Chomutov

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Jsem u ní jen krátce, ale spokojenost, na co se zeptám, na to odpoví a vysvěstlí nebo poradí!

Perfektní lekař.Všem doporučují...

Jsme velmi spokojeni...

Výborná lékařka!

Výborná !!!

Rozhodně doporučuji, je velice lidská, své pacienty neodbývá a snaží se nalézt nejlepší způsob léčby. Vždy mi velice pomohla. Doporučuji.

velice příjemný a profesionální vztah k pacientům jak od p. doktorky tak i od její sestřičky,obě dvě jsou na správném místě adokáží pohladit slovem,je vidět,že v ordinaci panuje lidskost,a proto doporučuji

Mohu posoudit kvalitu lékařky pouze podle vystavení zdravotního povolení k řízení motorových vozidel - mužovi,kterému je 88 let. Vidí dobře,protože si sedne na židli a ne vedle?slyší, protože spolu mluví. Jeho reakce jsou dobré reaguje na pokyny lékařky. Proto doporučuji! Jenom by semněla paní doktorka setkat se svým pacientem na silnici v protisměru!Ostatním žádné setkání s takovým řidičem nepřeji.Nevím jak léčí,ale s takovým přístupem -opravdu nevím!

Vždy když potřebuji, tak paní doktorka ochotně poradí,pomůže, jsem s ní spokojená

Nikdy jsem neměla s paní doktorkou žádný problém, vždy vše vyšetřila jak klinicky tak laboratorně.Sestřička vždy vše ráda a ochotně vysvětlí a poradí.Vytknout mohu jen delší čekací dobu v čekárně, ale to svědčí o tom že svojí práci dělá pořádně a neodbývá kde koho.