Alexandr Březina, pediatr Benešov

MUDr. Alexandr Březina

Pediatr

Pražská 2189, Benešov
Sam. ord. PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Odpravdu dobrý doktor.Poskytuje skvělou péči a i návštěvy vždy působí příjemným dojmem.Jsme spokojený.

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost

Chodíme k panu doktorovi se synem půl roku a jsme nadšeni. Do ničeho nás nenutí, jeho prohlídky jsou zábavné a profesionální. Vždy se na něj syn směje a celková návštěva je příjemná. Zástavá přírodnější metody a to je pro mě úžasné. Mohu mu zavolat kdykoli a vždy poradí a pomůže. Jsem opravdu ráda, že jsem našla tak skvělého doktora.

Pan Dokror Březina je báječný lékař , je ochotný , vždy poradí a vše vysvětlí . Telefon zvedá kdykoliv je potřeba . Je vtipný a to se dětem určitě líbí .

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost

Absolutní spokojenost.chodím k němu já sama,moje dcera i další co čekáme půjdou k němu.vždy všechno vysvětlí několikrát zopakuje,napíše na papír,kdykoliv mu můžeme zavolat o radu.vždy ochotný a milý,dcera ho má ráda a nebojí se k němu chodit.doporučuji

Je legrační, což ocení i děti :-) a nenutí k ničemu, dá se s ním upřímně bavit. Kéž by bylo takových lékařů víc!

Pan doktor Březina je vždy ochotný poradit, vše vysvětlit srozumitelně a tak, že po odchodu vím, co má moje dcerka za problém. Napíše rady na papírek, takže nejsem nervozní, že něco zapomenu. Je velice klidný a působí mile. Po telefonu poradí a uklidní.

S panem doktorem jsem moc spokojená, vždy dobrá nálada, snaha pomoci, vysvětlit, poradit dle nejlepšího svědomí, bonus: rady píše pacientum na papírek :-D Příjemná sestřička která to umí s dětmi.

Pan doktor je velice dobrý vždy mi pomohl a snaží se lečit bez antibiotik, jako zdravotnik na septické chirurgii vím, že je obtížné léčit někoho kdo je na 99% antibiotik resistentní!!!!

svobodová benešov

Dovolím si opsat názor jedné maminky, protože lépe bych to nevyjádřila. Spokojenost se popisuje velice těžko, ale je to prostě lékař, ke kterému chodím s důvěrou a odcházím nejenom s receptem na léky, ale také s dobrým pocitem, uklidněná, informovaná. Profesionalita, velmi dobrý přístup k dětem jsou zde samozřejmostí. A velice milá, trpělivá a ochotná sestřička bonus navíc.