Adresa

Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Velké náměstí 6, Písek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Paní doktorka funguje tak, jak bych si představovala i od ostatních lékařů, ale většinou marně. O člověka se zajímá komplexně, i když jde třeba jen o prkotiny, snaží se problém pochopit a najít důvod proč se tak děje. Nejvíce mě překvapila tím, že u ní funguje nejen akce, ale i reakce a když mi poradila co bych mohla vyzkoušet a zbavit se tak rýmičky, tak mě poprosila, abych se jí třeba za měsíc ozvala a dala vědět jestli její rada pomohla. Tudíž pak ví, jestli rada byla užitečná a co a jak má třeba dělat příště u nového pacienta. Což je většině lékařů úplně fuk, hlavně když se pacienta zbaví, ale proč k nim už nechodí, jestli je zdráv, nebo u jinýho lékaře, to je vůbec nazajímá. A její smysl pro humor mi byl taky velmi příjemný.

Ověřený profil

Jen dobré zkušenosti! Přísná ale uvědomělá. A lepší sestřičku jsem nepoznal. K paní dokrorce chodím moc rád a má i skvělé hlášky. Hlavně ochotná a spolehlivá. Doporučuji!

Ověřený profil

Vážení spoluobčané, rodiče dětí, kteří máte alespoň částečnou soudnost a povědomí o složitosti organismu, jakým je lidské tělo a v souvislosti s tím i o jeho různorodých poruchách a potřebách. Tento vzkaz bych chtěla věnovat především paní Petře, jakkoli se trochu štítím tuto osobu, v jejímž psýché daly si dostaveníčko nestoudnost a zoufalství podmíněné patrně nějakou děsivou zakomplexovaností, vůbec oslovit...Milá paní Petro, přečtěte si pohádku od skvělého a nesmrtelného Jana Wericha "Paleček". Autor tam říká, že u nás je zaužíváno, že hodně hloupých si rádo hraje na chytré. Možná by Vám potom došlo, že kritika vyžaduje alespoň bazální znalost problematiky, do které se navážíte. A ta Vám, tedy s Vaším laskavým dovolením, schází. Ano, každý z nás si vybírá, nebo se o to alespoň pokouší, lékaře, s kterým naváže vztah založený na důvěře, ovšem s vědomím, že u nemoci je často sporné, co učinit nyní a co potom...a to Vám potvrdí každý lékař. Jistě, jsou případy, kdy řešení je nasnadě a to patrně nebyl Váš případ. Onemocnění vašeho děcka se v čase vyvíjelo a to Vám nedává pražádné právo ostouzet tady osobu, tedy paní doktorku Alenu Novotnou tak ubohým způsobem a děsit tak jiné maminky, které podnes paní doktorce právem důvěřují. Já nejsem lékařka, ale osoba velmi vážně nemocná a poznala jsem komplikovanost této profese opravdu hodně zblízka. Každý člověk je omylný...jistě i Vy paní Petro...podstatné jsou však zásadní přístupy a zde mohu říci jen to nejlepší jako dlouholetý klient paní doktorky. Mám dvě dospělé a jedno malé dítě v její péči a neměla jsem a nemám důvodu to měnit. Je odborníkem na svém místě, jakkoli poněkud svérázným, ale to je vždy otázka vkusu a priorit. Kdo má rád lékaře uslazené, nechť si ovšem nemyslí, že se tím projevuje jejich vyšší odbornost. Paní doktorku vřele doporučuji rodičům vědoucím a schopným reflexe jak směrem k lékaři, tak i k sobě. Rozhodně neuděláte chybu a Vaše dítě to ocení.


spolehlivá,ochotná , někdy přísnější, ale profesně bez připomínek


od této paní "doktorky" jsme odešly poté, co dceru trápily bolesti břicha a ona místo toho, aby dceru léčila, řekla mě, že jsem protektivní a hysterická, že se holce jen nechce do školy. týden na to byla dcera hospitalizovaná v nemocnici se slepým střevem. k této "lékařce" už nikdy víckrát nepůjdeme.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S paní doktorkou máme velmi dobré zkušenosti,nemůžeme si stěžovat. Vždy nám včas dá potřebné léky,věnuje se nám...


pani doktorku jsem zažila pouze jednou a doufám že i naposled
to "štěstí" jsem měla na dětské pohotovosti se synem, kterého vůbec neléčila na prodělaný úraz s tím no jóóó mamino, bebino, to se ještě stane tolikrát, dejte mi 90 kč a naschledanou, syna v kojeneckém věku viděla pouze na 2 metry,
moje lékařka ho pak léčila 3 týdny

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Od paní doktorky jsme také odešli. Nebyly jsme spokojeni.........

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu