Adresa

Ordinace praktického lékaře
Vítězná 51, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Lepšího, pečlivějšího a ochotnějšího lékaře neznám. Má velmi rozšířené znalosti na vysoké úrovni. Svoji práci bere opravdu jako poslání. Pomáhá a léčí, ne jako ostatní, kteří předepisují pouze léky. Zejména starší pacienti paní doktorku mají jako "" Spovědníka "" a ona bez ohledu na čas, vždy pozorně naslouchá. Patří jí velký dík. Pokud by takto pracovali všichni lékaři, naše zdravotnictví by mělo vysokou úroveň. Ale to je utopie, proto nejvyšší hodnocení patří pouze paní doktorce Šimurdové.

Ověřený profil

S přístupem paní doktorky a sestřičky jsem velice spokojená. Velmi mi pomáhala s péčí o mé staré rodiče, pak o mně po těžkém úrazu. Nyní má ve společné péči s onkology mého syna. Vždy jsem se u ní cítila dobře a věřila v její pomoc i slova. Celá má rodina je se svou lékařkou a sestřičkou nadmíru spokojená.
Díky!!!
Marie Doubková

P
Ověřený profil

Výborná praktická lékařka obětavá dobrý diagnostik,Výborný přístup k pacientum i sestra je velice příjemná


U
Ověřený profil

Paní doktorka Šimurdová je úplně nejlepší a nejpečlivější lékařka,kterou jsem za svůj poměrně dlouhý život zažila.Stará se o nás pacienty s velkou péčí,obětavostí a ohleduplností. To co jsem četla od jedné nepokojené pacientky je něco co vůbec není ani možné.Ani v čekárně jsem nikdy neslyšela žádnou kritiku ,nebo naříkáná pacientů,že by se paní doktorka k někomu méně věnovala.Patrně jde o nějakou osobní nevraživost ze strany oné pisatelky a tomu se nedá zabránit,jsou mezi námi i tací....Já za svoji osobu a své blízké,kteří navštěvují stejnou ordinaci paní doktorce děkuji. A připojuji dík i sestřičce,která nyní s paní doktorkou spolupracuje,je taky úžasně obětavá a milá. Díky.


J
Ověřený profil

Paní MUDr. Šimurdová Je naší rodinnou lékařkou. Jak paní doktorka, tak sestřička jsou profesionálky s lidským přístupem k pacientům.


H
Ověřený profil

Já s paní doktorkou nemám dobré zkušenosti,když jsem k ní přišla s horečkami a po čtyřech hodinách čekání jsem přišla na řadu,tak se paní doktorka koukla do počítače a řekla: ,,vy jste tady nebyla dva roky,tak to napíšeme to co minule,,-vůbec mě nijak nevyšetřila,musela jsem večer na pohotovost,aby jsem vůbec zjistila co mi je! Nechodim s bonboniérou ani s kafíčkem,tak nemám nárok na pořádný vyšetření! Díky bohu že už jsem od ní pryč!!!


Chodíme k paní doktorce leta. Paní doktorce děkuji, že k ní může být člověk otevřený a upřímný a jako málokterý doktor vyslechne. Moc děkuji za celou rodinu.


Ověřený profil

Je velice příjemná, naslouchá pacientovi a velice zodpovědně přistupuje k léčbě.Nenavštěvuji lékařku moc často,ale jsem velice spokojená.Lidé z mého okolí,kteří tento obvod navštěvují, jsou také spokojeni. Nezaznamenala jsem žádný negativní názor.


Ověřený profil

Rozumí své práci,je ke svým pacientům vstřícná a dokáže vždy pomoci a poradit.Jako člověk i jako pacient jsem moc spokojená.Sylva Böhmová


Velmi pomalá,vše dlouho trvá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu