Klášterní 117/2, Liberec
Odborný lékař foniatr, otorinolaryngolog (mapa)

Umístění: Odborný lékař foniatr, otorinolaryngolog

Jeste nikdy jsem se nesetkala s takovym doktorem,byla jsem dnes s 4letym synkem a pristup a komunikace s malym naprosto uzasna. Syn se normalne doktoru boji,ale tady byl v klidu. Lidsky pristup,vse na 1. Doporucuju!

MUDr. Adam Jan

děkuji, jsem rád, že jste byli spokojení!
Jan Adam

Několikrát jsem pana doktora navštívil a vždy se setkal s vlídným chováním a špičkovou péčí. Doporučuji!

U pana doktora jsem byla poprvé kvůli hlasové dysfonii a mohu jen doporučit. Vše mi perfektně vysvětlil vč. nácviku správného dýchání. Cením si velice pečlivého přístupu a vyšetření, věnoval mi určitě hodinu a v klidu odpověděl na všechny mé dotazy. Sestřička byla velice milá, rychlá, empatická, takto bych si představovala ideální vztah zdravotnického personálu x pacient. Objednací lhůty nejsou zrovna nejkratší, ale vzhledem k povaze mého problému mě toto nijak zvlášť netrápilo.

Byli jsme u něj se synem (4roky). Pan doktor mě velice překvapil, vše vysvětlil a úžasně se choval k malému. Malému se ani nechtělo z ordinace :) vše bylo formou hry a syn o vyšetření ještě s nadšením vyprávěl doma. Takový přístup k dětem jsem u doktora ještě neviděla. :)

Ve 14 letech jsem u pana doktora byla s neustávajícími bolestmi v krku, což mi vadilo při zpěvu, kterému jsem se věnovala. Pan doktor mi tvrdil, že mám špatnou techniku zpěvu a začal mi v ordinaci předvádět, jak mám zprávně zpívat. Šla jsem potom k paní foniatričce do Prahy, ta se mi jen letmo podívala do krku a řekla, že tak zvětšené mandle dlouho neviděla. Šla jsem na operaci a všechno bylo OK. Jak může tak zkušený lékař nepoznat tak banální věc??!!

MUDr. Adam Jan

mohla byste mi, prosím, poslat kopii Vaší zprávy z Prahy? děkuji!
Adam

Vynikající, super, doporučuji všem.

Naprostá spokojenost! Dlouhý

Velmi hodný pan doktor skvělý přístup k paientům, dobře prohlédne a vše podrobně vysvětlí.

Velice citlivý a obratný přístup ke starším lidem. Pan doktor mého sedmdesátiletého tatínka, který odmítal přiznat, že již má velkou ztrátu sluchu a tvrdil nám, že naslouchátko bude k ničemu doslova pro naslouchátko svým přístupem nadchl. Patří mu za to vřelý dík!

Skvělý přístup a odbornost! Doporučuji!