MUDr.

Zuzana Zavřelová

Oční lékař

12 názorů +přidat

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Ordinace specialisty - oční

Kojetická 1021
    27711 Neratovice, středočeský

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Oční lékař Neratovice — doktoři k dispozici

• čt 10.3
  • Filip Brázda

oční lékař

• Plaňanská 573/1, Praha

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

Mohu vrele doporucit. Vysetreni vcas. Pan dr.profesional, sestricka prijemna. Vchod pres optiku s milym personalem

• Janina Waloszková

oční lékař

• Jankovcova 1569/2c, Praha

Oční centrum Praha, a.s.

Paní doktorka je milá a empatická, měla jsem z vyšetření velmi dobrý pocit. Trpělivě odpoví na všechny vaše otázky a máte pocit, že je tam jen pro vás...

Další dostupný termín úterý

• 17:00

Přidat názor

OK

• velmi dobrý

přišel jsem k paní doktorce se zánětem spojivek a odešel s předpisem na brýle... brýle jsem si následující den nechal zhotovit a byl jsem v šoku, jak je ten svět vlastně ostrý! já vidím ve FULL HD :-) Děkuji paní doktorce!

• velmi dobrý

Paní doktorka je v odborné péči i v jednání velmi vstřícná, ochotná, milá, umí pacientovi vysvětlit problém, pohotově spolupracuje s výborným centrem oční kliniky. Sestra kladně doplňuje výborný tým této ordinace a tím i její dobrý dojem, který oceňujeme a děkujeme.

vstřícné jednání

• velmi dobrý

Vstřícná a profesionální doktorka, milá a pozorná péče sestry. Jednoznačně doporučuji!

• velmi dobrý

Velice příjemná a ochotná lékařka

• slabý

Prakticky se nedá objednat na kontrolu. Sama doktorka docela dobra,ale po tom co jsem presla k jinemu specialistovi se to neda srovnat. Nyni mam lepsi peci a moznost pravidlenych prohlidek.

• velmi dobrý

pečlivá svědomitá odborník na svém místě

• velmi dobrý

výborná odbornice; spolupracuje s nejlepšími očními specialisty v čr; umí pacientovi vysvětlit problém a poradit; vstřícná, sympatická

• velmi dobrý

Paní doktorka mne i mé celé rodině vždy pomohla z nejhoršího.Je pravda,že vždy má plno,ale to čekání vždy stálo za to,protože za pár dní naše očička viděla lépe a nic je netrápilo.Manželovi se rozbily brýle v práci a potřebuje je mít stále,protože je řidič z povolání tak věřím že paní doktzorka tuto situaci pochopí a vezme manžela v kratší době než je běžná objednací lhůta.Je fajn.

Zobrazit podobné lékaře: Vratislav Pešula - oční lékař