Odborná kožní lékařka
Komenského 740, Kyjov

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

P.doktorka jedná velice povýšeně a arogantně, absolutně mi s akné nepomohla (dostala jsem nějakou mastičku)->já mám obličej relativně v pořádku, vadí mi mírné zajizvení a ona mi řekla, že mám hrozný obličej, výrazné zjizvení atd. a šel k ní přítel, který má obličej s prominutím jak sypaný koláč, jizvy hluboké jak grand "kaňón" a řekla mu, že je to v pohodě....tak kde jsme? :D

To, že je přísná a stručná, neznamená že je špatná lékařka. Znám širší okruh jejich pacientů a neznám případ kdy by někomu nepomohla, ublížila.

Ke kritizujícím: každý jsme nějaký...a lékaře si dnes můžeme svobodně vybrat...Já se u paní doktorky léčím léta a jí předepsaná mastička mi vždy a hned pomůže.Její rady ( neprat, nezdít, nezázet...)sice někomu můžou nesedět do dnešního světa, ale jsou to rady a záleží na nás co si z toho každý pro sebe vybereme a jak se dnešní realitě se svými zdravotními problémy přizpůsobíme.Mě se to celkem daří a proto jsem spokojený.A když něco pokazím... je tu ještě ta mastička :), přeji hezký den, Karel

Paní doktorka je velmi nepříjemný člověk, po odborné stránce si hodnotit netroufám, můj problém, ne nijak závažný se podařilo po určité době vyřešit. I když mi táhne na čtyřicítku, jedna se mnou jako se školáčkem, přiváděla mě svými otázkami a výpady do rozpaků, mé připomínky srážela poměrně ostrými odpověďmi, během tohoto velmi nepříjemného pohovoru se sice několikrát usmála, ale to negativní dojem příliš nezjemnilo. Před návštěvou doporučuji nějaký lék na zklidnění.

Však to je to jediné co je na její ambulanci dobré,právě její sestřička,lituji tuhle milou sestřičku,že musí pracovat s tak netaktní lékařkou.Tak zkušená doktorka si nedokázala poradit s ekzémem,primařka Žáková můj problémy vyřešila za týden,i mojí mamince pomohla.

Paní doktorka Černeková Alena z Kyjova mně byla doporučena před mnoha lety.
Stala jsem se její pacientkou. Po léta, co k ní jezdím, ji můžu vřele doporučit.
Tato tichá, citlivá lékařka mně vždy stoprocentně pomohla. A její vzpomínaná přísnost ? Tak např. v mém případě vděčím HLAVNĚ té její jisté "přísnosti" za to, že jsou mé problémy dobře snesitelné. - Myslím si, že přístup paní doktorky v tomto směru, je veden nám pacientům jen a jen ku prospěchu.

...A to vás před lékařčinou ordinací přivítá milá sestra Bílková Eva s laskavostí, která je tolik potřebná při vstupu "k doktorovi" vůbec. Dostanete-li recept, o pár schodů níže je lékárna, kde je vstřícnost s úsměvem také jakoby samozřejmostí.. Neuvěřitelné, ale je to tak ! (Toto vše jsem si tam nedávno znovu ověřila).

Při návštěvě kožní ordinace paní doktorky Aleny Černekové v Kyjově jde o výborný lidský servis.

Děkuji Vám tam všem - s vděčností Marta

Paní doktorka mě bezdůvodně vyděsila svrabem a nechala odejít domů na celý týden, celý týden jsem nespala a šla za jiným odborníkem, který nedokázal pochopit, proč si to vůbec paní doktorka myslela.

Fuj, to ale bouchlo.
To se muselo pisateli hodně ulevit při anonymním plivnutí a hození špíny na lékaře.Jo ,že se nenarodil člověk ten, jenž vyhověl by lidem všem , to je stará pranostika.Dnes je ale místo házení špíny možno jít kamkoliv jinam- a je věru kam- tak co.
Navíc víme, že tito ambulantní lékaři dostanou zaplaceno jen za naše návštěvy- jiný plat nedostávají..Takže tam nechoďe a máte vystaráno - nedostanou vůbec nic!!!
My tam chodíme i s mamkou a bráchou a jsme spokojeni.
J+E+P ze Ždánic

Na vyšetření k paní doktorce jsem si zajel až z Brna a byl jsem velmi spokojený.
Doporučení jsem dostal od známého a opravdu - spokojenost, příjemné chování,poučení - prostě vše pro mě fajn.
Nemám rád žádné anonymní portály,proto se omlouvám, ale ani já se nepodepíši. Nerad bych čelil tomu, že někdo z mých "známých" využije uveřejnění mé adresy a bude mě někde pomlouvat.
Já jsem byl totiž nejen spokojený, ale přečetl jsem si důkladně i tu ceduli v čekárně, kde paní doktorka velmi slušně prosí , aby se nemocní -virozní- pacienti buď přeobjednali, nebo si vyžádali ústní roušku, kterou samozřejmě dostanou zdarma.Lékařka za toto všem děkuje a navíc prozrazuje svou diagnozu, proč o toto žádá-její poruchu imunitního systému.Nevím, co je na tom pro někoho urážlivého a odpudivého - zvláště v době,kdy roušky nosí na světě již opravdu hodně lidí a mají logické zdůvodnění v chránění před prskáním kapének s virem.
Přeji paní doktorce do nového roku hodně zdraví a jen ty pacienty,kteří za ní budou chtít přijít.Dnes je přeci volba lékaře samozřejmostí, tak vlastně není co řešit.
Moc zdraví a drží palce Kamil.

Já jsem byla dnes vyšetřena - a to bez předchozího objednání - velmi ochotně.
Paní doktorka je trochu přísnější - ale celkově jsem velmi spokojená.
Vše doporučuji