J. K. Tyla 1568, Sokolov
Revmatologie (mapa)

Když jsem před pár lety potřebovala revmatologa, nevzala mě, ačkoliv jsem měla dost veliké bolesti a necítila jsem se dobře.

Paní doktorce věřím jako nikomu jinému. S její léčbou jsem spokojená. Navíš je neobyčejně millá , laskavá a hodná. Mám ji moc ráda , protože ji jako pacient zajímám.

je to moc dobrá paní doktorka.

Velmi důsledně vyšetřuje a úspěšně léčí.

Velmi dobrý přístup k pacientům.

jsem s doktorkou velmi spokojena.

Š

Skvělá, milá, vždy usměvavá, výborná lékařka. Vždy léčí komplexně, pacient je u ní na prvním místě...

Paní doktorka léčí pacienty komplexně - nejen pomocí medikamentů i sympatickým přístupem

milá,hodná,precizní,vždy důkladně vyšetří,je to prostě zlatý člověk

HODNA,VSTŘÍCNA,ALE KOLIKRÁT SI PŘIPADÁM JAK KDYŽ PŘIJDU DO ORDINACE PRO ZBOHATLIKY A STOJÍM TAM JAK UBOHY PODDANY.

je to moc dobrá paní doktorka.

Velmi důsledně vyšetřuje a úspěšně léčí.

Velmi dobrý přístup k pacientům.

jsem s doktorkou velmi spokojena.

Š

milá,hodná,precizní,vždy důkladně vyšetří,je to prostě zlatý člověk