Alena Procházková, praktický lékař Šlapanice

Praktický lékař

Karla Čapka 1656, Šlapanice
Praktický lékař

2.5

MUDr. Procházková mi na urino infekci předepsala atb, která nesmí užívat kojící ženy. Prý ať tedy kojit přestanu. Její arogantní přístup mě šokoval. Jiná lékařka, u které jsem se ještě ten den zaregistrovala, mi předepsala Augmentin, který je vhodný i pro kojící ženy.

Byla jsem u paní doktorky v těhotenství s problémem že mě modrají prsty na rukou, sebou jsem měla modrou kabelku ona však hned, že to mám z té kabelky a arogantně se smála hned po odchodu jsem zašla s mannželem k jeho lékařce a ta nás poslala na vyšetření zjistily že mám problém s cévy. Určitě nedoporučuji tuto lékařku!!!!!!

U paní doktorky jsem registrovaná skoro 15 let a za celou dobu mi neprovedla preventivní prohlídku. Když jsem ji žádala o odběr krve, tak zvýšila hlas, že je to drahé.

Paní doktorka je velice arogantní a pokud člověk zrovna trefí do její špatné nálady, tak je nejlepší jít pryč. Vadí mi, že pacienty odbývá v místnosti sestřičky, kdy její pronikavý hlas doléhá až do čekárny k čekajícím pacientům, kteří vlastně vše slyší, co má dotyčný za problém.Ráda bych někam jinam přešla, ale není ve Šlapanicích kam.

spokojenost maximální, výborný přístup ...

nikdy jsem se nesetkal s takovou aroganci je pravda ze sestra je vstricna avsak jeji pristup odmitam meli byste se o ni zabyvat je to tragedie otaska casu..

Paní doktorka je žena svérázná, má na to plné právo. Svou práci však dělá svědomitě a pokud některým citlivějším povahám připadá arogantní či nadřazená, mají možnast zvolit si jiného praktika. Jsem přesvědčena, že je to jen o tom, jak si které povahy sednou. Svérázný lékař ještě nemusí být špatný, nebuďme povrchní!

O

Manželce odmítala dělat vyšetření, ikdyž jí bylo velice zle.Doporučila arogantně paralen.Jiný lékař ihned odebral vzorky na krev - zjistili encefalitidu.Neochotu však vyvažuje sestra.Ta je VELICE milá a ochotná.

Kvalitní lékařka,přímá,svědomitá,poradí.Snaží se vyhovět a je důsledná. Jsme s její péčí spokojeni celá rodina.

K této pí.doktorce ani za nic,odmítá dělat úkony,které má se slovu,že to neumí,otci zanedbala péči,já u ni byla jen jednou na záskok a tvářila se,že otravuji,musela jsme ji nadiktovat léky,které mi má předepsat,na to snad nemusí studovat,vždycky,když má ten můj doktor dovolenou,tak si říkám,hlavně ať se mi nic nestane,to asi raději budu týden někde skučet nebo na pohotovost,než jít sem,divím se,že ještě ordinuje,když jí hromadně utíkají pacienti a že vůbec ještě nějaké má.