MUDr. Alexandra Jörgová

Jablonec nad Nisou 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Palackého 14, Jablonec nad Nisou

Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný

Paní doktorka jako taková je velmi milá, ochotná, pomůže, poradí. Kompletní vyšetření, pro jistotu vše prohledala, vyšetřila, odebrala a podobně. Co je zde ale katastrofa je fungován zdravotních sester a čekac doba, než se dostanete na řadu. Objednaná jsem např. na 8 a na řadu se dostanu v půl 10. Proč si zdr. sestry objednávají pacientky po 20 na hodinu, když to paní doktorka nemůže stihnout? Další věc je komunikace sester, na většinu si stěžovat nemohu a jsou milé, je zde ale 1-2 sestry, které mi pokaždé čekání ještě znepříjemní. Po domluvě s paní doktorkou jsem se měla ibjednat 2 týdny po vyšetření, učinila jsem tak, sestra vůbec nechápala, proč mám přijít, co po ni chci. Přišla jsem, po hodině a 40 minutách se dostala do ordinace. Zdr. sestra opět ani netušila, proč tu jsem a co tu dělám. Za mě z tohoto hlediska katastrofa. Obě paní doktorky jsou skvělé, zbytek hrůza.

Umístění: Praktický lékař gynekolog

Nejlepším životním rozhodnutím bylo odejít od mého "gynekologa" k této Paní doktorce. Po letech neúspěšného léčení velmi vážných gynekologických onemocnění a diagnostikované sterility jsem v péči paní doktorky po necelém roce naprosto zdravá a čekám holčičku. Péče, se kterou se paní doktorka i personál pacientkám věnují je na velmi vysoké úrovni a nad ničím nemáchnou rukou, jako jiní. Je u ní sice delší čekací doba, ale stojí to za to!
DOPORUČUJI!

Paní doktorka je naprosto úžasná. Já sama k ní chodím více než dvacet let, jsem s ní velice spokojená, vždy pomohla, není nic na co bych si stěžovala. Dcera měla při první menstruaci závažné problémy, paní doktorka jí věnovala maximální profesionální péči, kterou jsem u žádného doktora doposud neviděla, vše do detailů nám vysvětlila, nic nepodcenila, vše se povedlo z čehož měla i paní doktorka radost, prostě dokonalá péče i cit, za což jí patří veliké DÍKY.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojená. Vše mi vždy ochotně vysvětlí a je znát, že svou práci dělá ráda. Vážím si jí také pro její pečlivost a positivní energii. Z mé strany je to jasná jednička.

Paní doktorka je úžasný člověk-mě osobně velmi nabíjí-je vždy profesionální,milá,usměvavá...to samé Zuzanka-měla jsem čest ji mít u porodu a chválím úžasnou sestřičku Haničku!!! V těhotenství,když jsem ordinaci navštěvovala častěji,tak jsem se i na prohlídky těšila,hlavně na ty fajn lidi co o mě pěčovali.Velice jim tímto DĚKUJI!!!!!! A čekací doba? Komu se to nelíbí,tak ať nečeká-já si ale na perfektní přístup ráda počkám.

Super doktorka a její dcera se "pomamila" :-) Zatím nemohu říct nic proti. Myslím si, že i čekací doba v čekárně se dost zkrátila :-) To, že si zaplatím 30 kč za preventivní prohlídku a 10 kč za kartáček, neřeším... utratila bych je určitě za jinde a určitě za hloupost :-)

K paní "doktorce" jsem se dostala pres pritelkyni sveho bratra. Je pravda, ze je to uz 15let. V te dobe to byla pani doktorka. Cekala jsem prvni dite, syna a poprve v zivote jsem se potykala s vytoky. Zhorsila se mi i citologie a p. doktorka vse vyresila opravdu bravurne.
Syn se mi narodil Cisarskym rezem, neplanovanym.
Pote jsem se vdala do Berlina, kde jsem mohla mit stejne kvalitniho lekare, ale celych sedm let jsem verne dojizdela za pani doktorkou do Cech
Kratce po porodu mi byla zjistena citologie na ctvrtem stupni a p. doktorka opet zabodovala a pomohla. Sice jsem prisla o cele delozni hrdlo, ale do budoucna jsem mohla mit jeste jedno dite. Se slovy p. doktorky, ze druhe tehotenstvi budeme muset hlidat a ze bude nejspis rizikove jsem se vratila zpet do zahranici.
Po trech letech na Velikonoce me odvezla zachranka s mimodeloznim oplodnenim, a opravdu to bylo za pet dvanact. S veskerou dokumentaci jsem prijela do Jablonce k p. doktorce a vse ji predala. Porad bylo vse v poradku.
Az do te doby nez jsem se rozvedla a vratila se i se synem zpet do Cech.
Po ctyrech letech jsem si zde nasla pritele a touzila po druhem diteti.V te dobe jsem pracovala jako prodavacka ve sportu a devitihodinove stani na nohou bez moznozsti si na chvilku sednout me nedelali dobre. Po 30minutovem hektickem obede slo vse ven a na svaciny nebyl cas. Ve 3-4 mesici me zacalo tvrdnout a bolet bricho a zamestnavatel me poslal za lekarkou.
Nestacila jsem se divit !
Bylo me receno, ze jsem naprosto v poradku a ze zensky v dnesni dobe jsou jak sklenikove kvetinky. Driv zeny pracovali na poli tehotne a na nic si nestezovali a my by jsme se v dnesni dobe nejradeji valeli doma a kynuly. Ze ona sama v sedmem mesici tahala pri porodu dite klestema a ja " zdrava" budu sedet doma za penize ktere jsou potreba vic pro zeny s nadorovym onemocnenim napr. prsu.
Pry pokud chci byt doma, tak at me to plati muj zamestnavatel.
Byla jsem naprosto v sokua ubrecena jsem opoustela ordinaci. Mezy dvermi mi jeste nezapomela pripomenout, ze takoveho lekare jako je ona a s takovym vybavenim v Jablonci nenajdu.
Jeste ten den jsem navstivila jinou lekarku ve stejnem meste a ta mi po prohlidce oznamila ze se otviram k porodu a ze musim okamzite vylehavat pokud o dite nechci prijit.
Diky bohu se mi opet cisarem narodila krasna dcera a p.doktorce na Palacke mohu jen podekovat, ze se zachovala tak jak zachovala, protoze pokud bych u ni zusala, moje dcera tu dnes vubec nemusela byt.

Musím říct, že se mi vůbec nelíbí hodnocení typu - jedna paní povídala. Víme jak to chodí s tím zprostředkováním přes druhou osobu, že? I přes to, že paní doktorka nebrala nové pacienty mě vzala s bulkou v prsu, kterou nechtěl řešit můj teď už bývalý gynekolog. Dnes už chodím k ní. To že si člověk počká na vyšetření není zas taková tragedie. Každý je svobodný člověk a může svého lékaře změnit když se mu to nelíbí. Já osobně si ráda počkám. Navíc ne vždy je to pravidlem, že člověk čeká dlouho. Nejsem její známá a už několikrát jsem nemusela dlouho čekat.

není co dodávat 1*

Ztotožňuji se s kladným hodnocením, jen mne zaráží, že se nikdo nezmínil o placení preventivní prohlídky, kde je vyjímka u 1.prohlídky u stomatologa. Přestože je vývěska v kabince o této věci, zde se platí vše.