Mlýnská 1637, Vracov
Dermatovenerolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

K paní doktorce raději nechoďte zajeďte si jinam všichni co tady píšou je pravda když se na něco zeptáte hned vás odpálkuje už nikdy víc všechny znamínka jsou u ní melanomy takže odchází té s diagnozou rakoviny.Prosedíte u ní celí den už nikdy víc

Lidi raději si zajedte do UH nebo do Kyjova tady u paní Všetulové strávíte stejně celý den v čekárně a nakonec léčba nezabírá..Měla by raději zvolit jinou profesi třeba zapisovatelku u soudu..

Jsem velmi s paní doktorkou spokojena, její léčba mně pomohla, při návštěvě u ní se mi velmi věnovala, což u některých jiných doktorů chybí.

Paní doktorka měla být písařka.S pacientem promluví jen minimum a pak jen píše a píše a píše a píše.Pokud se chcete paní doktorky něco zeptat,radši se neptejte,nebude vás přes rachot psacího stroje slyšet.
Místo psacího stroje by si měla pořídit počítač,určitě by to bylo rychlejší a pohodlnější jak pro pacienty,tak i pro paní dr.

Velice dobrá

Tato paní doktorka je velmi hodná,umí pacienta poslouchat a léčí výborně. Kdyby byli všichni takoví.Doporučuji všem.