Alena Mikešová Koutná, pediatr Třeboň

MUDr. Alena Mikešová Koutná

Pediatr

Táboritská 288, Třeboň
Samost. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila se třemi svými dětmi, vždy nám byla poskytnuta péče na velmi vysoké úrovni. Má hluboké znalosti a vždy se snaží pomocí, až nad rámec svých povinností. Považuji za čest, že měla v péči mé dcery a neváhá pomocí i nám dospělým. Milá Alenko, DĚKUJEME

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost nemoc

Paní doktorka je vždy velice ochotná pomoci. Vyšetření je odborné a doporučená léčba a rady jsou efektivní. Pomohla nám i během svátků, kdy nám jiní lékaři odmítli pomoci. Skvěle poradí i telefonicky a zdarma zašle eRecept.

Paní doktorka by si zasloužila metál za starost a péči o své pacienty. Z pátka na sobotu mi onemocněly obě děti a poté, co jsem zavolala paní doktorce, je oba vyšetřila, napsala jim léky a ještě kvůli nám volala do lékárny, aby nám nezavřely a my tak nemusely jet do lékárny do ČB. Paní doktorka je prostě obětavá a opravdu je to člověk na svém místě.

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost

Ráda bych touto cestou paní doktorce moc poděkovala. Přesto, že jsme byli v Třeboni pouze na dovolené a dcera onemocněla, ujala se nás paní doktorka jako bychom byli její pacienti . Poskytla mé dceři nejen perfektní profesionální ošetření, ale starostlivou péči a lidský přístup, který se dnes už nevidí. Moc si za to paní doktorky vážím. Je vidět, že svou práci dělá srdcem. Velmi Vám za vše děkuji, paní doktorko.
PS: Kdybychom bydleli v Třeboni, byla bych šťastná, že mé děti jsou Vašimi pacienty.

Paní doktorka je velmi profesionální a zároveň lidská. Soucítí, dokáže přesně odhadnout, co pacientovi chybí už z pár vět a její léčba je efektivní. Nemohla jsem si vybral lepšího pediatra, nikdy jsem se necítila u doktora v tak dobrých rukou jako u paní doktorky Mikešové

Dobrý den,tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce Mikesove za její velkou profesionalitu,zároveň laskavost a ochotu v kteroukoliv denní dobu pomoci. Pred rokem se nase rodina pristehovala z Ceskych Budejovic,máme 7 leteho syna a 20 měsíční dceru a opravdu můžu říct ze zadna budejcka paní doktorka, které jsme navštěvovali, nebyla tak pecliva s opravdovým zájmem o dítě.Vzdy s presnou diagnozou s cilenyma lekama a tim padem rychlym uzdravenim.Cítím se u ní velice dobré a mužů všem maminkam vřele doporučit! Edita Benešová.

paní doktorka Mikešova je velmi dobra doktorka jsem u ni malinkou chvili ale prokazala se jako výborná lekarka a sem jí moc vdečna za to že ji ma skoro po dvou letech vylečila moji dceru s velikánske rýmy mockrat ji dekuji dlouho jsem chodili rymu lečili a vše zbytečne a a nokonec nas vylečila pani doktorka tak rychle ze nestačim zirat moc vám pani doktorko dekuji makunova kaliasova adriana

Paní doktorka má v péči naší dceru od malinka.Vždy se zajímá a zajímala o její zdravotní stav nejen v době její nemoci,ale také v době její rekonvalescence a návštěvy u nás doma,pokud dcera nebyla schopna absolvovat cestu do Třeboně,byly vždy pro paní doktorku samozřejmostí,bez ohledu na její volný čas.Emapie,lidský přístup a zájem o dítě , ale též snaha pomoci rodičům v době, kdy jejich dítě stoná,to je něco,s čím se dnes setkáte málokdy.Můžeme o tomto hovořit ,neboť máme osobní zkušenosti.Nedávno nám velice pomohla,kdy její péče a snaha pomoci naší dceři v nemoci,která je v celé republice výjimečná,byla příkladná a jsme jí za to velice vděčni.Díky ní se ,naše dcera dostala do péče velmi fundované lékařky(v důchodovém věku) v Č.Budějovicích a posléze na špičkové pracoviště v Praze k lékařce s evropským renomé,kde se jí plně věnovali,vyšetřili ji a stanovili další léčbu,jež potvrdila původní diagnózu lékařky z Č.Budějovic. Zájem paní doktorky o zdravotní stav naší dcery v průběhu její hospitalizace,ale i po návratu z nemocnice je příkladná a rozhodně je nad rámec jejich povinností. Mnohokráte jí děkujeme a můžeme jen doporučit.Paní doktorka je vlastně naší rodinnou lékařkou. Děkujeme.
Telaříkovi

K paní doktorce jsem chodila už jako malá holka, tenkrát mi HODNĚ pomohla, proto pro mě byla jasná volba pediatra pro mé 2 děti. Je velice schopná, ochotná a pečlivá. Mnohdy bych řelka, že dělá pro ostatní věci, které by vůbec dělat nemusela. Je to náš anděl a jsem ráda, že ji tu máme. Všem doporučuji!!! Kamila Chlaňová

Dobrý den. Chtěla bych moc a moc poděkovar pani doktorce Mikešové za jeji velmi obětavou péči o naše 2 děti. Tato péče často překračuje dané hranice na úkor jejího soukromí a pracovní doby. Tohoto lidského jednání si velmi vážím a je mi moc líto, že někteří pacienti to nedokáží ocenit. Starost o naše děti svěřené paní doktorce do lékařské péče je neuvěřitelně na dnešní dobu pečlivá,až vyčerpávající. S takovouto péčí se jen málokdy setkávám . Každý chce jen poplatky a peníze, ale zdravotní stav dítěte ja pro ně až na druhém místě. Pani doktorku vždy nejdříve zajímá pacient a pak až to ostatní. Také ji chci poděkovat za to, že vše rodičům pečlivě vysvětlí a poradí co a jak. Snaží se vyhovět všem. Její péče je prostě dokonalá a na velké úrovni, hodna pouze takto zkušené lékařky. Velmi Vám za vše děkuji.
PS: Také trošku prosím myslete na sebe. Život je moc krátký na to, aby jste ho jen propracovala, i když jste ve Vašem oboru ojediněký a dokonalý příklad. Vím, že Vaše práce Vám přináší uspokojení,radost a dobrý pocit z uzdraveného dítěte, ale jsme tu jen na ,,skok". Hodně úspěchů jak v pracovním, tak soukromém životě. Těším se na další spolupráci s Vámi.