MUDr. Alena Mikešová Koutná

Pediatr Více

Třeboň 1 adresa

39 názor

Adresa

Samost. ordinace PL pro děti a dorost
Táboritská 288, Třeboň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

39 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá, zachránila mému synovi život, v době covidu jsme jeden po druhém onemocněli a karanténa byla příšerná, protože jsme covid dostávali postupně nejdříve já poté manželka a děti jeden po druhém jako poslední ho dostal Adámek bylo mu v té době 14 let jednoho dne vstal a nemohl ani chodit oteklo mu oko a bolely ho kosti paní doktorka je zná od narození, když jsem jí řekl co máme za problém neváhala a i s léky a vitamíny přijela až k nám byl jsem velmi rád, když viděla syna řekla, okamžitě s ním ještě do nemocnice bojím se že je to vážné, poté jsem odjel paní doktorka vše zařídila, v nemocnici mi poté sdělili že syn onemocněl leukémii. Doktoři nám říkali že to nemusí přežít, ale zavolal jsem paní doktorce a ona jediná mě přesvědčila o tom že bude vše v pořádku ať se nebojíme, dodnes ji jsem zavázán. Tímto bych chtěl paní doktorce z celého srdce poděkovat. Je opravdu skvělá. Díky moc

N
Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka se o mě stará od malička, nyní pomohla ač jsem mimo její věkovou kategorii, a zachránila mě. Vstřícná, hodná, lidská, obětavá a pečlivá. Za mě naprosto suverénně nejlepší pediatr v Třeboni. Je radost vidět v čekárně čerstvé a nové rodiče, kteří se k paní doktorce vrací se svými dětmi, protože vědí, že u paní doktorky budou mít nejlepší péči, tak jako měli před léty oni sami. Každému pacientovi se věnuje nad rámec lékařství, poskytne radu k jakémukoliv problému. Neuvěřitelné zkušenosti a znalosti. Je prostě neskutečná. Mockrát Vám děkuji za vše.

M
Ověřený profil
Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila se třemi svými dětmi, vždy nám byla poskytnuta péče na velmi vysoké úrovni. Má hluboké znalosti a vždy se snaží pomocí, až nad rámec svých povinností. Považuji za čest, že měla v péči mé dcery a neváhá pomocí i nám dospělým. Milá Alenko, DĚKUJEME


P
Ověřený profil
Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost nemoc

Paní doktorka je vždy velice ochotná pomoci. Vyšetření je odborné a doporučená léčba a rady jsou efektivní. Pomohla nám i během svátků, kdy nám jiní lékaři odmítli pomoci. Skvěle poradí i telefonicky a zdarma zašle eRecept.


Ověřený profil

Paní doktorka by si zasloužila metál za starost a péči o své pacienty. Z pátka na sobotu mi onemocněly obě děti a poté, co jsem zavolala paní doktorce, je oba vyšetřila, napsala jim léky a ještě kvůli nám volala do lékárny, aby nám nezavřely a my tak nemusely jet do lékárny do ČB. Paní doktorka je prostě obětavá a opravdu je to člověk na svém místě.


E
Ověřený profil
Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost

Ráda bych touto cestou paní doktorce moc poděkovala. Přesto, že jsme byli v Třeboni pouze na dovolené a dcera onemocněla, ujala se nás paní doktorka jako bychom byli její pacienti . Poskytla mé dceři nejen perfektní profesionální ošetření, ale starostlivou péči a lidský přístup, který se dnes už nevidí. Moc si za to paní doktorky vážím. Je vidět, že svou práci dělá srdcem. Velmi Vám za vše děkuji, paní doktorko.
PS: Kdybychom bydleli v Třeboni, byla bych šťastná, že mé děti jsou Vašimi pacienty.


A
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi profesionální a zároveň lidská. Soucítí, dokáže přesně odhadnout, co pacientovi chybí už z pár vět a její léčba je efektivní. Nemohla jsem si vybral lepšího pediatra, nikdy jsem se necítila u doktora v tak dobrých rukou jako u paní doktorky Mikešové


Ověřený profil

Dobrý den,tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce Mikesove za její velkou profesionalitu,zároveň laskavost a ochotu v kteroukoliv denní dobu pomoci. Pred rokem se nase rodina pristehovala z Ceskych Budejovic,máme 7 leteho syna a 20 měsíční dceru a opravdu můžu říct ze zadna budejcka paní doktorka, které jsme navštěvovali, nebyla tak pecliva s opravdovým zájmem o dítě.Vzdy s presnou diagnozou s cilenyma lekama a tim padem rychlym uzdravenim.Cítím se u ní velice dobré a mužů všem maminkam vřele doporučit! Edita Benešová.


Ověřený profil

paní doktorka Mikešova je velmi dobra doktorka jsem u ni malinkou chvili ale prokazala se jako výborná lekarka a sem jí moc vdečna za to že ji ma skoro po dvou letech vylečila moji dceru s velikánske rýmy mockrat ji dekuji dlouho jsem chodili rymu lečili a vše zbytečne a a nokonec nas vylečila pani doktorka tak rychle ze nestačim zirat moc vám pani doktorko dekuji makunova kaliasova adriana


J
Ověřený profil

Paní doktorka má v péči naší dceru od malinka.Vždy se zajímá a zajímala o její zdravotní stav nejen v době její nemoci,ale také v době její rekonvalescence a návštěvy u nás doma,pokud dcera nebyla schopna absolvovat cestu do Třeboně,byly vždy pro paní doktorku samozřejmostí,bez ohledu na její volný čas.Emapie,lidský přístup a zájem o dítě , ale též snaha pomoci rodičům v době, kdy jejich dítě stoná,to je něco,s čím se dnes setkáte málokdy.Můžeme o tomto hovořit ,neboť máme osobní zkušenosti.Nedávno nám velice pomohla,kdy její péče a snaha pomoci naší dceři v nemoci,která je v celé republice výjimečná,byla příkladná a jsme jí za to velice vděčni.Díky ní se ,naše dcera dostala do péče velmi fundované lékařky(v důchodovém věku) v Č.Budějovicích a posléze na špičkové pracoviště v Praze k lékařce s evropským renomé,kde se jí plně věnovali,vyšetřili ji a stanovili další léčbu,jež potvrdila původní diagnózu lékařky z Č.Budějovic. Zájem paní doktorky o zdravotní stav naší dcery v průběhu její hospitalizace,ale i po návratu z nemocnice je příkladná a rozhodně je nad rámec jejich povinností. Mnohokráte jí děkujeme a můžeme jen doporučit.Paní doktorka je vlastně naší rodinnou lékařkou. Děkujeme.
Telaříkovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu