Ordinace praktického lékaře
Bezručova 10, Karlovy Vary

Chodím k p.doktorovi už hodně dlouho (24 let) a nemohu si stěžovat.Jakmile přijdu s potížemi okamžitě mě posílá na vyštření ke specialistům.Sestřička je velice milá a ochotná.

Dne 2.10.09 jsem dostala náhlé,kruté bolesti břicha.Jelikož tento den moje obvodní lékařka neordinovala, zastupoval ji dr.Makki.Podrobně jsem jej informovala o dřívějších vyšetřeních a nebezpečích při mých náhlých bolestech a teplotě.Pan doktor aniž by vstal od stolu aby mě vyšetřil,si řekl hned o 30kč a napsal recept na utišující léky.Bolesti byly na jeden den utlumeny a následující den jsem byla okamžitě operována pro náhlou příhodu břišní,ze které jsem se dodnes nezotavila.
Domnívám se,že k léčbě pana doktora není třeba komentáře.

Velice příjemné vystupování a profesionální přístup.

Dobry doktor, prijemne vystupvani, vlidny clovek...co vic si muze pacient prat

dobrý lékař

velmi lidský ,zodpovědný odborník .

Při mé preventivní prohlídce v 50 letech se pouze pan doktor ptal na můj zdravotní stav a to v tom smyslu: jak se citím,zda vidím a slyším,zda mi něco nechybí,mám li cukrovku atp.Skončil jsem po 5 minutách jako schopen bez vady.Opravdu dokonalá preventivní prohlídka,děkuji.