Gynekologicko porodnická ambulance
Palackého náměstí 4, Sadská

Oblastní nemocnice Kolín a.s.

Umístění: Gynekologicko porodnická ambulance Jiný

Jednoduse skvely servis v kazdem smeru. Jednani sestricky i p.doktora je vstricne a vecne.
Pravidelnou peci nemusim hlidat, vse je jimi zarizeno pres telefon ci PC. Navstevy bez cekani,
s pohodovym klidem. Verim plne v jejich rady a doporuceni. Prala bych si takovy tym v ambulanci obvodniho lekare. Panu doktorovi i sestricce preji spokojenost v osobnim zivote i uspokojeni z dobre prace. Dekuji vam.

Umístění: Oblastní nemocnice Kolín a.s. resekce dělohy

Provedena Hysterektomie s adnexektomií, rozrušení srůstů, odstranění endometriózní cysty. Vše provedeno šetrně, laparoskopicky, bez řezání (které mělo původně proběhnout). Bylo to úžasné probudit se a vidět jen vpichy a né řez.
Pan doktor je nesmírně šikovný, vstřícný, milý.
děkuji, Lenka Pecárová

Umístění: Oblastní nemocnice Kolín a.s. Rakovina-nádor v děloze

Slova Díky nestačí vyjádřit vděk ze mi pan primář zachránil život. Úžasný přístup a lidskost . Skvělý profesionál ! Víc takových lékařů .

Pan primář je skvělý lékař,ale i člověk :-) Pokud budu plánovat další mimčo,rozhodně chci,aby nás měl pod dohledem pan Toman :-) Lucie Hašková

Skvělý lékař i člověk, můj porod byl moc fajn, proběhl bez komplikací a v dobré atmosféře

Možná hezky mluví ale to mi nestačí. Asi moc neumí ultrazvuk-můj gynekolog mě musel poslat na kontrolní přeměření mimča k MUDr. Bečvářovi /super!/protože se mu to nějak nezdálo a naštěstí dobře udělal. Takže mě ta úlisnost dr. Tomana nenadchla a radši bych lepší vyšetření.

Měla jsem tu čest být léčena panem Primářem Tomanem a náleží mi říci DÍKY.Zlaté ruce,příjemný člověk.Kdyby v našem zdravotnictví bylo takových lékařů více bylo by to užasné a pro mnoho pacientů uklidnující.S uctou Prokůpková Radka

Ze všech gynekologů, které jsem za svého života mohla poznat, je pan doktor Toman nejlepší. Byla jsem už několikrát hospitalizovaná v nemocnici na gynekologii v Nymburce, prodělala jsem i pár operací a vždy jsem byla moc spokojená i s celým personálem. Když byl pan doktor Toman přítomen a třeba jen šel kolem po chodbě, vždycky se zastavil a zeptal se, jak se mi daří a jestli mi něco neschází. Když má lékař o pacienta takový zájem a takovou starostlivost, jako pan doktor Toman, hned se pacient cítí mnohem lépe, v bezpečí a ví, že je o něj dobře postaráno, a léčba probíhá mnohem rychleji a úspěšněji. Je slušný, ochotný, vstřícný a při prohlídkách velmi citlivý a ohleduplný.
Za vše panu doktorovy Aleši Tomanovi moc děkuji. Helena Kopáčková Křinec

Opravdový profesionál!Tento pan doktor na vstupní prohlídce při přijmu do nemocnice na UTZ poznal, že mám endometriózu. Můj stávající gynekolog za celé 2 roky ne i když jsem se ho na tuto nemoc ptala!!!

Pan doktor Toman je dar. Byla jsem akutně hospitalizovaná a museli při mě stát všichni svatí, že mě dovedli právě do jeho rukou.