Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Pos Nemocnicí 2503, Louny
Poliklinika Louny a. s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
10 názorů

S
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Louny a. s. Smrt manželky

Dobrý den,
pana Mikoláška jsem navštívil po těžké životní situaci, bohužel jednání pana Mikoláška bylo velmi neprofesionální, namísto toho aby se mnou konzultoval mou situaci, stále se zmiňoval o té své ( rozvod, děti atd.). Osobně pana Mikoláška nedoporučuji.


Ověřeny pacient

Pan doktor je naprosto profesionální a hodně pomohl...mohu jen a jen doporučit...dokáže naslouchat i objektivně poradit...


Ověřeny pacient

Velmi dobrý psycholog, zatím jsem u něj byla dvakrát a citím se lépe alespon člověka vyslechne. domnívám se že k němu budu chodit i nadále a určitě doporučuji


H
Ověřeny pacient

Pana Mgr. Mikoláška nedoporučuji proto, že pouze jen mně osobně dával za vinu vše, co mě v životě potkalo špatného, a rozhodně si myslím, že takto správná terapie vypadat nemá.

Dobrý psycholog by si měl v první řadě uvědomit, že ne vždy je konkrétní jedinec pánem své situace, chcete-li strůjcem svého štěstí. Existují i nepříznivé okolnosti, které o člověku rozhodnou a on samotný na toto rozhodnutí nemá pražádný vliv. Takový psycholog by pak měl "vycítit", zda je pro toho konkrétního klienta takováto "drsná terapie šokem" opravdu vhodná.


P
Ověřeny pacient

Nezažila jsem, že by Mgr. Mikolášek byl drsný nebo arogantní. Naopak, je milý, chápavý, pohodový. Až na ty trochu delší termíny/3 - 4 týdny/. :-). Mohu jen doporučit.


L
Ověřeny pacient

Pan psycholog byl můj třetí v řadě a mohu konstatovat, že nejlepší. U předešlých dvou jsem musela projít všemi možnými testy a než jsme se dostali k terapii tak uběhly minimálně tři sezení.Je velice empatický, působí uklidňujícím dojmem a to, že se u něj lidé rozplakají, je myslím zcela přirozené, sama jsem to tak měla. Velmi mi pomohl a vřele ho doporučuji dále. Lenka Jírová


C
Ověřeny pacient

Doporučuji...... Sice, jak píšete drsnou terapii a rozpláče Vás, ale pokud si přečtete (budete sama zjišťovat), tak správná terapie má mít přesně takový průběh a vzdát to po dvou sezeních?
Terapie není za odměnu, ale abych se naučila pracovat sama se sebou, učila zvládat situace.........
Pozoruji po pravidelných sezeních změny k lepšímu, Děkuji tímto p. Mgr. Mikoláškovi.
Lucie Szánto


A
Ověřeny pacient

Tak já můžu pana doktora taky doporučit... Coby puberťačce mi pomohl a to nejvíc právě tím svým přístupem... a teď si žiju krásnej život bez strachu - tedy spíš se teď strachuju o svého syna, ale to je normální strach :) A ano, pan doktor se toho nebojí - říká věci na rovinu a to je dobře, na co ztrácet čas?!


K
Ověřeny pacient

Mě velice vyhovuje, doporučuji tomu, kdo má rád přímou cestu k cíli.


H
Ověřeny pacient

Bohužel, pana magistra také nemohu doporučit. Snaží se jít "drsnou", freudovskou cestou - ta se ale u spousty pacientů naprosto míjí účinkem. Chodila jsem k němu s přestávkami cca 2 roky, nikdy mi konkrétně nepomohl, a znovu už bych k němu rozhodně nešla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti