Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost
Nádražní 1168, Písek

Umístění: Ord.prakt.lékaře pro děti a dorost Jiný

Skvělá pani doktorka, vždy ochotná, vyslechne a poradí a hlavně se zajímá.Sestřička také moc milá a usměvavá děti se vůbec nebojí chodit do ordinace. Mohu jen doporučit.

Nejlepší paní doktorka co znám chodila jsem k ní já jako dítě a nyní chodím s dcerou.Pro nás nejlepší s úžasným přístupem k dětem jen můžu doporučit

Mám s ní zkušenosti od malička a vždycky jsem si jí nemohl vynachválit. Pečlivá, hodná a milá doktorka, která mi vždy dala opravdu prvotřídní péči a pokaždé se mi snažila být maximálně nápomocná!!! Nechápu tady absolutně negativní komentáře, spíše bych to dával za vinu zaujatým a nepřejícím lidem. Ve srovnání, jakou péči dává pacientovi paní doktorka Bicanová a jakou dávají bez nulového zájmu jiní mí doktoři, kteří pacienta rychle a ledabyle odbydou, musím dát maximální hodnocení. Doporučuji všem, kteří hledají vynikající dětskou praktickou lékařku, já její služby za pár let s mými dětmi opět rád využiji.

Nenormální pracovní doba (pár hodin týdne). Věčně nestíhá,pak lidi bere šupem před koncem ordinační doby, bere lidi po dvou.Pak sestra zavře ordinaci a berou jen své známé. Drží si ordinaci pro dceru Veroniku Bicanovou-Suchomelovou, takže práce lážo plážo.
Moje dcerka měla vyrážku na prdelce,doktorka ji dala nějakou mastičku. Druhý den se vyrážka rozlezla, zdrudla a silně svědila.Tak jsem šla ke svojí kožní doktorce,dcerka dostala jinou mastičku. Byla to plísňová infekce,a vyrážka ihned ustoupila.
K Bicanové už nechodíme.

Nejlepší paní doktorka, kterou znám... Ochotná pomoct, příjemná, zkušená.

Výborná lékařka, přešli jsme k ní od MUDr. Fikejze a nedá se to srovnat.

jsme spokojení

Je velmi dobrá

Paní doktorku mohu jen doporučit, vždy velice milá, ochotná, myslím že lepší péči jsem pro syna obstarat nemohla

MuDr.Alena Bicanová je profesionál a zároveň milá,vstřícná.Chodila sem k ní sama od narození až do 19ti let.Vždy ráda pomohla,poradila,když bylo třeba přijela k nám domů.Teď k ní chodím se svými dvěma dětmi a sem maximálně spokojená a můžu vřele doporučit všem!Děkuji!!!!