Emy Destinnové 1251/10a, Havířov
Veterinární ordinace pro malá zvířata (mapa)

V havířovské veterinární ordinaci pro malá zvířata léčíme akutní i chronická onemocnění psů, koček, morčat, králíků, fretek, drobných hlodavců aj.

Paní doktorka Kousalová je milá,příjemná a jde na ní vidět,že její práce je zároveň jejím koníčkem.Má malou ordinaci v Havířově-Šumbarku a je velmi levná a zároveň pečlivá a důsledná.Léčila nám pejska,když se mu udělala hnisavá rána pod okem a za nás Velká spokojenost.

Dobrý den.Chtěla bych zde velmi pochválit veterinární lékařku paní doktorku Alenu Kousalovou,která má malou ordinaci v Havířově na Šumbarku.Chodím k ní se svou 13-letou kočkou Mášou.Letos Máša podstoupila operaci nádoru a velmi pěkně se jí to hojí,neměla žádné komplikace.Paní doktorka je velmi pečlivá, milá,vstřícná a jde vidět,že má zvířátka opravdu ráda.Navíc chci podotknout,že má i velmi dobré ceny za zákroky,kontroly...operace,kterou Máša podstoupila by u jiných lékařů stála minim. 2x tolik,jak jsem zjišťovala.Ještě chci říct,že i sestřička od paní doktorky je rovněž velmi milá.Všem bych ordinaci této ,,zvířecí,,lékařky 100% doporučila!!! Křešťáková Hana z Havířova