MUDr. Alena Mikešová Koutná

Pediatr Více

Třeboň 1 adresa

Samost. ordinace PL pro děti a dorost
Táboritská 288, Třeboň

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je skvělá, zachránila mému synovi život, v době covidu jsme jeden po druhém onemocněli a karanténa byla příšerná, protože jsme covid dostávali postupně nejdříve já poté manželka a děti jeden po druhém jako poslední ho dostal Adámek bylo mu v té době 14 let jednoho dne vstal a nemohl ani chodit oteklo mu oko a bolely ho kosti paní doktorka je zná od narození, když jsem jí řekl co máme za problém neváhala a i s léky a vitamíny přijela až k nám byl jsem velmi rád, když viděla syna řekla, okamžitě s ním ještě do nemocnice bojím se že je to vážné, poté jsem odjel paní doktorka vše zařídila, v nemocnici mi poté sdělili že syn onemocněl leukémii. Doktoři nám říkali že to nemusí přežít, ale zavolal jsem paní doktorce a ona jediná mě přesvědčila o tom že bude vše v pořádku ať se nebojíme, dodnes ji jsem zavázán. Tímto bych chtěl paní doktorce z celého srdce poděkovat. Je opravdu skvělá. Díky moc

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka se o mě stará od malička, nyní pomohla ač jsem mimo její věkovou kategorii, a zachránila mě. Vstřícná, hodná, lidská, obětavá a pečlivá. Za mě naprosto suverénně nejlepší pediatr v Třeboni. Je radost vidět v čekárně čerstvé a nové rodiče, kteří se k paní doktorce vrací se svými dětmi, protože vědí, že u paní doktorky budou mít nejlepší péči, tak jako měli před léty oni sami. Každému pacientovi se věnuje nad rámec lékařství, poskytne radu k jakémukoliv problému. Neuvěřitelné zkušenosti a znalosti. Je prostě neskutečná. Mockrát Vám děkuji za vše.

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila se třemi svými dětmi, vždy nám byla poskytnuta péče na velmi vysoké úrovni. Má hluboké znalosti a vždy se snaží pomocí, až nad rámec svých povinností. Považuji za čest, že měla v péči mé dcery a neváhá pomocí i nám dospělým. Milá Alenko, DĚKUJEME

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost nemoc

Paní doktorka je vždy velice ochotná pomoci. Vyšetření je odborné a doporučená léčba a rady jsou efektivní. Pomohla nám i během svátků, kdy nám jiní lékaři odmítli pomoci. Skvěle poradí i telefonicky a zdarma zašle eRecept.

Paní doktorka by si zasloužila metál za starost a péči o své pacienty. Z pátka na sobotu mi onemocněly obě děti a poté, co jsem zavolala paní doktorce, je oba vyšetřila, napsala jim léky a ještě kvůli nám volala do lékárny, aby nám nezavřely a my tak nemusely jet do lékárny do ČB. Paní doktorka je prostě obětavá a opravdu je to člověk na svém místě.

Umístění: Samost. ordinace PL pro děti a dorost

Ráda bych touto cestou paní doktorce moc poděkovala. Přesto, že jsme byli v Třeboni pouze na dovolené a dcera onemocněla, ujala se nás paní doktorka jako bychom byli její pacienti . Poskytla mé dceři nejen perfektní profesionální ošetření, ale starostlivou péči a lidský přístup, který se dnes už nevidí. Moc si za to paní doktorky vážím. Je vidět, že svou práci dělá srdcem. Velmi Vám za vše děkuji, paní doktorko.
PS: Kdybychom bydleli v Třeboni, byla bych šťastná, že mé děti jsou Vašimi pacienty.

Paní doktorka je velmi profesionální a zároveň lidská. Soucítí, dokáže přesně odhadnout, co pacientovi chybí už z pár vět a její léčba je efektivní. Nemohla jsem si vybral lepšího pediatra, nikdy jsem se necítila u doktora v tak dobrých rukou jako u paní doktorky Mikešové

Dobrý den,tímto bych chtěla poděkovat paní doktorce Mikesove za její velkou profesionalitu,zároveň laskavost a ochotu v kteroukoliv denní dobu pomoci. Pred rokem se nase rodina pristehovala z Ceskych Budejovic,máme 7 leteho syna a 20 měsíční dceru a opravdu můžu říct ze zadna budejcka paní doktorka, které jsme navštěvovali, nebyla tak pecliva s opravdovým zájmem o dítě.Vzdy s presnou diagnozou s cilenyma lekama a tim padem rychlym uzdravenim.Cítím se u ní velice dobré a mužů všem maminkam vřele doporučit! Edita Benešová.

paní doktorka Mikešova je velmi dobra doktorka jsem u ni malinkou chvili ale prokazala se jako výborná lekarka a sem jí moc vdečna za to že ji ma skoro po dvou letech vylečila moji dceru s velikánske rýmy mockrat ji dekuji dlouho jsem chodili rymu lečili a vše zbytečne a a nokonec nas vylečila pani doktorka tak rychle ze nestačim zirat moc vám pani doktorko dekuji makunova kaliasova adriana

Paní doktorka má v péči naší dceru od malinka.Vždy se zajímá a zajímala o její zdravotní stav nejen v době její nemoci,ale také v době její rekonvalescence a návštěvy u nás doma,pokud dcera nebyla schopna absolvovat cestu do Třeboně,byly vždy pro paní doktorku samozřejmostí,bez ohledu na její volný čas.Emapie,lidský přístup a zájem o dítě , ale též snaha pomoci rodičům v době, kdy jejich dítě stoná,to je něco,s čím se dnes setkáte málokdy.Můžeme o tomto hovořit ,neboť máme osobní zkušenosti.Nedávno nám velice pomohla,kdy její péče a snaha pomoci naší dceři v nemoci,která je v celé republice výjimečná,byla příkladná a jsme jí za to velice vděčni.Díky ní se ,naše dcera dostala do péče velmi fundované lékařky(v důchodovém věku) v Č.Budějovicích a posléze na špičkové pracoviště v Praze k lékařce s evropským renomé,kde se jí plně věnovali,vyšetřili ji a stanovili další léčbu,jež potvrdila původní diagnózu lékařky z Č.Budějovic. Zájem paní doktorky o zdravotní stav naší dcery v průběhu její hospitalizace,ale i po návratu z nemocnice je příkladná a rozhodně je nad rámec jejich povinností. Mnohokráte jí děkujeme a můžeme jen doporučit.Paní doktorka je vlastně naší rodinnou lékařkou. Děkujeme.
Telaříkovi