Masarykova 486, Železný Brod

Chodím k pánovi Doktorovi krátko, ale lepšieho doktora som nikdy nepoznala a to mi toho už bolo...Je úžasný, milý, rád so všetkým pomôže, odpovie na všetky otázky, a to aj napriek tomu, že je momentálne na pacientky sám a má toho viac ako dosť. Skvelý pán Doktor s hromadou skúsenosti. Bol primárom, a po pravde väčšina z ních sa nechová tak láskyplne ani z polovice. Je vidieť že tá práce je pre neho všetkým a jeho ochota nemá hraníc.

Je prostě skvělý.....nemám slov....ve svých 19 jsem byla ještě vyjukaná a nevěděla co mě čeká,on byl ten který se mě zastal a když by se dělo cokoliv mohla jsem přijít....jen díky vám a vaší domluvě jsem nejela na přání ,,prababičky!" s 5ti děnní dcerkou domů do jc sanitkou....byl jste neoblomný a já vám za to moc děkuju!!

Hodnocení změněno moderátorem na dobrý.

Pro mě první návštěva, hrůza a děs.
Nesympatický, arogantní o odbornosti nepochybuji,ale přístup? Ani ho nezajímalo s čím se léčim, dřív než pozdrav mi po 10letech užívaní antikoncepce chtěl změnit z důvodů, že je o 10kč levnější+ vnucení nejrůznějších vakcín. Samotné vyšetření,bylo velmi nepříjemné a bezohledné. Ještě že máme právo ošetřujícího lékaře si vybrat;)

Známe se dlouhá léta a vlastně jsem Vám nikdy neřekla, jak moc si Vás vážím. Děkuji Vám za všechno, pane primáři.

Chodila jsem k p.primari pres 20let. Zazila jsem v jeho rezii chvilky stesti pri porodu svych trech deti v Turnovske nemocnici,ale i obdobi velkeho smutku pri porodu ditete,ktere pozdeji zemrelo pri predcasnem porodu.Je pravda,ze pan primar je trosicku jesitny a arogantni,ale kdyz clovek prihledne k jeho odbornosti,da se ledasco prehlednout.Jeho kvalitu dokazu ocenit az po jeho odchodu z Turnova a to kdyz jsem navstivila poprve jineho gynekologa(nebudu radeji jmenovat).Vysetreni bylo bolestive,chaoticke, me otazky ignorovane-ABSOLUTNI ROZCAROVANI. V te chvili jsem si uvedomila,ze chci sveho doktora zpet,ale bohuzel dojizdet do jineho mesta je pro mne nemozne,budu si muset nejak zvyknout. Kvalitu p.primare Mikla musim jeste vyzdvihnout i jinak.Moje dcera,vzhledem ke zruseni porodnice v Turnove,rozhodla se rodit v Jablonci n.Nisou,jenom kratce - vse jak na bezicim pasu,neosobni, chaos, neinformovanost rodicek v peci o dite. Kdybych to mela srovnavat s porodnici v Turnove - NESROVNATELNE! V Turnove bylo cisto,vse melo svuj rad a smysl a novopecena matka odchazela z porodnice informovana a spokojena. A to vse diky profesionalite p.primare Mikla a celeho jeho tymu.Je velka chyba,ze Turnov,jako mesto,nepostaralo se o zachovani porodnice,presto jsem rada, ze ja jsem ji zazila a i pres jednu spatnou zkusenost mam na ni jen krasne vzpominky! Dekuji.

Pro mne je pan Primář Aleš Mikl, jak po profesionální ,tak i po lidské stránce to nejlepší co mě kdy mohlo potkat ,díky jemu žijí naši chlapci ,kteří se narodili v 25 týdnu a vážili 800g ,,,,díky jeho včasnému a odbornému zásahu jsem byla převezená do Prahy a nikdy nezapomenu ,jak mě pomáhal a vyprovázel před Turnovskou nemocnici ,,,,,,jsou okamžiky na ,které se nezapomíná

Po předčasném porodu doma, který nebyl plánovaný, nám vyhrožoval policií, aniž by si zjistil cokoliv bližšího. Takže jako lékař asi průměrný, jako člověk dost odporný.

Je mi 25 a rodila jsem u pana prim. Mikla dvě děti a nikdy jsem neměla nejmenší problém a byla velmi spokojená. První porod byl překotný a předčasný a trval 30 minut a druhý vyvolaný a trval dvě hodiny. Vždy to bylo bez problémů a vzpomínám do teď jak jsem se s ním nasmála před druhým porodem. Absolutní spokojenost. Dokonce jsme do porodnice v Turnově jela rodit z jiného okresu, abych mohla rodit s jeho pomocí. A i nyní k němu jako ke svému gynekologovi dojíždím víc jak hodinu a půl a dokud bude ordinovat, budu jeho pacient. Klára B.

Slyšela jsem o panu primářovi mnoho ... Chodila jsem ke gynekologovi, se kterým jsou údajně na nože a proto mě představa, že si pujdu lehnout do nemocnice k panu primářovi, upřímně děsila. Zažila jsem naprosto nečekané. Pan primář byl velmi milý, a to věděl, kdo je můj gynekolog. Je to profesionál a jeho přístup byl naprosto úžasný. Po této zkušenosti jsem se rozhodla pro změnu svého doktora. Jaké bylo ale naopak nemilé překvapení, když jsem měla velmi nepříjemný telefonát od původního pana doktora, který se choval velmi hrubě, neprofesionálně a vysloveně na mě "štěkal".
Pana doktora Mikla bych nevyměnila. Asi jsme si sedli, byl opravdu velmi citlivý a lidský. Je to taky tím, že já ho opravdu považuji za kapacitu. Jeho chování je odrazem chování ženy k němu. Po tolika letech praxe si myslím, že když očekává úctu, je to na místě. Ale nemůžu se zbavit pocitu, že zbrojení proti panu primářovi Miklovi má na svědomí konkurence. M. Košková
PS: Co jsem slyšela od rodiček, tak si příli, aby měli u porodu pana primáře, prý je naprosto úžasný a hodně pomáhá.

Pro mě vždy zůstane pan primář.