Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Pos Nemocnicí 2503, Louny
Poliklinika Louny a. s.

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika Louny a. s. Smrt manželky

Dobrý den,
pana Mikoláška jsem navštívil po těžké životní situaci, bohužel jednání pana Mikoláška bylo velmi neprofesionální, namísto toho aby se mnou konzultoval mou situaci, stále se zmiňoval o té své ( rozvod, děti atd.). Osobně pana Mikoláška nedoporučuji.

Pan doktor je naprosto profesionální a hodně pomohl...mohu jen a jen doporučit...dokáže naslouchat i objektivně poradit...

Velmi dobrý psycholog, zatím jsem u něj byla dvakrát a citím se lépe alespon člověka vyslechne. domnívám se že k němu budu chodit i nadále a určitě doporučuji

Pana Mgr. Mikoláška nedoporučuji proto, že pouze jen mně osobně dával za vinu vše, co mě v životě potkalo špatného, a rozhodně si myslím, že takto správná terapie vypadat nemá.

Dobrý psycholog by si měl v první řadě uvědomit, že ne vždy je konkrétní jedinec pánem své situace, chcete-li strůjcem svého štěstí. Existují i nepříznivé okolnosti, které o člověku rozhodnou a on samotný na toto rozhodnutí nemá pražádný vliv. Takový psycholog by pak měl "vycítit", zda je pro toho konkrétního klienta takováto "drsná terapie šokem" opravdu vhodná.

Nezažila jsem, že by Mgr. Mikolášek byl drsný nebo arogantní. Naopak, je milý, chápavý, pohodový. Až na ty trochu delší termíny/3 - 4 týdny/. :-). Mohu jen doporučit.

Pan psycholog byl můj třetí v řadě a mohu konstatovat, že nejlepší. U předešlých dvou jsem musela projít všemi možnými testy a než jsme se dostali k terapii tak uběhly minimálně tři sezení.Je velice empatický, působí uklidňujícím dojmem a to, že se u něj lidé rozplakají, je myslím zcela přirozené, sama jsem to tak měla. Velmi mi pomohl a vřele ho doporučuji dále. Lenka Jírová

C

Doporučuji...... Sice, jak píšete drsnou terapii a rozpláče Vás, ale pokud si přečtete (budete sama zjišťovat), tak správná terapie má mít přesně takový průběh a vzdát to po dvou sezeních?
Terapie není za odměnu, ale abych se naučila pracovat sama se sebou, učila zvládat situace.........
Pozoruji po pravidelných sezeních změny k lepšímu, Děkuji tímto p. Mgr. Mikoláškovi.
Lucie Szánto

Tak já můžu pana doktora taky doporučit... Coby puberťačce mi pomohl a to nejvíc právě tím svým přístupem... a teď si žiju krásnej život bez strachu - tedy spíš se teď strachuju o svého syna, ale to je normální strach :) A ano, pan doktor se toho nebojí - říká věci na rovinu a to je dobře, na co ztrácet čas?!

Mě velice vyhovuje, doporučuji tomu, kdo má rád přímou cestu k cíli.

Bohužel, pana magistra také nemohu doporučit. Snaží se jít "drsnou", freudovskou cestou - ta se ale u spousty pacientů naprosto míjí účinkem. Chodila jsem k němu s přestávkami cca 2 roky, nikdy mi konkrétně nepomohl, a znovu už bych k němu rozhodně nešla.