Odborný lékař ortoped
Klášterní 117/2, Liberec

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Po cteni ostatnich zkusenosti jsem mel velike obavy. Pan doktor byl ale skvely, vse mi peclive vysvetlil, poslal pro jistotu na Rtg a injekce do kolena vubec nebolela.

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

ABSOLUTNĚ NEDOPORUČUJU !!! Arogantní..nepříjemný.
Vynadá Vám, že máte špatnou pojišťovnu , po ohledání oznámí, že poraněný meniskus je v pořádku... ignoruje info, že máte stálé bolesti. Ztráta času.
Po návštěvě u primáře p. XXXX v České Lípě , měl jasno hned. Utržený meniskus, operace. A šlo to rychle.
Mudr. Nedvěda už nikdy. Taky má prázdnou čekárnu.

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Tenhle doktor je ztelesněním arogance. Drzej, křičí na pacienta, jedná s ním jako se zlobivým dítětem.
Už nikdy více. Ortopedů je v LBC víc, holt si někam budu muset zavolat a možná chvíli počkat na registraci.

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Křičí na lidi a z lehátka je vyhodí neoprávněně z ordinace jen z toho důvodu, že se pacient potřebuje na něco zeptat. Rozhodně nedoporučuji návštěvu u toho lékaře, vyhněte se mu obloukem

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Pán doktor umí jenom křičet. Nevylečí. Zdá se mi pán doktor jeho práce ne miluje. Nedoporučuju. Je hodně drzej a mluví vulgárně

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Jednim slovem hrůza, nedoporučuji tohoto doktora. Odmitl mi napsat žádanku na magnetickou rezonanci po pádu na lyžích a poranění kolene s tím, že by ji musel zaplatit ze svého. Podařilo se mi to až u jiného lékaře a výsledkem je rozvržený meniskus a utržený přední křížový vaz, čeká mě operace. Už nikdy vic.

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Měl jsem vodu v koleni a na netu jsem si našel ortopéda-Dr.Nedvěda. Pan doktor mě prohlednul a řekl,že provede punkci. Odpunktoval a píchnul injekci.Byl lehce odměřený,ale zatím v pohodě. Za tři týdny jsem k němu šel na kontrolu. Ptá se mě jak je.Načež já odpovím,že po schodech mě koleno stále bolí a lehce na tu nohu dopadám. Pan doktor se na mě najednou rozkřičel,že co on s tím a jestli prý nechci poslat na rehabilitaci a aby vzali bič a hnali mě po schodech bičem,abych prý chodil rychleji. Děs.Našel jsem si jiného ortopéda a v pohodě. K němu nikdy více.

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Maminka lékaře návštívila. Lékař nepříjemný, křičel , vše ho obtěžovalo. S mojí mamkou mluvil hůř jak s onucí. Až mi je líto ,že jsem na jejím místě nebyla já , rozhodně bych si to líbit nenechala. Jeho chování je na stížnost na lékařskou komoru. A o neúčinné léčbě ani nemluvím , kdybych mohla nedám ani jednu hvězdičku. Takže pokud můžete , obloukem se mu vyhněte....

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Za sebe pana doktora nedoporučuji přišla jsem k němu po kolene úrazu ve sportu. Vytáhl mi injekcí vodu s tím že to bude dobré, že mám nosit ortezu a za 6 týdnu na kontrolu ž. Jelikož se mi pristup nezdál našla jsem mezitím jiného doktora. Poslal mě na magnetickou resonanci a za 6 týdnů mě čekala operace na prasklý křížový a postrani vaz + jsem mela prasklé oba mineskusy. Možná na lehčí záležitosti to není špatný doktor ale mě tedy úplně odbyl

Umístění: Odborný lékař ortoped Jiný

Přijela jsem na rekreaci do Lužických hor a po dni na kole jsem nemohla vydržet s kolenem. Pomohl mi, vypunktoval Baker cystu, dal prášky, obstříkl koleno. Byla jsem nadšená. Jsem z Plzně a klidně mně mohl poslat do háje. Za mne super doktor. V Liberci nevíte co máte :-).