Alena Mikešová Koutná, pediatr Třeboň

MUDr. Alena Mikešová Koutná

Pediatr

Táboritská 288, Třeboň
Samost. ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost nemoc

Paní doktorka je vždy velice ochotná pomoci. Vyšetření je odborné a doporučená léčba a rady jsou efektivní. Pomohla nám i během svátků, kdy nám jiní lékaři odmítli pomoci. Skvěle poradí i telefonicky a zdarma zašle eRecept.

Paní doktorka by si zasloužila metál za starost a péči o své pacienty. Z pátka na sobotu mi onemocněly obě děti a poté, co jsem zavolala paní doktorce, je oba vyšetřila, napsala jim léky a ještě kvůli nám volala do lékárny, aby nám nezavřely a my tak nemusely jet do lékárny do ČB. Paní doktorka je prostě obětavá a opravdu je to člověk na svém místě.

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost

Ráda bych touto cestou paní doktorce moc poděkovala. Přesto, že jsme byli v Třeboni pouze na dovolené a dcera onemocněla, ujala se nás paní doktorka jako bychom byli její pacienti . Poskytla mé dceři nejen perfektní profesionální ošetření, ale starostlivou péči a lidský přístup, který se dnes už nevidí. Moc si za to paní doktorky vážím. Je vidět, že svou práci dělá srdcem. Velmi Vám za vše děkuji, paní doktorko.
PS: Kdybychom bydleli v Třeboni, byla bych šťastná, že mé děti jsou Vašimi pacienty.

Paní doktorka je velmi profesionální a zároveň lidská. Soucítí, dokáže přesně odhadnout, co pacientovi chybí už z pár vět a její léčba je efektivní. Nemohla jsem si vybral lepšího pediatra, nikdy jsem se necítila u doktora v tak dobrých rukou jako u paní doktorky Mikešové

Dobrý den,tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce Mikesove za její velkou profesionalitu,zároveň laskavost a ochotu v kteroukoliv denní dobu pomoci. Pred rokem se nase rodina pristehovala z Ceskych Budejovic,máme 7 leteho syna a 20 měsíční dceru a opravdu můžu říct ze zadna budejcka paní doktorka, které jsme navštěvovali, nebyla tak pecliva s opravdovým zájmem o dítě.Vzdy s presnou diagnozou s cilenyma lekama a tim padem rychlym uzdravenim.Cítím se u ní velice dobré a mužů všem maminkam vřele doporučit! Edita Benešová.

paní doktorka Mikešova je velmi dobra doktorka jsem u ni malinkou chvili ale prokazala se jako výborná lekarka a sem jí moc vdečna za to že ji ma skoro po dvou letech vylečila moji dceru s velikánske rýmy mockrat ji dekuji dlouho jsem chodili rymu lečili a vše zbytečne a a nokonec nas vylečila pani doktorka tak rychle ze nestačim zirat moc vám pani doktorko dekuji makunova kaliasova adriana

Paní doktorka má v péči naší dceru od malinka.Vždy se zajímá a zajímala o její zdravotní stav nejen v době její nemoci,ale také v době její rekonvalescence a návštěvy u nás doma,pokud dcera nebyla schopna absolvovat cestu do Třeboně,byly vždy pro paní doktorku samozřejmostí,bez ohledu na její volný čas.Emapie,lidský přístup a zájem o dítě , ale též snaha pomoci rodičům v době, kdy jejich dítě stoná,to je něco,s čím se dnes setkáte málokdy.Můžeme o tomto hovořit ,neboť máme osobní zkušenosti.Nedávno nám velice pomohla,kdy její péče a snaha pomoci naší dceři v nemoci,která je v celé republice výjimečná,byla příkladná a jsme jí za to velice vděčni.Díky ní se ,naše dcera dostala do péče velmi fundované lékařky(v důchodovém věku) v Č.Budějovicích a posléze na špičkové pracoviště v Praze k lékařce s evropským renomé,kde se jí plně věnovali,vyšetřili ji a stanovili další léčbu,jež potvrdila původní diagnózu lékařky z Č.Budějovic. Zájem paní doktorky o zdravotní stav naší dcery v průběhu její hospitalizace,ale i po návratu z nemocnice je příkladná a rozhodně je nad rámec jejich povinností. Mnohokráte jí děkujeme a můžeme jen doporučit.Paní doktorka je vlastně naší rodinnou lékařkou. Děkujeme.
Telaříkovi

K paní doktorce jsem chodila už jako malá holka, tenkrát mi HODNĚ pomohla, proto pro mě byla jasná volba pediatra pro mé 2 děti. Je velice schopná, ochotná a pečlivá. Mnohdy bych řelka, že dělá pro ostatní věci, které by vůbec dělat nemusela. Je to náš anděl a jsem ráda, že ji tu máme. Všem doporučuji!!! Kamila Chlaňová

Dobrý den. Chtěla bych moc a moc poděkovar pani doktorce Mikešové za jeji velmi obětavou péči o naše 2 děti. Tato péče často překračuje dané hranice na úkor jejího soukromí a pracovní doby. Tohoto lidského jednání si velmi vážím a je mi moc líto, že někteří pacienti to nedokáží ocenit. Starost o naše děti svěřené paní doktorce do lékařské péče je neuvěřitelně na dnešní dobu pečlivá,až vyčerpávající. S takovouto péčí se jen málokdy setkávám . Každý chce jen poplatky a peníze, ale zdravotní stav dítěte ja pro ně až na druhém místě. Pani doktorku vždy nejdříve zajímá pacient a pak až to ostatní. Také ji chci poděkovat za to, že vše rodičům pečlivě vysvětlí a poradí co a jak. Snaží se vyhovět všem. Její péče je prostě dokonalá a na velké úrovni, hodna pouze takto zkušené lékařky. Velmi Vám za vše děkuji.
PS: Také trošku prosím myslete na sebe. Život je moc krátký na to, aby jste ho jen propracovala, i když jste ve Vašem oboru ojediněký a dokonalý příklad. Vím, že Vaše práce Vám přináší uspokojení,radost a dobrý pocit z uzdraveného dítěte, ale jsme tu jen na ,,skok". Hodně úspěchů jak v pracovním, tak soukromém životě. Těším se na další spolupráci s Vámi.

Dobrý den.Již několik let jsem se svými dětmi u MuDr. Mikešové. Je to nejlepší dětská lékařka široko daleko. Je to lékařka s velmi vynikajícími, perfektními a nejdokonalejšími znalostmi pro všechny dětské věkové skupiny. Její velká a obětavá ochota pomoci, dokonalý přístup k dětem i k rodičům je opravdu na úrovni, který se jen velmi málo kdy najde. Perfektně vždy vybere vhodnou vakcínu pro dítě, tak aby pomohla, ale neuškodila. Na velmi velké úrovni je její již zmiňovaný přístup hlavně k dětským pacientům, ale samozřejmě vždy i k rodičům. Naše děti jsou již starší, ale neměnily by za žádnou cenu.
Letos zařídila očkování pro naši dceru proti rakovině děložního čípku, opět vše bez problémů a velmi ochotně a ještě doporučila tu lepší a účinnější vakcínu, kterou sama zařídila.
Pani doktorka, byť by nemusela, ale je vždy nápomocna i o víkendu a to i přez to, že je v Třeboni LSPP. I to svědčí o její obětavosti a ochotě dostát vždy tomu, čemu přísahala.

Chtěla bych popřát pani doktorce hodně spokojených pacientů,pracovních úspěchů, ale hlavně zdraví, štěstí a pohodu do nového roku.

Děkuji Alena Jezvíková