Adresy (2)

Palackého náměstí 4, Sadská
Gynekologicko porodnická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Oblastní nemocnice Kolín a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient
Umístění: Oblastní nemocnice Kolín a.s. resekce dělohy

Provedena Hysterektomie s adnexektomií, rozrušení srůstů, odstranění endometriózní cysty. Vše provedeno šetrně, laparoskopicky, bez řezání (které mělo původně proběhnout). Bylo to úžasné probudit se a vidět jen vpichy a né řez.
Pan doktor je nesmírně šikovný, vstřícný, milý.
děkuji, Lenka Pecárová


L
Ověřeny pacient
Umístění: Oblastní nemocnice Kolín a.s. Rakovina-nádor v děloze

Slova Díky nestačí vyjádřit vděk ze mi pan primář zachránil život. Úžasný přístup a lidskost . Skvělý profesionál ! Víc takových lékařů .


Ověřeny pacient

Pan primář je skvělý lékař,ale i člověk :-) Pokud budu plánovat další mimčo,rozhodně chci,aby nás měl pod dohledem pan Toman :-) Lucie Hašková


E
Ověřeny pacient

Skvělý lékař i člověk, můj porod byl moc fajn, proběhl bez komplikací a v dobré atmosféře


T

Možná hezky mluví ale to mi nestačí. Asi moc neumí ultrazvuk-můj gynekolog mě musel poslat na kontrolní přeměření mimča k MUDr. Bečvářovi /super!/protože se mu to nějak nezdálo a naštěstí dobře udělal. Takže mě ta úlisnost dr. Tomana nenadchla a radši bych lepší vyšetření.


Ověřeny pacient

Měla jsem tu čest být léčena panem Primářem Tomanem a náleží mi říci DÍKY.Zlaté ruce,příjemný člověk.Kdyby v našem zdravotnictví bylo takových lékařů více bylo by to užasné a pro mnoho pacientů uklidnující.S uctou Prokůpková Radka


Ověřeny pacient

Ze všech gynekologů, které jsem za svého života mohla poznat, je pan doktor Toman nejlepší. Byla jsem už několikrát hospitalizovaná v nemocnici na gynekologii v Nymburce, prodělala jsem i pár operací a vždy jsem byla moc spokojená i s celým personálem. Když byl pan doktor Toman přítomen a třeba jen šel kolem po chodbě, vždycky se zastavil a zeptal se, jak se mi daří a jestli mi něco neschází. Když má lékař o pacienta takový zájem a takovou starostlivost, jako pan doktor Toman, hned se pacient cítí mnohem lépe, v bezpečí a ví, že je o něj dobře postaráno, a léčba probíhá mnohem rychleji a úspěšněji. Je slušný, ochotný, vstřícný a při prohlídkách velmi citlivý a ohleduplný.
Za vše panu doktorovy Aleši Tomanovi moc děkuji. Helena Kopáčková Křinec


Opravdový profesionál!Tento pan doktor na vstupní prohlídce při přijmu do nemocnice na UTZ poznal, že mám endometriózu. Můj stávající gynekolog za celé 2 roky ne i když jsem se ho na tuto nemoc ptala!!!


Pan doktor Toman je dar. Byla jsem akutně hospitalizovaná a museli při mě stát všichni svatí, že mě dovedli právě do jeho rukou.


Rodila jsem v Nymburce 27.11.2010 pod vedením primáře Aleše Tomana a musím napsat, že je to úžasný lékař. Nejen, že měl skvělý přístup celou dobu při mém dlouhém porodu, nakonec to byl akutní císař po kterém jsem začala tři hodiny masivně krvácet a měla jsem hemoragický a hypovolemický šok, takže mi šlo doslova o život. Díky němu a jeho kolegům to dopadlo dobře a zachránili mě. Dva dny poté mi praskla ještě cévka v hlavě, takže mě museli převézt na neuro na Homolku. Tam jsem se po týdnu probrala na jip a nevěděla jsem co tam dělám, protože jsem si pamatovala jen porod. Děkuji Všem lékařům a sestrám za úžasný přístup, za záchranu mého života a za narození mé druhorozenné dcery Anetky. Děkuji a vážím si Vaší práce. S pozdravem Jana Němcová - Pátek


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti