Alena Ptáčková, logoped Ostrava

PhDr. Alena Ptáčková

Logoped Více

10 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opavská 39/962, Ostrava
MephaCentrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient
Umístění: MephaCentrum logopedická terapie / logopedie

Nejlepší doktor logopedie. Lékař na svém místě. Vážím si takových lékařů, kteří dělají svou práci rádi a mají empatický přístup. Paní doktorka si váží svých dětských pacientů a je vždy milá a hodná. Naprosto bezkonkurenční. Taková lékařka by si zasloužila větší ohodnocení...


Ověřeny pacient

Úžasná paní doktorka :) Už jsme doktorů s dcerou absolvovali opravdu moc, ale takhle paní doktorka je jednoznačně nejmilejší človek, jakého jsme kdy potkali... Moc děkujeme za Vaši pomoc, rady a za to, že máte hlavně lidský a laskavý přístup jak k dětem tak k nám rodičům. Ožanovi


D
Ověřeny pacient

Podle mě výborná logopedka, velmi milá, vstřícná, chápavá a vždy dobře naladěná. Vidím na synovi velké pokroky v mluvě, cvičení jsou zábavnou formou. Díky moc, že takoví lidé existují!!


Ověřeny pacient

velice hodná paní doktorka má laskavý přístup k dětem mám syna autistu a málo která logopedka ho chce přijmout,každá se vymlouvala ke které sem volala,že jsou z autistů duševně i psychicky vyrovnané,až sem se dovolala na polikliniku do nemocnice v porubě a tam mi paní doktorku doporučili-děkuji ,že sem se se synem dostala do jejích rukou s dětmi to paní doktorka umí-poradí a velice se snaží vyhovět a doporučit a poradit co je pro syna nejlepší,pokud hledáte logopeda pro své dítě tento je ten pravý doporučuji!!!!!!!!!!


good


B

Se synem chodíme k paní doktorce asi rok a půl a pokroky,které vidíme nás těší. Paní doktorce děkuji za trpělivost,ochotu a vždy příjemnou atmosféru, kterou ona dokáže vytvořit a všem kteří váhají s návštěvou logopedie vřele doporučuji.


B

Paní doktorka je strašně hodná, milá a trpělivá. Chodila jsem k ní se synem asi 4 roky. Je to opravdu nejlepší logoped, kterého jsem poznala. Paní psycholožka, která nám paní doktorku doporučila o ní řekla, že je to taková víla. A já s ní souhlasím. :-)


Skvělá paní doktorka.Odborník na svém místě,krásný vztah k dětem..velmi hodná,milá,lidská.
Těšíme se vždy na její konzultace i dcera se vždy velmi těší..paní doktorka ANDĚL..všem doporučuji.


M

Paní logopedka je velmi milá, příjemná a snaží se pomoci vadu řeči efektivně odstranit. S dcerkou jsme dělaly velké pokroky, i když naše výslovnost nebyla až tak špatná. Doporučuji!


P

Chodila jsem před 15-ti lety k jedné paní logopedce,která po synovi křičela, a bylo to znát na jeho nezájmu. Již druhým rokem navštěvuji s dcerkou paní Mgr. Ptáčkovou a nezažila jsem ještě trpělivější, milejší a preciznější specialistku. Na návštěvy u ní se těším - je pro mne relaxace sledovat její úsměv...děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti