Praktický lékař pro dospělé
tř. 1. máje 791, Litovel

paní doktorka je skvělá, ale katastrofální je čekání, přijedete v sedm, jste i kdyby pátí a na řadu se dostanete v jedenáct díky sestřičce, která bere samé pacienti, kterým se nechce čekat a klepou na dveře mimo pořadí, proto se rozmýšlím o změně lékaře a nemám takový názor jen já, ale i mnoho mých známých , co tam chodí

Velmi schopná paní doktorka, která mi vždy dobře pomohla. Můžu říct, že nikdy u mě nic nezanedbala. Můžu ji jen vřele doporučit

hruza

100%

Paní doktorka je opravdu velmi dobrá,příjemná ... Jak už řekli jiní,umí naslouchat pacientovi atd. Jsem u ní spokojená :)

Velmi dobrý praktický lékař. Hlavně je lidská. Doporučuji.

Velmi dobrá, sympatická a zodpovědná praktická lékařka, jde ji o zdraví pacientů, jsem vždy spokojena, mohu vřele doporučit.

Paní lékařka je opravdu Lékařkou s velkým L!Nemáte u ní pocit,že zájem o pacienta jen předstírá.Je velmi dobrá psycholožka,zná a jedná s pacienty jako se svými blízkými.Již hodně dlouho jsem se s podobným velmi kladným přístupem u lékaře nesetkal.

Zodpovědná, výborný člověk.

Je to výborná lékařka