Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Velké náměstí 6, Písek

Paní doktorka funguje tak, jak bych si představovala i od ostatních lékařů, ale většinou marně. O člověka se zajímá komplexně, i když jde třeba jen o prkotiny, snaží se problém pochopit a najít důvod proč se tak děje. Nejvíce mě překvapila tím, že u ní funguje nejen akce, ale i reakce a když mi poradila co bych mohla vyzkoušet a zbavit se tak rýmičky, tak mě poprosila, abych se jí třeba za měsíc ozvala a dala vědět jestli její rada pomohla. Tudíž pak ví, jestli rada byla užitečná a co a jak má třeba dělat příště u nového pacienta. Což je většině lékařů úplně fuk, hlavně když se pacienta zbaví, ale proč k nim už nechodí, jestli je zdráv, nebo u jinýho lékaře, to je vůbec nazajímá. A její smysl pro humor mi byl taky velmi příjemný.

Jen dobré zkušenosti! Přísná ale uvědomělá. A lepší sestřičku jsem nepoznal. K paní dokrorce chodím moc rád a má i skvělé hlášky. Hlavně ochotná a spolehlivá. Doporučuji!

Vážení spoluobčané, rodiče dětí, kteří máte alespoň částečnou soudnost a povědomí o složitosti organismu, jakým je lidské tělo a v souvislosti s tím i o jeho různorodých poruchách a potřebách. Tento vzkaz bych chtěla věnovat především paní Petře, jakkoli se trochu štítím tuto osobu, v jejímž psýché daly si dostaveníčko nestoudnost a zoufalství podmíněné patrně nějakou děsivou zakomplexovaností, vůbec oslovit...Milá paní Petro, přečtěte si pohádku od skvělého a nesmrtelného Jana Wericha "Paleček". Autor tam říká, že u nás je zaužíváno, že hodně hloupých si rádo hraje na chytré. Možná by Vám potom došlo, že kritika vyžaduje alespoň bazální znalost problematiky, do které se navážíte. A ta Vám, tedy s Vaším laskavým dovolením, schází. Ano, každý z nás si vybírá, nebo se o to alespoň pokouší, lékaře, s kterým naváže vztah založený na důvěře, ovšem s vědomím, že u nemoci je často sporné, co učinit nyní a co potom...a to Vám potvrdí každý lékař. Jistě, jsou případy, kdy řešení je nasnadě a to patrně nebyl Váš případ. Onemocnění vašeho děcka se v čase vyvíjelo a to Vám nedává pražádné právo ostouzet tady osobu, tedy paní doktorku Alenu Novotnou tak ubohým způsobem a děsit tak jiné maminky, které podnes paní doktorce právem důvěřují. Já nejsem lékařka, ale osoba velmi vážně nemocná a poznala jsem komplikovanost této profese opravdu hodně zblízka. Každý člověk je omylný...jistě i Vy paní Petro...podstatné jsou však zásadní přístupy a zde mohu říci jen to nejlepší jako dlouholetý klient paní doktorky. Mám dvě dospělé a jedno malé dítě v její péči a neměla jsem a nemám důvodu to měnit. Je odborníkem na svém místě, jakkoli poněkud svérázným, ale to je vždy otázka vkusu a priorit. Kdo má rád lékaře uslazené, nechť si ovšem nemyslí, že se tím projevuje jejich vyšší odbornost. Paní doktorku vřele doporučuji rodičům vědoucím a schopným reflexe jak směrem k lékaři, tak i k sobě. Rozhodně neuděláte chybu a Vaše dítě to ocení.

spolehlivá,ochotná , někdy přísnější, ale profesně bez připomínek

od této paní "doktorky" jsme odešly poté, co dceru trápily bolesti břicha a ona místo toho, aby dceru léčila, řekla mě, že jsem protektivní a hysterická, že se holce jen nechce do školy. týden na to byla dcera hospitalizovaná v nemocnici se slepým střevem. k této "lékařce" už nikdy víckrát nepůjdeme.

S paní doktorkou máme velmi dobré zkušenosti,nemůžeme si stěžovat. Vždy nám včas dá potřebné léky,věnuje se nám...

pani doktorku jsem zažila pouze jednou a doufám že i naposled
to "štěstí" jsem měla na dětské pohotovosti se synem, kterého vůbec neléčila na prodělaný úraz s tím no jóóó mamino, bebino, to se ještě stane tolikrát, dejte mi 90 kč a naschledanou, syna v kojeneckém věku viděla pouze na 2 metry,
moje lékařka ho pak léčila 3 týdny

Od paní doktorky jsme také odešli. Nebyly jsme spokojeni.........