Adresa

Odborný lékař ušní, nosní, krční
E. F. Buriana 869/4a, Havířov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

MUDr. Prokopová je velmi příjemná a výborná lékařka. Pracuje rychle a odborně. Svým pacientům se věnuje profesionálně.

S
Ověřený profil

NEDOPORUČUJI! DNES JSEM TAM BYLA S 2 LETOU DCERKOU NA KONTROLU,KVŮLI DLOUHODOBÉMU SOPLENÍ.I KDYŽ JSME U TOHO BYLI 3,NEDOKÁZALI JSME JI POŘÁDNĚ UDRŽET.KTERÉ MALÉ DÍTĚ MÁ RÁDO CPANÍ KOVOVÝCH PŘEDMĚTŮ DO NOSU A PUSY?A I PŘES TO JSEM BYLA OZNAČENÁ ZA NESCHOPNOU MATKU,PROTOŽE JI SOPLÍKY NEODSÁVÁM,I KDYŽ VIDĚLA JAKÝ JE TO PROBLÉM.KDYŽ NAKONEC CHTĚLA DCERKA OBRÁZEK,PROTOŽE SI PAMATOVALA Z MINULA,ŽE HO DOSTALA,TAK SESTRA,KTERÁ UŽ MEZITÍM ZAUJATĚ ČUČELA Z OKNA,JI ŘEKLA,ŽE ŽÁDNÝ NEDOSTANE,PROTOŽE BREČELA. ?? (SESTRA BYLA ASI VYPŮJČENÁ Z VEDLEJŠÍ ORDINACE).TOHLETO CHOVÁNÍ JE OTŘESNÉ!!!!!!UŽ NIKDY VÍC TAM S DCERKOU NEPŮJDU.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

I já se přidám ke kladným hodnocením lékařky i sestry.Profesionální přístup,ochota,lidskost a obě přidají i úsměv,který nic nestojí,ale mnohdy pomůže aspoň zmírnit strach a obavy.Mně konkrétně to hodně pomohlo.Mohu jen doporučit.Kusá


prostě klidná, příjemná a hlavně ochotná , tím se člověku lépe chodí i na vyšetření. doporučuji.


Ověřený profil

Opravdu doporučuji tuto paní doktorku. Vždy mi doporučila tu nejlepší léčbu. Ještě v době, kdy jsem chodila k dětské lékařce, jsem poslední léta už pro jistotu automaticky s jakýmkoli problémem s krkem šla hned k paní doktorce Prokopové. Vždycky jsem totiž ztratila týden léčením se "cucavými bonbóny" , které bych si dokázala naorinovat sama, místo toho, abych dostala účinnou léčbu, která se mi u téhle paní dotkrky dostala. Rovněž byla vždy ochotná, milá, chápavá. Stejně tak sestřička.


I

DOPORUČUJI.IVETA


J

Spokojenost nade vše,milá,poradí,vstřícná,sympatiká,sestřička je taky hodná a milá.


J

prostě super co více dodat


I

Specialista na svém místě. Odborník, který vše vysvětlí a doporučí tu nejlepší léčbu. Sestřička je vždy velice ochotná. Nikdy jsem se nesetkala s nervozitou a neprofesionálním přístupem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu