Odborný lékař ušní, nosní, krční
E. F. Buriana 869/4a, Havířov

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

MUDr. Prokopová je velmi příjemná a výborná lékařka. Pracuje rychle a odborně. Svým pacientům se věnuje profesionálně.

NEDOPORUČUJI! DNES JSEM TAM BYLA S 2 LETOU DCERKOU NA KONTROLU,KVŮLI DLOUHODOBÉMU SOPLENÍ.I KDYŽ JSME U TOHO BYLI 3,NEDOKÁZALI JSME JI POŘÁDNĚ UDRŽET.KTERÉ MALÉ DÍTĚ MÁ RÁDO CPANÍ KOVOVÝCH PŘEDMĚTŮ DO NOSU A PUSY?A I PŘES TO JSEM BYLA OZNAČENÁ ZA NESCHOPNOU MATKU,PROTOŽE JI SOPLÍKY NEODSÁVÁM,I KDYŽ VIDĚLA JAKÝ JE TO PROBLÉM.KDYŽ NAKONEC CHTĚLA DCERKA OBRÁZEK,PROTOŽE SI PAMATOVALA Z MINULA,ŽE HO DOSTALA,TAK SESTRA,KTERÁ UŽ MEZITÍM ZAUJATĚ ČUČELA Z OKNA,JI ŘEKLA,ŽE ŽÁDNÝ NEDOSTANE,PROTOŽE BREČELA. ?? (SESTRA BYLA ASI VYPŮJČENÁ Z VEDLEJŠÍ ORDINACE).TOHLETO CHOVÁNÍ JE OTŘESNÉ!!!!!!UŽ NIKDY VÍC TAM S DCERKOU NEPŮJDU.

I já se přidám ke kladným hodnocením lékařky i sestry.Profesionální přístup,ochota,lidskost a obě přidají i úsměv,který nic nestojí,ale mnohdy pomůže aspoň zmírnit strach a obavy.Mně konkrétně to hodně pomohlo.Mohu jen doporučit.Kusá

prostě klidná, příjemná a hlavně ochotná , tím se člověku lépe chodí i na vyšetření. doporučuji.

Opravdu doporučuji tuto paní doktorku. Vždy mi doporučila tu nejlepší léčbu. Ještě v době, kdy jsem chodila k dětské lékařce, jsem poslední léta už pro jistotu automaticky s jakýmkoli problémem s krkem šla hned k paní doktorce Prokopové. Vždycky jsem totiž ztratila týden léčením se "cucavými bonbóny" , které bych si dokázala naorinovat sama, místo toho, abych dostala účinnou léčbu, která se mi u téhle paní dotkrky dostala. Rovněž byla vždy ochotná, milá, chápavá. Stejně tak sestřička.

DOPORUČUJI.IVETA

Spokojenost nade vše,milá,poradí,vstřícná,sympatiká,sestřička je taky hodná a milá.

prostě super co více dodat

Specialista na svém místě. Odborník, který vše vysvětlí a doporučí tu nejlepší léčbu. Sestřička je vždy velice ochotná. Nikdy jsem se nesetkala s nervozitou a neprofesionálním přístupem.