tu čest při svých problémech poznat spoustu jejích kolegů.)Pacient je pro ni člověk a ne pouze zdroj příjmu. Takových lékařů je dnes velmi málo.Po dvaceti létech nepříjemných potíží jsem díky ni již několik let ZDRÁV.Je to Anděl v bílém plášti.Závidím jejímu muži, na rukou bych ji nosil.

Opravdu mi paní doktorka i pan doktor pomohly. děkuji.

Vážená paní doktorka je vzorem pro všechny lékaře, hlavně přístupem k pacientovi. Víte měla jsem v současnosti možnost poznat lékaře, kteří přistupuji k pacientovi jen jako nutnost. Děkuji za přístup za sebe i mou dceru, která velmi ráda k paní doktorce chodí a nebojí se zeptat na každou bolístku.
Ještě jednou mou děkuji.
Andrejka s mamkou