Herčíkova 10, Brno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

• alergologie a klinická imunologie

Umístění: Ordinace Jiný

S takýmto úžasným prístupom lekára som sa dávno nestretla. Každá návšteva u pani doktorky Novotnej je veľmi dôsledná a celkovo sa pani doktorka neznaží myslieť len v rámci svojho zamerania, ale prepája si súvislosti naprieč obormi a diagnózami. Zároveň je veľmi milá, empatická, trpezlivá. Oceňujem komunikáciu emailom (v dobe covidu keď som sa nemohla osobne dostaviť a vyskytli sa problémy). Za mňa najlepší lekár s akým som sa kedy stretla. Na návštevy sa vždy teším.

Umístění: Ordinace Jiný

Pani doktorka je nesmierne dôsledná a poctivá, všetko vysvetlí. Je vidieť, že svoju prácu robí nielen s vysokou odbornosťou, ale aj s veľkým osobným nasadením. Podrobne sa pýta na detaily zdravotného stavu, vyšetrí všetko, čo by len náhodou mohlo súvisieť s príznakmi.
Sestrička je milá a slušná, vie poradiť. Ordinácia na dobrom mieste, čistá, veľká čakáreň. Na vyšetrenie som oproti objednanému času čakala len pár minút.
Jednoznačne odporúčam.

Umístění: Ordinace

Paní doktorka i sestřička jsou super, příjemné a profesionálky. Vše dobře vysvětlí, poradí. Jednoduše doporučuji!

Pani doktorka je uplne uzasna, vsechno vzdy hezky vysvetli, prokonzultuje a hodne se o pacienta zajima. "Nekomplikovany" pacient u ni v ordinaci stravi tak pul hodiny, "komplikovany" i vic.
Velke plus davam za e-mailovou komunikaci s pani doktorkou. Nevim, kdy stiha odepisovat na emaily od pacientu (asi v case osobniho volna).
Sestricka je take uplne skvela. Pamatuje si toho hodne a je moc pecliva.
Cekarna je utulna, jsou tam casopisy, detsky koutek a wifi. WC je taky na urovni :)
Nekdy je obtiznejsi se telefonicky objednat na kontrolu, ale kdo je trpelivy, ten se docka :)

Paní doktorka Novotná je skvělá a pečlivá lékařka.Velmi ochotná, příjemná, vždy si na mne nebo na naše děti vyhradí čas.DOPORUČUJI ;).Gardavská a 2 děti

Neznám lepšího, pečlivějšího a příjemnějšího lékaře než je paní doktorka Novotná. V jejích rukou mám vždy pocit bezpečí a zájmu. Zajímá ji člověk nejen jako pacient, ale v celém komplexu. Paní doktorka je vždy empatická, absolutně pečlivá a svým pacientům věnuje dostatek času. Kéž by takových lékařů bylo více. Je to jeden z těch, u kterých mám pocit, že vás chtějí opravdu uzdravit. Sestřička je taky výborná, velmi profesionální, rychlá, vstřícná a dokáže v ledasčem poradit. Děkuji za takové skvělé zdravotníky!

Eva K.Vary
Óbrovské díky, paní doktorce Novotné. Jsem nadšena jejím přístupem z hlediska odborného i lidského! Díky za pomoc mé dceři ( dospělé ), která byla paní doktorkou nadšena a sestřičkou též!
Díky,díky, díky

Po dnesni navsteve a vysetreni jsem nadsena! To dlouhe cekani na navstevu pani doktorky stalo opravdu za to! Sestricka je sikovna, ochotna a mila a pani doktorka velice sympaticka a empaticka. Tak dobre jsem se u lekare nikdy necitila... mela jsem konecne pocit, ze se o me jako o pacienta opravdu zajimaji a ze nejsem jen nejaky jejich dalsi klient. Urcite doporucuji! :-) a to, ze sestricka moc casto nezdviha telefon jen svedci o jeji pracovitosti a to s jakou pozornosti se Vam venuje ;-)

Svym profesionalnim,prijemnym a lidskym pristupem k pacientum by pani doktorka i sestricka mohly jit vsem prikladem.Dekuji za peci o syna a opravdu vrele doporucuji!!!Hana Koprivova.

Paní doktorka i sestřička jsou strašně moc příjemné a citlivé. Myslím, že všechny děti se u nich musí cítit v bezpečí :-). Také je paní doktorka velmi svědomitá a pečlivá. Děkujeme a doporučujeme. Zelenkovi