Oční lékař, Česká Lípa

Nenašli jste profil lékaře?
Vytvořit ho nyní

Dotazy od pacientů

• pojišťovna

Dobrý den,

chtěla bych vědět, jak spolupracujete s VZP? bude pojišťovna hradit preventivní prohlídku?

Janina Waloszková

Dobrý den, pokud se jedná o Vaši první oční prohlídku doporučuji komplexní oční vyšetření, pro více informací kontaktujte prosím recepci OČNÍHO CENTRA PRAHA. Děkuji.

• preventivní prohlídka

Dobrý den,

měla bych zájem o klasickou preventivní prohlídku a pravidelnou kontrolu dioptrií a nevím, jestli musím kvůli tomu absolvovat komplexní oční vyšetření za 250 Kč. Nebo je toto vyšetření hrazené zdravotní pojišťovnou? Pojišťovnu mám VZP. Děkuji za odpověď a přeji pěkný…

Janina Waloszková

Dobrý den, doporučuji Vám objednat se na komplexní vyšetření.

• Milie na ocnim vicku

Dobry den,
    mam milie na ocnim vicku. Kosmeticka mi rekla, ze odstraneni na takovem miste provadi jen ocni lekar.
    Muzu Vas poprosit o potvrzeni, abych se k Vam mohla objednat.
    Dekuji moc,
    E.

Janina Waloszková

Dobrý den, milia na očním víčku Vám s radostí odstraníme. Kontaktujte naši recepci. Děkuji.

• Dobrý den,
    rada bych se k Vam objednala na vysetreni meho syna - miminko (rok a 2 mesice), mame podezreni ze na 1 oko šilhá, stav se od narozeni mirne upravil, no porad mu jedno oko "ujizdi".
    Osetrujete prosim i miminka? dekuji za odpoved.
    S pozdravem

Janina Waloszková

Dobrý den vážená paní Skodacková, doporučuji navštívit dětského očního specialistu, který zjistí příčinu šilhání, pokud mi zašlete telefonní kontakt, ráda Vám poradím, na koho se případně obrátit.… Více

• Jsem žena, je mi 26 let a nosím dioptrické brýle +6. Nikdy jsem nepodstoupila žádnou operaci očí, očních víček ani obličeje.

Tomáš Utíkal

Dobrý den. Drtivá většina operací na víčkách je prováděná v lokální /místní/ anestezii. Tzn. že operatér pomoci velmi tenké jehly znecitliví oblast víček a následně provede požadovaný zákrok.… Více

Pokud do pole vyhledávání zadáte přesnější znění fráze, můžete snadněji najít i výsledky pro města: Zákupy, Česká Lípa, Svojkov, Sosnová, Bohatice, Provodín, Nový Bor, Sloup v Čechách, Zahrádky, Radvanec, Pertoltice pod Ralskem, Horní Libchava, Kvítkov, Skalice u České Lípy, Jestřebí, Mimoň, Brniště, Cvikov, Noviny pod Ralskem, Slunečná