Adresa

J. K. Tyla 1568, Sokolov
Interní a tělovýchovné lékařství

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Interní a tělovýchovné lékařství Vyšetření srdce

Velmi citlivý, lidsky, empaticky a špičkový lékař. Ve světě jsem procestovala hodně univerzit, seznámila se s hodně lékaři,profesory. Mohu upřímně napsat, ze pan MUDr Blažek byl jedním z nejlepších. Přàla bych naši zemi více takových špičkových lékařů. S úctou a poděkováním M.J.


Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo kontrolní zdravotního stavu

Pan doktor je nejlepší lékař jakého znám, hodný ,laskavý,vstřícný a hlavně rozumí obyčejným lidem.Děkuji mu za to.


Ověřeny pacient

Pan doktor je pohodový, vstřícný, usměvavý a odborně maximálně erudovaný s lidským a citlivým přístupem. Můžete si být jisti ,že pro vás udělá vše co je v jeho silách,


M
Ověřeny pacient

Hodnotím jako nejlepšího lékaře, u kterého jsem kdy byl. Pohodový,milý,vstřícný,usměvavý vysvětlí Vám váš problém, perfektně organizuje svojí práci, vždy laskavý a ochotný naslouchat.Děkuji mu za veškerou péči, velmi spokojený pacient.


H
Ověřeny pacient

Neznám lepšího lékaře a to je mi už 71 let. Chodím k němu několik let a jeho lidský a odborný přístup je tak dobý, že mně až dojímá. Chodím do více poraden a pan mudr. je opravdu vyjímečný. Doporučuji návštěvu u tohoto lékaře, neboť každým slovem pohladí tělo i duši. Děkuji mu za veškerou péči, velmi spokojená pacientka.


výborný a lidský doktor.


Pana doktora Blažka znám ze školy jako mého nejbližšího kamaráda. Už v Té době šel plně ve stopách svého otce, stejně skvělého, milého a skromného právníka a maminky. Z dostupných informací lze vysledovat, že jeho péče o pacienty je provázená nejen empatickým, odpovědným přístupem, ale také soustavnou praxí a sebevzděláváním. Vzácný člověk i lékař.


Myslím, že se zcela jistě připojuji ke všem již uvedeným hodnocením. Pan doktor navíc jako jediný ve městě může provádět tělovýchovné prohlídky, při kterých se pacientům věnuje také s maximální péčí.


Výborný lékař.


Velice hodný,milý,usměvavý pan doktor,vždy laskavý a ochotný naslouchat.Zde má paciet pocit,že nezdržuje a jeho problém se opravdu řeší.Mnohokrát mu děkuji,že zůstal věrný Sokolovu a při jeho vysokých odborných zkušenostech neodešel pracovat na specializovaná pracoviště např.Praha.Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti