Osvoboditelů 29/111, Lovosice
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Po první návštěvě spokojenost, ochotný, sestřička také paráda. Rychlé jednání, vysvětlení o co jde, žádné zdržování.

Nedoporučuji. Největší zájem měl, abych nezapomněla zaplatit. Péče a zájem o pacienta nic moc.

Skvělý lékař.

Velmi dobrý lékař.

Xenofobní ani být nemusíte - úplně postačí nezměrná arogance a neochota pana doktora. Ani nemluvím o jeho "chování" ke starším osobám a také dětem - NEUMÍ s nimi pracovat. Nejednou jsem byla svědkem, jak babičky vycházely z ordinace se slzami v očích, ne snad proto, že by je měly rozkapané, ale proto, jak na ně řval... Chodila jsem k němu necelé tři roky v domnění, že můj zrak potřebuje lékařský dozor, když jsem ale po dvanácté slyšela to samé, začala jsem pochybovat, že diplom, který mu visí na zdi je pravý. Že šilhám, poznám totiž i při pohledu do zrcadla.

Asi nemá rád ženy, protože mi tykal a mé dceři vykal . Za další mi pořád chtěl řezat oční víčko a dost důrazně mě přesvědčoval. Utekla jsem od něj. Nemám ráda, když mi něco doktor vehementně vnucuje. Jevil se mi jako velmi nepříjemný.

Velmi dobrý lékař. Oproti jinému očnímu lékaři z Lovosic mi dokázal odstranit příčinu opakovaného zánětu tzv.ječné zrno. Na tento chirurgický zákrok neposílá do Ústecké nemocnice, kde je mjn. čekací doba na tento drobný zákrok tři měsíce. Pokud nejste xenofobní, tak vřele doporučuji.