Voctářova 2436/3a, Praha 8, Praha

Individuální terapie 50 minut • Od 1 900 Kč

Psychologické konzultace

Konzultace online +1 Více

Párová a rodinná terapie 80 minut • Od 2 800 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 900 Kč

Od 2 800 Kč

Mgr. Miroslava Pešlová
Klinický psycholog, psychoterapeut a psychologická poradna online

"Každý...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Umístění: Klinický psycholog Mgr. Miroslava Pešlová osobná terapia

- príjemné stretnutia,
- osobný prístup,
- pomoc so spracovaním stresových situácií,
- príjemná komunikácia i pre introverné osoby,
Návštevu u pani psychologičky vrelo doporučujem

Pani terapeutku jsem si vybrala intuitivne pres internet. Na prvni setkani jsem prijela udychana, s 20minutovym zpozdenim a slzami na krajicku a s pocitem, jaka jsem neschopna, ze ani nedokazi prijet vcas a cele sezeni proplakala ze vseho toho pretlaku, co jsem si na sebe cely zivot uvalovala. Ulevilo se mi, ale cekal me rok a pul prace. Behem nasich setkani mi pomahalo si uvedomit sve potreby a take skryte touhy. Zacala jsem byt vice sebeVedoma. Klicove take bylo dovolit si citit ruzne druhy emoci, ktere jako napr.hnev, jsem mela potlacene a v supliku "nepripustne". Odprozila jsem si s pani terapeutkou ruzne traumaticke situace z detstvi a tim pochopila, proc me ruzne situace i v dospelosti rozhazuji a ted si s nimi umim lepe poradit. Vzdy jsem citila podporu ze strany pani terapeutky a svobodu v tom projevit cokoliv, co zrovna potrebuji. Dulezity pro me byl respekt, ze to, jak ja veci citim, je prioritni a smerodatne. Tim se posilovala ma schopnost verit svym pocitum. Velmi profesionalni a lidsky pristup jsou dve zakladni charakteristiky, se kterymi jsem se setkala. Jsem rada, ze jsem tehdy, ac pozde, dojela :-).

Setkání s Mgr. Pešlovou považuji za jednu z nejšt´astnějších náhod v mém životě.
Z myšlenkové a emocionální roztříštěnosti způsobené komplikovanou rodinnou situací jsem si
během téměř dvouleté spolupráce plné slz a smíchu dokázala najít pro mne ten správný úhel
pohledu, abych tuto náročnou životní zkušenost dokázala přijmout.
Zároveň jsem si uvědomila, že psychoterapie je vlastně takové STK pro duši a že je téměř
osvobozující, když máte ve svém životě důvěryhodného člověka, kterému můžete sdělit své
nejniternější pocity nebo nejčernější myšlenky.. a on Vás nesoudí, nekárá, naopak Vám pomáhá se
v sobě vyznat a porozumět tomu, co a proč cítíte a děláte. Pak je mnohem snazší přijímat sebe i
život takový, jaký je (jsme).
Za mne tedy rozhodně pro Mgr. Mirku Pešlovou palec vzhůru a k tomu VELKÉ DÍKY !

Dobrý den, nedávno to byl přesně rok, kdy jsem se rozhodla na sobě začít „pracovat“ a vyhledat odbornou pomoc v podobě terapie u paní Mgr. Miroslavy Pešlové. Od té chvíle se mi obrátil život naruby a celkový pohled na něj. Vyhledala jsem paní terapeutku s prosbou o pomoc změnit přístup k životu a té se mi také dostalo. Mojí hlavní starostí bylo zvládání nebo spíše nezvládání stresu v pro mě důležitých životních situacích (zkouškách, prezentací svých výkonů před publikem či prosazování svých názorů). Pro některé lidi každodenní chléb, pro mě „noční můra“. S tendencí vytváření domněnek, vztahování a šíření negativních myšlenek se mi velice těžko takové situace prožívaly. Díky otevřenému přístupu a přátelské atmosféře, která je při každém setkání s paní terapeutkou navozena, vzniklo velmi příjemné prostředí, které mi umožňuje se dál a dál rozvíjet. Nyní již um
m analyzovat, proč jsem zrovna ve stresu, umím stres potlačit (byla mi dána řada tipů a rad), umím stres i situaci „pojmenovat“. Co považuji za ještě větší pomyslné vítězství je fakt, že jsem začala za pomoci paní Mgr. Pešlové mít ráda sebe sama. Ordinace, kde setkání probíhají, se pro mě stala místem, kde vždy najdu pomoc a porozumění a to nejen pokud jde o zvládání stresu, ale také při každodenních problémech, které nás všechny provází. I přesto, že jsem nad stresem získala kontrolu (musím se přiznat, že mě vždy bude provázet životem) nehodlám se sebeobjevováním přestat. Děkuji.

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat mám skoro 9 letou dceru když jsem zjistila že ji čekám ,byla jsem v práci přepadena moje těhotenství bylo celé o strachu.Jenže moje dcerka se začala nyní moc bát ve čtyřech letech byla u lékařky a ona se s ní násilně zmocnila odběru krve,tady to vlastně všechno začalo teď mám problémy jít s ní k lékaři i když má změněnou lékařku,ale stejně se bojí zbledne a je jí na zvracení.I když má jet nakoupit nebo cokoliv.Ještě jsem zapomněla od toho co má panicky strach jsem jí vzala k lékařce na očkování a neřekla jsem jí to, od té doby konkrétně mě a manželovi nevěří a nikam s námi nechce jen po okolí a nic víc.S mojí dcerou odjela na víkend k ní aniž by ji něco bylo.I když už jsem ponaučená mluvím s ní o všem a na rovinu nějak se to nelepší.Moc prosím o radu.Předem moc děkuji

děkuji za Váš dotaz.

Píšete o přepadení v době těhotenství a o svém strachu, který jste zažívala. Dovedu si představit, jak velmi náročné to pro Vás muselo být.

Popisujete projevy strachu v chování Vaší dcery, "nastiňujete" situace, ke kterým došlo a rovněž svůj způsob chování k dceři. Věřím, že si děláte starosti.

Bylo by vhodné, abyste navštívila odborníka - terapeuta, který by s Vámi hovořil o Vaší situaci a zároveň Vám doporučil vhodný způsob pomoci. Kontaktování terapeuta doporučuji proto, poněvadž je potřeba zjistit nejrůznější souvislosti týkající se Vaší situace a ty je možné zjistit právě rozhovorem s odborníkem.

Přeji Vám, ať se daří jen lépe.

Mgr. Miroslava Pešlová

mám 14 letou dceru, která začala hubnout a v této době už téměř odmítá jíst. Jelikož já trpím poruchou příjmu potravy už téměř 25let je dle mého pravděpodobné, že tak dcera také dopadne. Chtěla jsem se zeptat, jestli se touto poruchou zabýváte a jestli je možné se u Vás objednat.
Děkuji za odpověď

Dobrý večer,

děkuji za oslovení.

Určitě se na mě můžete obrátit. V rámci své terapeutické praxe pracuji s klienty, kteří trpí poruchou příjmu potravy. Preferuji telefonické objednání.