Interní a tělovýchovné lékařství
J. K. Tyla 1568, Sokolov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní a tělovýchovné lékařství Jiný

Výborný lékař, milý, slušný, usměvavý. K panu doktorovi chodím již delší dobu a nemůžu si ho vynachválit. Je to profesoinál se vším všudy. Zajímá se o vaše problémy, pošle vás na veškerá vyšetření, jen aby se ujistil, že jste v pořádku. Velmi si ho vážím a jsem ráda, že jsem v jeho péči.

Umístění: Interní a tělovýchovné lékařství Jiný

MUDr Blažka znám více jak 25 let a děkuji všem okolnostem, že jsem ho poznal a že můžu být já i moje rodina jeho pacienty. Neumím vyjádřit slovy náš vděk za to, jak k nám přistupuje a jakou péči nám poskytuje. Ještě jednou velký dík a doporučení všem pacientům.

Umístění: Interní a tělovýchovné lékařství Jiný

PAN doktor, jaký ve zdejším regionu a možná i v okolních nemá obdoby. Chodím k panu doktorovi už dlouhá léta stejně jako můj otec, kterého zachránil od téměř jisté smrti. Děkuji Bohu za takového lékaře pro nějž není zaměstnání jen prostředkem k získáni financí, ale vysloveně posláním. Přístup pana doktora bez rozdílu k věku, majetku, povolání apod. Je úžasně empatický a lidský. DĚKUJI!!!

Umístění: Interní a tělovýchovné lékařství Vyšetření srdce

Velmi citlivý, lidsky, empaticky a špičkový lékař. Ve světě jsem procestovala hodně univerzit, seznámila se s hodně lékaři,profesory. Mohu upřímně napsat, ze pan MUDr Blažek byl jedním z nejlepších. Přàla bych naši zemi více takových špičkových lékařů. S úctou a poděkováním M.J.

Umístění: jiné místo kontrolní zdravotního stavu

Pan doktor je nejlepší lékař jakého znám, hodný ,laskavý,vstřícný a hlavně rozumí obyčejným lidem.Děkuji mu za to.

Pan doktor je pohodový, vstřícný, usměvavý a odborně maximálně erudovaný s lidským a citlivým přístupem. Můžete si být jisti ,že pro vás udělá vše co je v jeho silách,

Hodnotím jako nejlepšího lékaře, u kterého jsem kdy byl. Pohodový,milý,vstřícný,usměvavý vysvětlí Vám váš problém, perfektně organizuje svojí práci, vždy laskavý a ochotný naslouchat.Děkuji mu za veškerou péči, velmi spokojený pacient.

Neznám lepšího lékaře a to je mi už 71 let. Chodím k němu několik let a jeho lidský a odborný přístup je tak dobý, že mně až dojímá. Chodím do více poraden a pan mudr. je opravdu vyjímečný. Doporučuji návštěvu u tohoto lékaře, neboť každým slovem pohladí tělo i duši. Děkuji mu za veškerou péči, velmi spokojená pacientka.

výborný a lidský doktor.

Pana doktora Blažka znám ze školy jako mého nejbližšího kamaráda. Už v Té době šel plně ve stopách svého otce, stejně skvělého, milého a skromného právníka a maminky. Z dostupných informací lze vysledovat, že jeho péče o pacienty je provázená nejen empatickým, odpovědným přístupem, ale také soustavnou praxí a sebevzděláváním. Vzácný člověk i lékař.